Ugrás a kommentre

3x22 - Wookiee Hunt


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

22. rész - Wookiee Hunt / Vuki vadászat

 

epguide322.jpg

 

Írta: Bonnie Mark

Rendezte: Dave Filoni

 

Helyszín: Wasskah, Coruscant

 

Szereplők:

Ahsoka Tano - Ashley Eckstein

Chewbacca - ???

Jinx - Sunil Malhotra

O-Mer - Cam Clarke

Garnac - Zach Hanks

Anakin Skywalker - Matt Lanter

Plo Koon - James Arnold Taylor

Clutch - Matt Lanter

Lagon - James Arnold Taylor

Lo-Taren - Richard Green

Ratter - Matt Lanter

Sochek - Dee Bradley Baker

Smug - Jeff Anderson

Krix - Richard Green

Sugi - Anna Graves

Seripas - Gregory Baldwin

Tarfful - ???

Gilas - ???

Ramy - ???

Mace Windu - Terrence "TC" Carson

Yoda - Tom Kane

Finn Ertay - ???

Eaker Oki - ???

 

Történet

Ahsoka és társai továbbra is megpróbálnak kijutni a Wasskah-ról. Első kísérletük ugyan kudarcot vall, de egy új elrabolt képében segítségre lelnek: Chewbacca a wookiee technikai képzettsége lehetőséget ad arra, hogy segítséget kérjenek a közeli Kashyyyk bolygóról.

 

Érdekességek

- Az epizódban komoly szerepet kap a wookiee és a trandoshan faj közötti ellentét. A trandoshanok évezredek óta vadásznak a wookiee-kra, és eladják őket rabszolgának. Ez már számtalan EU műben szerepet kapott, mint például a Knights of the Old Republic és a Republic Commando című videó játékokban. Érdekesség, hogy az utóbbiban a köztársasági kommandó Delta egységének (akik szerepeltek a Witches of the Mist című részben) pont az ebben az epizódban látott Tarffult kellett megmenteniük a trandoshanok fogságából.

- Tarfful ebben a részben még csak tábornok. Az ep3-ban már Kachirho város főnöke.

- A forgatókönyv korai változatában az új foglyokat egy szurdokban és nem a parton dobták volna le.

- A rabszolgahajó pilótája egy dugattyús puskát használt, ami nem túl gyakori fegyver a Star Wars univerzumában. Mindazonáltal találkozhattunk hasonlóval a már említett Republic Commando című játékban.

- Chewbacca azt állítja, hogy az otthona, a Kashyyyk nincs messze. Annyira nincs, hogy a Trandosha (amely körül a Wasskah kering) és a Kashyyyk is a Kashyyyk-rendszerben található.

- A lény, amely a convorokra vadászik, majd pórul jár, egy momong, egy trandoshai majom.

S03E22a.jpg

- Sugi hajójának belsejét - bár már szerepelt a Bounty Huntersben is - most láthatjuk először. A Halo névre keresztelt SS-54 könnyű fregatt oldalára egy zöld vértől maszatos, vértől csöpögő kést markoló Tooka babát rajzoltak (ilyenje volt Numának a Innocents of Ryloth-ban). Alá aurebesh nyelven a következőt írták: "Nice Playing With Ya" ("Jó veled játszani").

- A trandoshi vadászok közül többen is híres hüllőszerű fantázialények után kapták a nevüket. Gilas az 1955-ös Godzilla Raids Again című filmben feltűnő Angilas nevű szörnyről kapta a nevét. Goron a Star Trekben szereplő gorn fajról lett elkeresztelve. Lagon az 1954-es The Creature from the Black Lagoon című filmben szereplő lénytől kapta a nevét. Smug pedig Smaug után lett elnevezve, ami egy sárkány volt a Hobbit című könyvben. De rajtuk kívül is akad még érdekes eredetű trando név. Ratter a csörgőkígyókról kapta a nevét, ami angolul rattlesnake, Ramy pedig Mary Franklin után lett elkeresztelve, aki a Bantha Tracks című amerikai Star Wars kiadvány szerkesztője és nagy trandoshan rajongó.

