Ugrás a kommentre

A téma a Star Wars


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Frenkie olyan gyors, hogy már csak a kezdőbetűk látszanak :D

 

Nem, a lassú gépelésből adodó hátrányokat próbálom így behozni. Ha Jango Fettnél az összes dolgot beírtam volna(tudtam fejből) az utolsó hozzászólás lett volna az enyém. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, a lassú gépelésből adodó hátrányokat próbálom így behozni. Ha Jango Fettnél az összes dolgot beírtam volna(tudtam fejből) az utolsó hozzászólás lett volna az enyém. :D

eléggé rövidítettem én is, bár így sem elég gyorsan :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy döntöttem, Frenkie kap egy fél pontot az ötletes megoldására. De azért az igazi válasz a George Lucas, hisz azon a néven anyakönyvezték (azaz George Walton Lucas, Jr.-ként, de ez már részletkérdés). A választásban viszont megegyezhettek, ha gondoljátok.

 

Star Wars Saga

The Clone Wars

Expanded Universe

Kulisszák mögött

Joker

Bantha Pudu

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most bánom csak igazán hogy anno elhanyagoltam a 10 ujjas gépelést. Kettővel nyomom bár mondják hogy így is ok. De ide nem elég. :D

Ezért ne bánd, én 10 ujjal gépelek, mégsem vagyok elég gyors ide :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy döntöttem, Frenkie kap egy fél pontot az ötletes megoldására. De azért az igazi válasz a George Lucas, hisz azon a néven anyakönyvezték (azaz George Walton Lucas, Jr.-ként, de ez már részletkérdés). A választásban viszont megegyezhettek, ha gondoljátok.

 

Star Wars Saga

The Clone Wars

Expanded Universe

Kulisszák mögött

Joker

Bantha Pudu

 

Dehogyis Odyé a pont. Csak rögtönöztem. Nem gl a neve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mármint Frenkie és Ody egyezzen meg :D Vagy csak szugerálod őket, hogy mi legyen a következő? Nem biztos, hogy jól jársz ám az EU-val ;)

Azért tettem oda ikont, hogy szuggeráljak, de tudom, hogy katasztrófális lehet, mert alig tudok valamit ::P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.