Ugrás a kommentre

Felszíni csaták


Dzséjt

Melyik a kedvenc felszíni csatád?  

26 felhasználó szavazott

  1. 1. Melyik a kedvenc felszíni csatád?

    • Nabooi csata
      0
    • Geonosisi csata
      1
    • Kashyyyki csata
      0
    • Utapaui csata
      0
    • Mygeetoi csata
      0
    • Hothi csata
      1
    • Endori csata
      0
    • Scarifi csata
      7
    • Craiti csata
      0


Ajánlott hozzászólás

Az űrcsaták testvérei a Star Wars filmek másik fontos momentuma a bolygófelszíneken dúló összecsapások. A klón háború és a lázadás is bővelkedik ilyen csatákban. Egyik nagyobb, mind a másik, attól függ milyen mértékű a háború.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azt hiszem nem kell hozzá sokat fűznöm, hogy miért választottam a Geonosisi csatát. Először is akkor láttunk először és utoljára ennyi Jedit egyszerre harcolni, és hát ami utána jött, az arénán kívüli csata, ezt meg leírni nem lehet, olyan mesterien lett megvalósítva. Amint a Jedik csatába vezetik a klóncsapatokat, és hát a rengeteg klón a harci doidok ellen...nem csoda hogy a Battlefrontban ezt a csatát játszottam újra a legtöbbször. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a Kashyyyk-i csata kicsit hosszabb lenne, rögtön rászavaznék. Hangulatos helyszin, parádés látvány... csak sajna túl kevés ahhoz, hogy igazán bele tudja élni magát az ember. A dvdextra.hu-n volt róla hir, hogy lehetséges, hogy a DVD kiadásra kibővitik ezt a csatát, ugyhogy addig nem is szavaznék, mig erre fény nem derül :(

 

De addig is marad a Hoth-i csata a BEST. Az óriási, feltarthatatlan lépegetők látványa hátborzongató és ezaz egyetlen csata, ahol a Birodalom fölényes győzelmet arat :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az Endori csatára szavaztam.Pörgős.Főleg a kedvenc jelenetemnél-képsoramnál, amikor az Ewokok győzedelmeskednek a rohamosztik felett.Pl. lépegető-szétütés, robogó-robbantás...És a végén az egyik kis Ewok felröhög a kezében egy stukkerrel :(

 

A zene alatt nagyon jó!

 

De a Geonosisi csatát is nagyon szeretem.

 

A Myygeto-n nincs is csata!Csak annyi, hogy felrobban egy jármű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Kashyyyki és az Utapaui helyszínek tetszenek a legjobban.

A leglátványosabb (ezen lehet vitatkozni) és legösszetettebb a Geonosisi.

A Kashyyyki-ból elég keveset látunk.

 

A Hothi csata klasszikus, ezzel többször álmodtam, ez ugrik be elsőre, mint felszíni csata, meg újabban a Geonosis. Húz a szívem a Geonosis felé, még Threepio fejcseréje is bejön... de még nem szavazok le.... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül a Hothi csata mellett döntöttem. A Geonosisival egy szinten vannak nálam, de a nosztalgia, és a lépegetők miatt inkább a Hothra szavaztam. Nem mondják már, hogy mindig az 1-2-3 részeket dicsőítem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Nálam az Endori csata a favorit. Órisái, nem tudom szavakba foglalni. :D És én még azt a kis ewokot anno meg is sírattam. :) Utánna jön a Hoth-i csata nagyon kicsivel lemaradva, és a Kashyyyk-ire várok a dévédékiadásig. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Geonosis.

Mert sok Jedi harcol együtt. Ez döntötte el. Elég összetett csata.

Az Endornál az tetszik, ahogy a "természet" lenyomja a gépvilágot. A Hoth is nagyon bejön, mert összetett, és nemcsak földi :? A naboo-i csata kezdetén a droidok felsorakozása isteni hatásos, imádom. Mindben tetszik valami.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vannak Jedik, Sith, droidok, klónok, többféle nem Erő használó lény, felszíni, légi (nem űrbeli, nem összekeverendő a kettő), majdnem a föld alatt is, de hegyben igen, tömegjelenet, kétszemélyes kardpárbaj, mindenféle járművek. Mit hagytam ki? Egyedül C-3PO nem tetszik az egészben. Csak vízi összecsapás nincs talán. Meg űrben történő sincs, de azt akár hozzá is képzelhetjük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Nagyon jók ezek a videók,...életemben most néztem összefüggően egybe így az endori csatát. Bár a Hoth-ra szavaztam a lépegetők miatt, az endoriban van valami báj a sok ewok miatt.

Meg a helyszín is nagyon jó, gyönyörű az a California-i erdő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

California-i erdő.

Ugye mennyire hasonlít a kaliforniai erdő a Endorra? :) Egyébként ilyen növényzetet nem hiszem, hogy találnál ott, ugyanis jócskán kibővítették mindenféle egzotikummal.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.