Ugrás a kommentre

3x16 - Altar of Mortis


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Amikor Darth Vader levágta Luke Skywalker kezét, akkor is ezt a manővert használta, ha jól emlékszem. Nem nevezném utalásnak, inkább csak egy véletlen hasonlóságnak. :)

Én biztos vagyok benne, hogy a készítők nem tök véletlenül csináltak egy ugyanolyan mozdulatsort mint amit az EPV -ben látunk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor Darth Vader levágta Luke Skywalker kezét, akkor is ezt a manővert használta, ha jól emlékszem.

Az is hasonló, de az első szinte kockáról-kockára ugyanaz a jelenet :D

 

Nem nevezném utalásnak, inkább csak egy véletlen hasonlóságnak. :)

 

Én biztos vagyok benne, hogy a készítők nem tök véletlenül csináltak egy ugyanolyan mozdulatsort mint amit az EPV -ben látunk. :)

 

In-Universe, persze, hogy véletlen, de ahogy Ody mondta, kizárt, hogy nem szándékosan csinálták ilyenre a készítők ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előfordulhat, persze elismerem, ha mindez motivált volt a készítők részéről, nem tagadom, de akár lehet véletlen is, mert az én szememben valahogy elég általános lefegyverezési módszernek tűnik ez. :) Mert ennyi erővel minden egyes fénykardcsapást össze lehet hasonlítani a filmekben látottakkal. :) Bár most hogy belegondolok, tekintettel arra, hogy a Mortis trilógiáról van szó, lehet, hogy igenis motivált... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előfordulhat, persze elismerem, ha mindez motivált volt a készítők részéről, nem tagadom, de akár lehet véletlen is, mert az én szememben valahogy elég általános lefegyverezési módszernek tűnik ez. :) Mert ennyi erővel minden egyes fénykardcsapást össze lehet hasonlítani a filmekben látottakkal. :) Bár most hogy belegondolok, tekintettel arra, hogy a Mortis trilógiáról van szó, lehet, hogy igenis motivált... :)

De ez egy jellegzetes mozdulat amit se előtte és se azóta nem láttunk.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 évvel később...

Anakin és Ahsoka vívása....pelenka kellett. :D Ráadásul iszonyatosan jó célzások a későbbi várható eseményekre. Már alig várom az EPIII -at. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.