Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

Hali gamerek!

Játszik (játszott-e) valaki PS4-en az Angry Birds Star Wars-szal?

 

A kérdésem a következő: Erre a platformra leálltak a frissítésekkel ehhez a játékhoz? Mert PC-n és Androidon egy idő után jött a Cloud City folytatása és az Endor meg a Death Star II.

Itt meg a Cloud City félig van meg és fentiek meg nincsenek. Fura. A neten meg semmit sem találok az ügyben.

 

A közvetlen segítség is jól jön, de ha tudtok fórumot ahol lehet erről szó, benéznék oda is infóért. Köszi!!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Próbáltam utána járni a dolognak, de a hivatalos csatornákon sajnos nincs szó arról, hogy leállították volna a frissítéseket PS4-en. Persze ilyenről sajnos nem mindig esik szó kisebb címeknél, sőt az esetek többségében egyáltalán nem. Meg magáról az Angry Birdsről nem szoktak sokat cikkezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Próbáltam utána járni a dolognak, de a hivatalos csatornákon sajnos nincs szó arról, hogy leállították volna a frissítéseket PS4-en. Persze ilyenről sajnos nem mindig esik szó kisebb címeknél, sőt az esetek többségében egyáltalán nem. Meg magáról az Angry Birdsről nem szoktak sokat cikkezni.

Köszönöm szépen azért. Mivel a google nekem is barátom, próbálkoztam, de nem akartam elhinni, hogy ekkora a csend az ügyben.

Mindegy, amúgy tök jópofa és különleges játszani vele nagy tv-n, akár négyen is lehet.

Mégegy érdekesség, de még a PS Store-ban sem kapható. Úgyhogy lemezen vettem meg. Ha PC-n nézem a store-t, akkor a külföldiben van, de ha a magyart nézem az accunt-omból akkor nincs. 

Nemtudom lehet, az gond, hogy ebből a régióból indítottam a letöltést lemezzel és alkalmazom a játékot?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Nemtudom lehet, az gond, hogy ebből a régióból indítottam a letöltést lemezzel és alkalmazom a játékot?

Szerintem nézd meg valami torrent oldalon, ha ott sem találsz frissebb verziót akkor valószínű nem is csináltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szigorúan nézve nem SW játék, de a mostani időben rákaptam Arma III SW mod videókat nézni (pl. kaja közben, amikor nincs jobb dolgom), és basszus, de szeretnék egy igazi SW open world taktikai shootert, esetleg a Delta osztaggal a fókuszban
 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

A Lego star wars TFA-ban letöltöttem egy ingyenes kieg pályát, amiben egy nagyon hangulatos bolygón 3PO és még egy csapat droid kalandjaiban van részünk.

Választ adott arra, is, hogy hogy kapta 3PO a híres piros karját. Tök jó!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...
  • 2 hónappal később...
3 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Ez érdekes. Azt hittem, a Disney nem engedi, hogy rajongók által készített játékok legyenek a placcon.

 

Még lehet, hogy elkaszálják majd menet közben, de ha jól vettem ki a videóból, akkor mintha az lenne az előnyük a KotOR-ral szemben, hogy ez itt nem egy már megjelent játék újradolgozása lenne, hanem saját ötletek, egy eleve el sem készült játék alapján. Mindenesetre én nagyon örülnék neki, ha megvalósulna! :psycho:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Wilde írta:

ha jól vettem ki a videóból, akkor mintha az lenne az előnyük a KotOR-ral szemben, hogy ez itt nem egy már megjelent játék újradolgozása lenne, hanem saját ötletek, egy eleve el sem készült játék alapján.

Igen, említi is, hogy lényegében egy "fanfiction" lesz. Ennek ellenére én is bízom benne, hogy valóban megvalósul, mert az ismert infók alapján érdekes a koncepció, ami csakugyan érdekes és szórakoztató játékot eredményezhet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Donát írta:

Meglehetősen bátor vállalkozás belevágni nem sokkal azután, hogy egy másik fan produkciót leállított a Disney. Talán kissé botor is.

Én komolyan nem értem, hogy miért nem lehet felvenni a kapcsolatot az illetékesekkel és egyeztetni. A mai világban az totálisan esélytelen, hogy egy ilyen titokban maradjon a Disney előtt. Meg amúgy is, nyilván legkésőbb a kiadás pillanatában mindenkinek totál nyilvánossá és egyértelművé válik a dolog. Ez kb. olyan, mintha egy nő nem nézné meg, hogy terhes-e, de már elkezdené vásárolni a babaholmikat, építeni a kiságyat, bújni a fiúneveket stb..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
  • 2 hónappal később...
  • 3 hónappal később...

