Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

Help me!

Kis segítséget kérnék. Hihetetlen, de elakadtam a Star Wars LEGO-ban az Utapaui pályán. Addig minden ok, amíg Grivi fel nem kuncorodik egy szikla tetejére, Obival összedobok egy legopódiumot, aminek elemeit a falról emelték le, aztán se kép, se hang. Próbáltam a pódiumról meglőni Cody-val Grievous mellett a bombát, de odáig nem tud fellőni. Obi a pódiumról se tud oda felugrani. még át tudtam ugrani a szirtről a szemközti szírtre, az elfalazott kamrát is kinyitottam, de ennyi. Szóval, aki játszott vele, kérem, segítsen...

 

Amúgy marha aranyos játék. A discozó kaminoiakon hátast dobtam :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy kell ahogy elkezdted. Pódiumról kell lelőni. Egy bizonyos szögből ha jól emlékszem magától becélozza, de lehet, ha jó ütembe ugrassz akkor találja el.

Én is ott akadtam meg, nem emlékszem, hogy kellett-e ugrani, de kettőt kell kb belelőni, aztán visszaugrik középre.

 

Azóta sikerült jobban kitapasztalnom a Battlafront2-t és többen is beleférnek egyes hajókba, persze azokba, amelyekbe a filmben is.

f4-et kell megnyomni, és akkor beszállnak, de ha vársz maguktól is beszállnak.

Negatívum az, hogy az űrcsatában, gyakorlatilag, csak ki kell lőni az ellenfél parancsnoki hajójának a fő cuccait, és vége. Nem azt kell csinálni amiről szól, vagyis lőni az ellenséges gépeket, vagy ha csak azokat lövöm, nem lövi szét senki a parancsnoki hajót és kikapunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék: Megvettem a Star Wars Battlefront(PS2) című játékot. Valaki játszott már velük? Úgy tudom nagyon jó játékok...Tényleg? Még egy kérdés: Manapság mennyiért kódolnak ki PS2-t? Előre is köszönöm.

 

Az egyik legjobb játék.A Star Wars játékok között biztos.Legalábbis nekem.

 

A kódolás kb 5-10 ezer.Persze van, ahol 20-25ért csinálják... :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik legjobb játék.A Star Wars játékok között biztos.Legalábbis nekem.

 

A kódolás kb 5-10 ezer.Persze van, ahol 20-25ért csinálják... :o

 

Kérdeztem egy helyen, ott azt mondták 12 fejvédelemmel. Aztán kérdeztem egy srácot, ő azt mondta hogy 20, de az jó is mert nem vágja haza a gépet...és 10-ért olyat csinálnak, amitől később elromolhat a gép. Most aztán nem tudom mi legyen. Ahol 12 mondtak ott elég bunkók, ott annyira nem szívesen csináltatnám, de ha tudnám biztosan, hogy az jó akkor azért kibírnám...

 

Nekem eddig az összes Star Wars játék tetszett, amit csak próbáltam...Nekem ez gyanús:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen naív vagyok. Erre nem is gondoltam.

A sógoromnak PS1-e van, azzal játszottam, ezek szerint ki volt kódolva, olyan természetesnek tűnt, hogy lehet vele játszani és nem is figyeltem hogy nem eredeti játékot teszek bele. Ha én vennék PS2-t nem kódoltatnám ki, valahogy jobban szeretek eredeti játékokkal játszani. Nem tudom miért, jobb érzés, ha megveszem úgy azt érzem tényleg az enyém. A másolást én olyan szempontból tartom csak jónak hogy kipróbálom a játékot, jobb mint egy demo, aztán ha beleszeretek, megveszem :o .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én részben elítélem, részben megértem a másolást.

Mert ugye a kiadó megcsinál egy játékot egy rakat pénzből, mi meg letöltjük ingyen a munkájukat, amiért egész nap dolgoztak, és talán még le is szarozzuk.

Másrészt magyarországon az átlagfizetéshez nem jön ki hetente egy 20 ezer forinos játék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én talán csak egyetlen formában ítélem el a warezolást, ha valaki ebből csinál pénzt, azaz a letöltött dolgokat pénzért adja és valószínűleg a kiadók is az ilyen nagyipari letöltő/eladók ellen harcolnak, nem az egyszeri otthoni letöltők ellen.

 

Mellesleg, ami megtetszik, azt előbb-utóbb én is megveszem eredetiben, amint olyan ára lesz, hogy megengedhetem magamnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvastam a Galaxison, hogy Knights of the Force címmel Jedi Outcast és Jedi Academy kiegészítő készül. Érdekesen hangzik. Remélem nem csak Multi részt fog tartalmazni, hanem Singlit is. A képet elnézve, erre minden esély megvan :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BattlefrontII:

Na, beindítottam a játélot pár napja-megállás nélkül :cry:

 

A grafika 98%

Talán a legjobb grafikával rendelkező sw játék, de pl más nem sw játékoknál tapasztalható volt jobb grafika.Tetszik hogy a jóknak inkább kék, a rosszaknak viszont vörös fegyver-lézerük van.

A hang 100%

A filmből vett hangok, nekem ez tökéletes.Kár hogy nem lehet fogni a klónok rádióán Danubius rádiót :) .

A kezelhetőség 90%

Az űrcsatánál elég nehéz repülni, főleg hajókat kilőni.Még fejleszthették volna.Nekem valahogy könnyebbnek tűnt az első része.Ez egy kicsit levont a pontból.

 

Jedikkel nagyon szeretek menni, van olyan hogy egy pályán kilehet nyírni velük 100-200 emberkét/droidot.Főleg Darth Maul-al jó menni dupla pengével. :P

 

Összhatás 97%

Szinte tökéletes játék, bár tényleg fejleszthettek volna még rajta.Még a menü kezelhetősége is bonyolult.

 

Az új pályák nagyon jók, a kedvencem a Jedi Templomos.Irtó hangulatos a romok között lövöldözni :lol:

Vannak benne hülyeségek, pl mit keres a Clone Wars a halálcsillagon, meg hasonló dolgok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Gyerekek! Berakom a Battlefront játékot(igen, az 1-el kezdtem), nincs előzetes a játékról....na mind egy. Bejön egy érdekes menü....mind egy. Elindítok egy Instant játékot, csak úgy megismerni a játékot...Kiválasztom a hothi csatát. Betölt....egy folyosón találom magam..á ott egy lázadó megyek utána...kilépek a szabadba....hát majd besz..tam olyan szép!!! legyőztük a Birodalmat...Király! Na nézzük meg a Geonosist...Egyszer csak ott vagyok a placcon egy clone trooper-rel...hát én komolyan majd lefordultam a székről! Szinte azt hittem a filmet nézem!!! El se hittem milyen szépen ki van dolgozva minden...Komolyan mondom játszottam vele eddig 2 órát, de máris ez a kedvencem....És még hátra van a BF2!!!!!!!!!!!!!!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.