Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

Ma végre ki tudtam próbálni a demót. Hát nem mondom, naon faja játék lesz ez. Jó sok mindent kell bazirgálni benne, de ha az ember ráérez, akkor teljesen elmerülhet benne. Az űrcsaták igazán látványosak tudnak lenni, főleg cinema módban, amit mondjuk én nem használtam éles játék alatt, mert akkor jobbra-balra kellett vezényelnem a bandákat.

A földi küldetések sem semmik, elsőre ki is fogott rajtam Tatooine elfoglalása, nem számítottam rá, hogy ekkora területet kell bevenni és hogy azt ilyen erőkkel védik.

Már várom a teljes game-t, végre egy jól sikerült Star Wars stratégia (csak csináljanak hozzá magyarosítást gyorsan, mert rengeteg szöveg van benne és sok dologról azt se tudom, micsoda).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár hogy én utálom a stratégiai játékokat.

 

Nekem meg semmi érzékem hozzájuk. A szgépes játékok nem az én világom, pedig olyan jókat írtok róluk.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Ma megszereztem az Empire At Wart, és sajnos csúfos vereséget is szenvedtek lázadó csapataim. Néhány kalóz és a helyi lakosság kirugdosott a Korribanról, ezt a szégyent... :)

Amúgy baromi jó játék, sok helyen olvastam, hogy nincs Star Wars feelingje, de szerintem nagyon is van. Sőt, itt igazán összevegyítették a két trilógiát. Az állam leesett, mikor az említett kalózok AT-AP (háromlábú) lépegetőkkel, és mocsársiklókkal (Kashyyykon látni párat) zúdultak a nyakamba, miközben a Jabba bárkáját is védő deregjék fedezték őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A Jedi Knight szériát imádom, a Jedi Outcast volt az első játék, amivel Multit nyomtam. A Jedi Academy a legjobb fénykardok terén, és a Jedi Knight volt az első, amiben igazán megízlelhettem a fénykard ízét (ez mordbid). A Mysterious of the Sith sem volt rossz kiegészítő, ahol Mara Jade-del lehetett nyomulni.

Republic Commandó, taktikai FPS, forradalmi csapatirányítás, hangulat a köbön, sehol egy Jedi, klónt irányíthatunk, klónok háborúja, mi kell még? Ja, csúcs grafika, az is van.

Battlefornt 1-2, multiban nem játszottam velük, de remek Star Wars háborús hangulata van, a második részben ráadásul már Jedikkel is kaszabolhatunk. És még röpcsik is vannak, bár ezek igazán csak a második részre lettek kiaknázva.

A KotOR az egyetlen szerepjáték, amit végigvittem (a KotOR2 még várat magára a magyarosításig), és letaglózó hatást gyakorolt rám.

A The Phantom Menace hangulatos és ha százszor nem, akkor egyszer se vittem végig.

A Pod Racer azt hiszem, az egyetlen versenyes játék, amit végigjátszottam és sikeresen nyertem is (bár azt hiszem, ez annak tudható be, hogy a fogatoknak nincs kerekük). De a húgom minduntalan megvert benne, az egyik küldetést nekem még sohasem sikerült teljesítenem, neki többszőr is. És ki a kedvence? Ody Mandrell! :D

A Force Commander egy korongra zúdított rémálom, egyedül a zene az, ami jó benne. Két percet játszottam a demoval, az eredetire kíváncsi se voltam már.

A Rebellionhoz sem nagyon volt szerencsém, de nem tetszett, az űrcsatákat képtelen voltam irányítani.

Galactic Battlegrounds egy elég jó stratégia, ezernyi különböző fejleszthető kütyüvel, de a 2d-s grafiaka agyon csapta a játékot, így a Clone Campaign című kiegészítőjével már nem is igazán játszottam. Kár érte.

Az Empire at War, a legújabb, végre egy stratégia, ami jó és SW. nagyon élvezem, bár kicsit lassan játszok vele, de azért minden nap elfoglalok egy bolygót a Lázadók Szövetségének dicsőségére.