A Lucasfilm és az Aspyr fejlesztőcég megállapodott, hogy új konzolos platformra alakítják a Jedi Knight II: Jedi Outcast-ot és a Jedi Knight: Jedi Academy-t. Az Outcast szeptember 24-én a Jedi Academy 2020-ban jelenik meg. 

 

https://www.starwars.com/news/jedi-knight-ii-jedi-outcast-and-jedi-knight-jedi-academy-coming-to-nintendo-switch?fbclid=IwAR3LbWpp3sEDsl75beif7yzZNOIgmG4_TagpR7oNWD8_oCnsjVB28APEjfk

Szerkesztve: - tomcsi80
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, tomcsi80 írta:

A Lucasfilm és az Aspyr fejlesztőcég megállapodott, hogy új konzolos platformra alakítják a Jedi Knight II: Jedi Outcast-ot és a Jedi Knight III: Jedi Academy-t. Az Outcast szeptember 24-én a Jedi Academy-t 2020-ban jelenik meg.

Úgyis egyre erőteljesebben szemezgettem ezzel a Switch-csel, hogy ez lehet életem első játékkonzolja. Ez most egy újabb jelentős lökés ebbe az irányba. Kár, hogy nem remastered lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, tomcsi80 írta:

A Lucasfilm és az Aspyr fejlesztőcég megállapodott, hogy új konzolos platformra alakítják a Jedi Knight II: Jedi Outcast-ot és a Jedi Knight III: Jedi Academy-t. Az Outcast szeptember 24-én a Jedi Academy-t 2020-ban jelenik meg. 

 

https://www.starwars.com/news/jedi-knight-ii-jedi-outcast-and-jedi-knight-jedi-academy-coming-to-nintendo-switch?fbclid=IwAR3LbWpp3sEDsl75beif7yzZNOIgmG4_TagpR7oNWD8_oCnsjVB28APEjfk

Az csak simán "Jedi Knight: Jedi Academy". Hivatalos III. rész sosem készült a Jedi Knight sorozathoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 09. 07. - 13:05, HeirToGrievous írta:

Az csak simán "Jedi Knight: Jedi Academy". Hivatalos III. rész sosem készült a Jedi Knight sorozathoz.

Attól, hogy nem számozták, még ez a Jedi Knight 3. része, hivatalosan is. Több fejlesztő is hivatkozott rá anno Jedi Knight 3-ként, főleg azért, mert a Brink of Darkness helyébe lépett. Ez nagyjából olyan, mintha azt írnád, hogy a Gears 5 nem a Gears of War ötödik része vagy a Halo Infinity nem a Halo 5: Guardians folytatása, holott a fenét nem az. Nem a számozás dönti el, mi minek a folytatása. A Jedi Academy bizony a Jedi Knight 3.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "Jedi Knight" játékok főszereplője mindig is Kyle Katarn volt, a játékok is az ő történetét mesélték el, ő viszont a "Jedi Academy"-ben igencsak háttérbe szorult, és egy teljesen más szereplő lépett a helyére, pont mint a Mysteries Of The Sith kiegészítőben (ami felér egy teljes játékkal). Arra sem hivatkozik senki Dark Forces III-ként.

A fentiek ismeretében, és annak tudatában, hogy a játék a Brink of Darkness elkaszálása után SEM kapta meg a 3-as számot amivel hivatalosan is Jedi Knight III-má léphetett volna elő, mind azt sugallják, hogy mondjon bárki bármit, attól még a tény tény marad, és a Jedi Academy sosem lesz Jedi Knight III.

 

És mivel Gears of War sorozat egyik részével sem játszottam, illetve sem a könyveket, sem pedig képregényeket nem olvastam hidegen hagy, hogy mi minek a hányadik része.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Többféleképp is lehet jelezni, hogy valami egy sorozat része. Az hogy a Jedi Academy a Jedi Knight sorozatba tartozik egyértelművé tették azzal, hogy beletették a cimbe a Jedi Knight-ot. Ezt játékoknál, filmeknél is többször látni. Lásd az Assassin's Creed sorozat legutóbbi tagjait. Csak azért mert nincs a cimükben egy szám mindenki számára egyértelmű hogy ugyanabba a sorozatba tartoznak. Dettó ugyanez az Academy-nél is.

