Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

A legújabb játék amivel találkoztam a Revenge of the Sith Gameboy változata.

Aranyos. Gameboyra kitűnő. Töménytelen érdekes dolog van benne. Kétféle képpen lehet végigvinni Anakinként és Obi-Wanként. Különböző útakat járunk be. Míg Obi az utapaun rohangál, addig Anakin a Coruscanton gyilkolássza a droidokat és Windut.

Ami még érdekes lehet, hogy rengeteg kivágott dolog szerepel a játékban. Néhány mondat, pl Obi odavakkantja Grivinek, hogy Ő tanította aki megölte Dooku-t. Meg megyünk a barlangba is, de nincs a végén NOS szörny. Szóval, a játék párhuzamosan készülhetett a filmmel és egy csomo vélt dologból pálya lett.

Viszont a végén van Qui-Gon hologram, ahogy beszél Yodával. Akkor lehet, hogy még tervben volt ilyesmi, mikor a játék készült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem sok pc-s játékot vittem eddig végig, mert nem vagyok nagy játékos. Ellenben az EPI történetét bemutató játékot, végig játszottam! Egyik nagy kedvencem az a game, pedig nem is olyan nagy "szám". Egyszerűségében rejlik a nagyszerűsége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én a Battlefrontra szavaztam. mert: Mikor megkaptam, azt hittem nem bírom abbahagyni. A Geonosisi csatát annyiszor jácottam végig hogy az nem is igaz. A másik meg a Kamino volt. Aztán miután rongyá vertem a gépet, összekötöttünk hálóba a gépeket és hát csak akkor kezdődött az igazi játék. Már rohadtul várom a 2őt. egyedül a repüléssel nem voltam megelégedve és úgy láttam a kettőben nagyobb szerepet fog kapni...na jól van simán nem tudtam repülni a gépekkel. :):evil: De attól még jó kis játék. A másik kedvencem a Podracer. Az is isten egy játék. De hát melyik nem az...ami SW. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is az ilyeneket szeretem. Végig kell vinni a filmet.

 

Nagyon jól sikerült átültetni a film feelingjét ebbe a játékba! Valamilyen mértékben hozzájárult ahhoz, hogy mégjobban megszeressem a filmet.

 

Ellenpéldaként felhozhatom a Gungás játékot, ami szintén az EPI alapján készült. Valami Gungan frontier, vagy ilyesmi volt a címe. Az borzalmas... :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ellenpéldaként felhozhatom a Gungás játékot, ami szintén az EPI alapján készült. Valami Gungan frontier, vagy ilyesmi volt a címe. Az borzalmas... :evil:

 

Azt nem is mondd az valami borzalom.

Nem csak értelme nincs, de nézhetetlen a grafika.

 

Viszont a gyerekeknek való Lucas Learning játékok tök aranyosak. Ha majd lesz gyerekem tuti azzal fogják megismerni szineket, meg egy kicsit az angolt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra még két multimédiás anyag az etalon, névszerint a behind the magic és az EPI insider guide! Fantasztikus anyagok, mégha EU-nak is számít benne sokminden. :evil: Sajnos az EPII-t elhanyagolták ilyen szempontból, pedig nagyon szívesen vennék egy ilyen kiadványt róla (és majd az EPIII-ról is természetesen).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az eddigi legjobb SW játék a KOTOR 1-2, összetettem storyja van mint egy könyvnek. Messze ez zsebelte be a legtöbb díjat, ehhez képest nem lehet rá szavazni! :)

Most olvastam az sw.hun az új battlefront 2-es híreket: "a történelmi hadjárat (Historical Campaign) Vader 501-es légiójának történetét követi"

Megint az 501-es légió... A valóságban ez egy klub, aminek a tagjai szeretnek rohamosztagos/klónkatona páncélokat viselni. Előszőr Zahn írt egy novellát az 501-es légióról. Aztán sok képen lehetett látni, amin Lucast kísérgetik. Lucas aztán kitalálta, hogy Anakin az 501-eseket vezeti a Jedi Templom ellen. Most meg egy egész hadjáratot kapnak...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én kedvencem az SWI.TPM.Megunhatatlan.. :)  

A kedvenceim a Naboo-s, és a tatooin-os pályák...