Rogue Squadron: nem hard core szimulator, de nagyon jó kis árkád lövöldözés. Nagyon szeretem, és sok-sok rekordot állítottam be rajta, akárcsak apám.

Battle for Naboo: ugyan az érvényes rá, mint a Rogue Squadronra, csak itt már nincs belső nézet, ami felháborító.

Starfighter: jó kis gém, hasonló a Battle for Naboohoz, csak mérföldekkel jobb grafikával... de nagyon rövid.

A Rebell Assault 1-hez nem volt szerencsém, a 2 viszont annak ellenére, hogy irányításilag borzalom (inkább a gép irányít minket) az élőszereplős videók miatt nagyon hangulatos, és ezt is végigvittem már minden létező formában :D

A Yoda Stories, illetve a Pit Droid kimaradtak az életemből, de azt hiszem, jobb is.

X-Wing széria, a legjobb. Az első SW játék, amivel játszottam az X-Wing volt, imádtam az űrhajósdit, hogy Luke vagy Wedge bőrébe bújva írthatom a TIE-okat. Később a TIE Fighterrel megízlelhettem a Birodalmat is, de az nem volt az igazi. Aztán jött az X-Wing vs TIE Fighter, ami megint csak jó volt, de nem hozta az első X-Wing színvonalát. És végül beköszöntött az X-Wing Alliance, ami máig a kedvenc játékom, és ha nem vittem végig milliószor, akkor ne repülhessek soha többé X-Winggel :oops:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Battlefront I-II de talána II jobban bejött egy kicsit. Nem szeretem az RPG-t, de a KOTOR I-II "levett a lábamról", már nem is tudom, hogy hányszor játszottam végig... az első részt már több mint 4x az tuti :oops:

 

Most az Empire At War -ra vagyok kíváncsi, a demo felkeltette a figyelmemet. Rágebben még a Star Wars Racert nyomtam és élveztem a Phantom Menace-t is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó nem írok többet... csak eszembe jutott, hogy a KOTOR -t is nagyon jó lenne folytatni... remélim elkészítik a harmadik részt is és így egy remek KOTOR TRILOGY-t játszhatunk végig.... nagyon jó lenne! :oops:

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó nem írok többet... csak eszembe jutot, hogy a KOTOR -t is nagyon jó lenne folytatni... remélim elkészítik a harmadik részt is és így egy remek KOTOR TRILOGY-t játszhatunk végig.... nagyon jó lenne! :D

Jól beszélsz, barátom :D Kotor 3 és Republic Commando 2 :oops::D

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bezony! Az lenne aztán a tuti..!!! Majd elfelejtettem szeretem még a Jedi Academy-t is. Jó a története és multiban is jól el lehet vele szórakozni.

 

Tök jó modokat lehet hozzá letölteni... én még sith - pengés Neo-val is nyomultam... meg erőhasználó c-3PO -val is :oops::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor egy kis hírmorzsa: PCGuru 2006/3

"Mivel az Obsidian (KOTOR 2, NWN 2) az utóbbi hetekben több tucat embert vett föl néhányan utána jártak, hogy mire is készülhetnek. Az IGN kutatásainak eredménye szerint három bejelentetlen játékuk áll fejlesztés alatt. Állítólag az egyik a KOTOR 3, a második a Project New Jersey Unreal 3-engine-es RPG, az utolsó pedig egy csak konzolokra készülő játék. Állítólag..." A Guru 20%-ot adott a hír hitelességének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen... igen... ezteket én is nagyon sajnálom. Nekem mivel nincsen játék konzolom... így sajnos nem, tom kipróbálni az EPIII gammát, de azt mondják nagyon jó. Talán majd veszek egy PS2-t vagy egy XBOX-ot :oops:

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A húgom barátjának hála nekem volt alkalmam kipróbálni az ep3 játékot, s bár nem játszottam vele sokat, de azt kell mondjam, sajnálatos, hogy nem jelent meg PC-re, másrészt, szvsz borzalmas lett volna az irányítás PC-n...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.