Ugrás a kommentre

Értékeld a filmet


Milyen osztályzatot adnál a harmadik epizódnak?  

41 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen osztályzatot adnál a harmadik epizódnak?



Ajánlott hozzászólás

Itt? :peace: Merre, hol? Ne nyomd fel bennem az ideget. Szerintem itt mindenki szereti az összes filmet.

Nem úgy itt, mint a Sagaforumon. Természetesen itt nem. Úgy értettem itt, mint hogy a Star Wars témájában is van némi ellentét, amin marakodnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem úgy itt, mint a Sagaforumon. Természetesen itt nem. Úgy értettem itt, mint hogy a Star Wars témájában is van némi ellentét, amin marakodnak.

Persze ilyen van, és ez nem is baj. Vannak események a filmeken belül, amiket másképp látunk. De ettől még ugyanúgy szeretjük a filmeket. :peace:

 

Máshol épp az a baj, hogy ha valakinek nem tetszik pár dolog a filmben, azonnal elkezdi szidni. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De még itt is felfedezhető a prequel vs trilogy ellentét.

Hmmm erről jut eszembe. Szomszéd leányzó új pasira tett szert, aki végignézette vele az egész Sagát. Aztán nekem bizalmasan megsúgta a hölgy, hogy tényleg tetszett neki:) Na... miért mondom? Hogy e a 2005-ben SWrajongósodott emberke közölte, h neki a Régi Trilógia tetszet jobban. Úgy, hogy nem egy már kialakult rajongsról volt szó! Engem ez megnyugtat. Hogy a régivs új dologban van még, akinél nem a begyöpösödöttség számít:) (függetlenül attól, hogy én egyben szeretem....)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmmm erről jut eszembe. Szomszéd leányzó új pasira tett szert, aki végignézette vele az egész Sagát. Aztán nekem bizalmasan megsúgta a hölgy, hogy tényleg tetszett neki:) Na... miért mondom? Hogy e a 2005-ben SWrajongósodott emberke közölte, h neki a Régi Trilógia tetszet jobban. Úgy, hogy nem egy már kialakult rajongsról volt szó! Engem ez megnyugtat. Hogy a régivs új dologban van még, akinél nem a begyöpösödöttség számít:) (függetlenül attól, hogy én egyben szeretem....)

Érdekes... én két emberrel nézettem meg eddig a teljes Sagat és mindketten a prequeleket találták jobbnak...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy e a 2005-ben SWrajongósodott emberke közölte, h neki a Régi Trilógia tetszet jobban. Úgy, hogy nem egy már kialakult rajongsról volt szó! Engem ez megnyugtat. Hogy a régivs új dologban van még, akinél nem a begyöpösödöttség számít:) (függetlenül attól, hogy én egyben szeretem....)

Soha nem azzal volt a baj, kinek melyik része tetszett, sokkal inkább a komunikációval. Aki valamelyik részét is tagadja az SW-nek, az tévúton jár, és halálra van ítélve a témában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Csak most figyeltem fel rá, hogy a film elején Obi és Anakin milyen simán kinyírhatnák egymást. Pl: Anakjn lövi Obi jedi vadászát. Obi-Wan majdnem lekaszálja Anit, amikor az beugrik a liftbe...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak most figyeltem fel rá, hogy a film elején Obi és Anakin milyen simán kinyírhatnák egymást.

Hát igen. De már korábban is táncoltak pengeélen... elég egy rossz mozdulat akkor amikor egymást fedezik miközben túlerő(?) lődöz rájuk...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem mindig is lenyűgözött, hogy a Star Warsokban milyen mesterien van összefűzve a padawan-mester kapcsolat, s nem csak beszédben, hanem cselekedetekben is. Egyik legjobb példa az ep1 Obi-Wan-Qui-Gon vs Darth Maul, ahol a két Jedi egyszerre mozdul. Legjobb az, mikor Obi-Wan lecsap Maulra vízszintesen, majd legugol és a feje fölött máris elsuhan a hátulról odaugró Qui-Gon kardja.

Ugyan ez a kapcsolat fedezhető fel itt is. Obi-Wan és Anakin remekül mozognak összhangban, a párbaj és az űrcsata alatt is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan ez a kapcsolat fedezhető fel itt is. Obi-Wan és Anakin remekül mozognak összhangban, a párbaj és az űrcsata alatt is.

Na igen, de ha a film végén járnánk, nagyon könnyű lenne végezniük egymással. :) Nagy a kontraszt, és ez benne a jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az is érdekes, ahogy továbbadják a tanítványnak, amit a mesterüktől kaptak, egyfajta példa előttük (no, nem mindig :)). Gondolok itt pl. arra, hogy Qui-Gon azt mondja Obi-Wannak az epI-ben, hogy bölcsebb, mint ő. Aztán Obi-Wan az epIII-ban hasonlóan nyilatkozik Anakin felé is a búcsú előtt. Nekem ez nagyon tetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legfeljebb azért, mert Anakin jobb pilóta, de biztosan szép üldözési jelenet volna. Igaz, hogy Obi-Wan utál repülni, de azért nem tűnik olyan rossz pilótának, hogy Anakin fél perc alatt végezzen vele. Elvolnának egy darabig egymással, de végül Obi-Wan vesztene.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.