 

a Tatooinos? Én ott mindig azt hiszem hogy szét****om a gépet. Lehet hogy hülye vagyok és képtelen megjegyezni hogy mit hol lehet találni, de ott mindig szenvedek. Mire összeszedem Aninak az alkatrészeket már kész idegroncs vagyok. De nekem is a második kedvenc játékom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakoznék a 'Phanom Menace' játék rajongó-táborába. Bár igy utolag már kissé csúnyácska, de remek hangulata van. Nagyon jó ötlet benne, hogy a Coruscant-i pályán lelehet menni az alsóbb szintekre, ahol csövesek és furcsa bogarak tünnek fel a piszkos járatokban, miközben irtjuk az ellent :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az eddigi legjobb SW játék a KOTOR 1-2, összetettem storyja van mint egy könyvnek. Messze ez zsebelte be a legtöbb díjat, ehhez képest nem lehet rá szavazni!   :D

 

Sorry ez az én hibám.

Nem volt az agyamban, mert nem nincs meg. Nem vittem végig, csak egy havernál játszottam vele néhány órát. Azért maradt ki mert annyira nincs a tudatomban, mint a többi. Tessék a más-ra szavazni, azért tettem, oda ha valami mégis kimaradna. És kimaradt sajnos. :)

 

Nekem az a játékstílus, nem is nagyon jön be. Mindenkivel végig dumálni...

Én az akció játékokat jobban bírom, azért szavaztam a Jedi Knightra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából egyikkel sem játszottam még.

Mindössze két RPG-nek sikerült eddig elrabolnia a lelkem.

 

A leírások alapján a KOTOR-nak lenne leginkább esélye erre. Főleg a 2.-nak. :twisted:

Bár a ROTS sem lehet rossz, én jobban szeretem a tartós elmerülést nyújtó játékokat. Újrajátszhatóság, bonyolultság rulez! Ilyenkor nem kikapcsolódás a játék, hanem a játékból indul ki minden és oda is tér vissza. Ami nem kockázatmentes és akkor tartható az szint, ha csak kevés játékot engedek közel...

 

Szóval Modi helyett leadom a voksom, így látatlanban is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi!

Most, hogy szegény Modi, már leszavazott a másra 8)

 

8) Majd kapunk tőle... :56:

Nincs semmi probléma... :vfuckoff: Tényleg nincs :vfuckoff:

Látta valaki az "új" Empire at War videókat? Az űrcsaták gyöggyörűek lesznek benne, de azért van pár érdekes dolog pl: csillagrombolók kanyarodva jönnek ki a hiperűrből, Rancor nekimegy az AT-ATnak és legyakja... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon nehéz volt a választás. Egyrészt, imádom az űrszimulátorokat és ezek közül a verhetetlen kedvencem az X-Wing széria, különösen az X-Wing Alliance mely magasan a legjobb.

Másrészt itt a KotOR, melynek eddig csak (angolsági okok miatt) csak az első részével volt lehetőségem játszani, de az egész világa (Star Wars 4000 évvel minden előtt), története, karakterei rabul ejtettek és máig szívesen játszom velük.

Harmadrészt itt a Republic Commando, mely stílusában hatalmas újdonság SW játékban, pörgős és eleve imádom a klónokat mega kommandósdit.

Végül engedtem a csábításnak, és az örök kedvencre szavaztam: X-Wing játékok rulez 8)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem is az X-Wing varázsolt el még annak idején a DOS alatt futó első játék. Annak aztán volt hangulata. Mintha teljesen egy SW csatában lettem volna.

 

Minden energiát az ellülső pajzsokba.

X szárnyat támadó állásba.

 

Ezek mind ott voltak, atyaég mennyit nyomultam velük.

Én mégis a Jedi Knight-ra szavaztam, mert azt neten ma is gyomom. Imádom a fénykarosdit, abban a játékban, ahogy lehetett fénykardot használni csak azt használtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a kedvenc sw játékom a Republic Commando.Az egészből nagyon árad az sw feeling.Grevious testőreivel a harc sem volt semmi.Meg ugye ez a játék volt az Ep 3 előzménye.A Roque Squadron ist végignyomtam.Ott az utolsó elötti pályát vagy 3 hét alatt vittem végig.Majdenm megöszültem olyan nehéz volt.A Jedi Knight 2-3-at is végigjátszottam de nem éreztem benne az sw feelinget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Battle Of Endor naggggyoon jóóó! Süt belőle a feeling!

A Dark Forces-t szerettem anno még nagyon, meg a Rebel Assault 2-t. Full arcade, de nekem nagyon bejött. A Jedi Knight-ek történetileg az Outcastig voltak jók (persze csak EU mércével) az Academy-ben már nagyon erőltetett volt a sztori, viszont ott a sokkal jobb vívás és a saját karakter behozatala volt ütős.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.