- A trandok bázisának trófeatermében rengeteg érdekes trófeára bukkanhatunk: wookiee és wampa bunda; kitömött ithori, gungan, gran, skrilling, reek, rancor és sárkánykígyó fej; négyezer éves mandalori sisak, mellette egy ebben a korban használt madni sisakkal; fogak, melyek valószínűleg egy Zillo fenevadtól vannak; van gundark és narglatch is, sőt, még az Indiana Jones és a kristály koponya királysága című filmből ismerős kristálykoponyát is láthatjuk.

S03E22b.jpg

 

 

Pár kitétel.

 

1. A letöltéssel és a felirattal kapcsolatban itt találsz információt. Ezt a topikot ne erre használd.

2. Amennyire az lehetséges próbálj meg az adott rész keretei között maradni.

3. A történet elemeit ne rakd spoiler gomb mögé. Itt az epizód konkrét történéseit tárgyaljuk ki.

4. Csak akkor szólj hozzá a témához, ha már láttad az aktuális részt.

5. Tartsd be a fórumszabályzatban leírtakat.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Átlagosan jó rész volt, bár egy évadzárótól valami ütősebbre számítottam.

Csubi jelenléte nem volt zavaró sőt egészem örömmel néztem ahogy aprítja a trandoshiakat. A túsznál először volt egy rossz érzésem hogy majd elszabadul és hívja a társait, szerencsére tévedtem (elég sablonos megoldás lett volna). Nem kis meglepetés volt Sugit és azt a kicsit viszont látni(valahogy nem maradt meg a neve) és ha jól látom átfestették a hajójukat.

Látványról most nem tudok semmit mondani mert kivételesen nem hd-ben néztem meg

 

6/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eszméletlen rész volt! Micsoda akciók! Ahsoka nagyon közel van már a Jedi ranghoz. Chewbacca és a Vukik behozatala remekül sikerült! A vége pedig gyönyörű! Bővebben később.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Átlagosan jó rész volt, bár egy évadzárótól valami ütősebbre számítottam.

Akkora SW érzés volt ebben, mint hat másikban. :) Az akció remek volt, és ha nincs Chewie, akkor nem is sikerült volna a szökés. Ahogy összeeszkábálta azt a kis adót, az annyira jellemző rá. A Falcon is egy rakás ócskavas, és azt is mindig összerakta valahogy. :) Az utolsó két perc pedig tömény gyönyör számomra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahsoka nagyon közel van már a Jedi ranghoz.

Hát mentálisan tényleg, de a kora az ami még hibádzik. Remélem nem is akarnak lovagot csinálni belőle ebben a sorozatban, ráér az majd az élőszereplősben mint Vos tanítványa :D

 

A Falcon is egy rakás ócskavas, és azt is mindig összerakta valahogy.

:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát mentálisan tényleg, de a kora az ami még hibádzik. Remélem nem is akarnak lovagot csinálni belőle ebben a sorozatban, ráér az majd az élőszereplősben mint Vos tanítványa :D

Valóban már csak a kora hibádzik, de már nem kell neki sok. A végén ahogy Anakinnal beszélgettek az az évad egyik csúcspontja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Évadzáró létére nem volt túl nagyszabású, igazából tényleg csak egy átlagosan jó epizód. Amennyire az előző felvezető rész nem nyűgözött le az ahhoz képest nagyon bejött. Ez mondjuk főleg Chewie, de még inkább - az abszolút meglepetés - wookiee mentőcsapat érkezésének köszönhető. Remek volt, ahogy Tarfful vezetésével (mivel Sugi tábornoknak szólítja, gondolom ő az) a trandoshanok ősellenségei feltűntek és megmutatták, hogy mire képes egy wookiee. Az igazi az az lett volna, ha saját hajón jönnek. Sugiék feltűnése nem adott igazán pluszt a dologhoz.

Laza volt ahogy lehajigálták a trandoshanokat a platformról, meg ahogy Tarfful az egyik arcába lépett. Az olyan apróságok sokat dobtak az epizódon, mint a Republic Commando játékból ismert trandoshan ACP gun (shootgun) feltűnése, vagy hogy a végén a jedik Yoda jelenlétében beszélnek a wookieekal.