Ráadásul a hivatalos oldal, a starwars.com is egyértelművé teszi, hogy az Academy a Jedi Knight 2 folytatása. Ők azért csak tudják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

*sóhaj*

Na, most nézzük meg, hogy mit is írtam pontosan múlt szombaton.

2019. 09. 07. - 13:05, HeirToGrievous írta:

Az csak simán "Jedi Knight: Jedi Academy". Hivatalos III. rész sosem készült a Jedi Knight sorozathoz.

Valaki mutasson már a most idézett hozzászólásomban, vagy az azutáni hozzászólásomban arra a részre, ahol azt mondtam, hogy a Jedi Academy nem a Jedi Knight II folytatása. Vagy beleírtam, és csak én nem látom?

Én pontosan azt írtam, amit az idézett kommentből is ki lehet olvasni... NINCS HIVATALOS III. rész, magyarul nincs olyan, hogy JEDI KNIGHT 3, mert HIVATALOSAN sosem készült el.

És csűrhitek, csavarhatják ahogy csak akarjátok, a tényeken semmi sem változtat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Frenkie:

 

Akkor megpróbálom még érhetőbben elmagyarázni, mert ezek szerint a második kommentet sem magyarul írtam.
És, hogy a dolgok még világosabbak legyenek, leírom nektek a sorozat minden részének címét:

 

- STAR WARS: Dark Forces
- STAR WARS: Jedi Knight: Dark Forces II
- STAR WARS: Jedi Knight: Mysteries Of The Sith
- STAR WARS: Jedi Knight II: Jedi Outcast
- STAR WARS: Jedi Knight: Jedi Academy

 

A "Mysteries Of The Sith" a "Jedi Knight: Dark Forces II" játék kiegészítője, de mivel a játék futtatásához nincs szükség az előtte megjelent játékra, ezért nyugodtan tekinthetünk rá folytatásként.
A TI logikátok szerint, mivel fentebb említett játék a "Dark Forces II" után jött ki a HIVATALOS címe "Jedi Knight: Mysteries Of The Sith - Dark Forces III" lesz, a "Jedi Outcast"é "Jedi Knight II: Jedi Outcast - Dark Forces IV", a "Jedi Academy"é pedig "Jedi Knight: Jedi Academy - Dark Forces V"?!

 

"Jedi Outcast" a harmadik "Jedi Knight" címmel megjelent játék, ami a ti logikátok és érvelésetek szerint hivatalosan "Jedi Knight III", a "Jedi Academy" pedig "Jedi Knight IV" kéne, hogy legyen.

Vagy a "Jedi Knight: Mysteries Of The Sith" kivételt képez, mert ez csak kiegészítő? De hisz játék története a "Jedi Knight Dark Forces II" után veszi fel a fonalat, vagyis annak a játéknak a folytatása.

Hivatalosan mégis "Jedi Knight II" a címe? Hogy lehet ez? Nem tudnak a készítők számolni?!

 

@Yoda József:

Az, hogy számomra érthetetlen módon hivatalos anyagokban, promókban stb-kben nem használják a "VII. Rész" megnevezést, attól még hivatalosan nem lesz "STAR WARS: Az Ébredő Erő" a címe.

Vajon a film elején a felvezető szövegben miért szerepel HIVATALOSAN "VII. Rész", ha egyszer a hivatalosan nem is kapott a számozást?

 

Nemrégiben kijött két új film, amik időrendileg a III. és a IV. részek között játszódnak, szóval akkor azok hivatalos címe mostantól "IV. Rész:  Solo - Egy STAR WARS Történet" és "V. Rész: Zsivány Egyes - Egy STAR WARS Történet"?

Akkor ezek szerint, a "IV. Rész: Egy Új Remény" hivatalos címe mostantól VI. Rész?

 

Vagy ezek alól "Egy STAR WARS Történet" címmel megjelent filmek kivételt képeznek? Miért?

Pedig mindenben megfelelnek az általatok által lefektetett feltételeknek.

Szerkesztve: - HeirToGrievous
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Pedig már csak pár hét és jön egy játék ami akár az egyik legjobb SW játék lehet ever :) Egyébként én olyan nagyon nem sirom vissza a Lucasart-ot. Az utolsó hét évükben az egyetlen igazán jó játékuk a Force Unleashed volt (sajnos az MMO-k nem érdekelnek úgyhogy az Old Republic nálam felejtős). Az volt 2008-ban. Aztán utána egy csomó gagyi jött. Az Unleashed második része is óriási csalódás volt, de még az is kiemelkedett az olyanok közül mint ez:

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.