Chewie milyen kis vékony srác a haverokhoz képest.

Szerkesztve: - Llew
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Évadzáró létére nem volt túl nagyszabású, igazából tényleg csak egy átlagosan jó epizód. Amennyire az előző felvezető rész nem nyűgözött le az ahhoz képest nagyon bejött. Ez mondjuk főleg Chewie, de még inkább - az abszolút meglepetés - wookiee mentőcsapat érkezésének köszönhető. Remek volt, ahogy Tarfful vezetésével (mivel Sugi tábornoknak szólítja, gondolom ő az) a trandoshanok ősellenségei feltűntek és megmutatták, hogy mire képes egy wookiee. Az igazi az az lett volna, ha saját hajón jönnek. Sugiék feltűnése nem adott igazán pluszt a dologhoz. Laza volt ahogy Chewie lehajította az egyik trandoshant a platformról. Az olyan apróságok sokat dobtak az epizódon, mint a Republic Commando játékból ismert trandoshan ACP gun (shootgun) feltűnése, vagy hogy a végén a jedik Yoda jelenlétében beszélnek a wookieekal.

 

Suginak én is örültem, de főleg Seripasnak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszett a rész.

A meglepi jó volt a végén és kellett is mert kicsit erős lett volna, hogy pár ugráló padawan meg egy wookie lenyomja a bandát.

Jó volt volt így, hogy végül is mikor kezdtek alul maradni, addigra megjött a felmentősereg, csupa ismerős arccal.

Hát ennyi a harmadik évad.

312-től végig pörgött, ahogy al is vártam és az évadzáró duó sem vallott szégyent.

Mire felocsúdnánk, nézhetjük 7-étől szinkronnal és mire az végez itt az ősz és mehet a 4. széria.

Kitart egész évben. :cool:

 

De visszatérve kicsit: Chewbacca-t eltalálták, jó volt és elég volt. Arra célzok, hogy megpróbáltak már pl.: Jar-Jar-ral egy-egy részt elvitetni a hátán és igen kétes sikerű lett.

Ezek mellékszereplők, Chewie sem több, ügyesek voltak vele az alkotók.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Suginak én is örültem, de főleg Seripasnak. :)

Akkor félre értettél. Én pont, hogy nem örültem nekik:

 

Az igazi az az lett volna, ha saját hajón jönnek. Sugiék feltűnése nem adott igazán pluszt a dologhoz.

Na jó ez túlzás, számomra teljesen semleges volt a jelenlétük.

 

 

 

De visszatérve kicsit: Chewbacca-t eltalálták, jó volt és elég volt. Arra célzok, hogy megpróbáltak már pl.: Jar-Jar-ral egy-egy részt elvitetni a hátán és igen kétes sikerű lett.

Ezek mellékszereplők, Chewie sem több, ügyesek voltak vele az alkotók.

Azért én nagyon örülnék egy teljesen wookiee centrikus résznek. Akár Chewbacca nélkül is. Mondjuk Tarffulal a főszerepben, meg esetleg Yodával. Vagy Luminarával, de jedik nélkül is jó lenne. Kashyyyk megszállása, mint történet pl.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért én nagyon örülnék egy teljesen wookiee centrikus résznek. Akár Chewbacca nélkül is. Mondjuk Tarffulal a főszerepben, meg esetleg Yodával. Vagy Luminarával, de jedik nélkül is jó lenne. Kashyyyk megszállása, mint történet pl.

Ennek én is nagyon örülnék. Szerintem lesz majd ilyen rész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Visszanézve azt kell mondjam vagy megint (a Citadeles droid fej után) az animátorok bakiztak, vagy a wookieek lézer állóak.

 

A mentőcsapat egyik tagja 16:51-nél fej, de minimum nyaklövést kap

wookiee1.JPG

 

amitől el is terül

wookiee2.JPG

 

de később nincs sehol, a két lövöldöző a háttérben meg nem sérült

nincswookiee.JPG

 

Ezek a trandoshanok meg tényleg nagy vadászok, mert a múltkor kiszúrt trófeák mellett van a birtokukban egy kristálykoponya :D

kristalykoponya.JPG

 

illetve egy mandalore sisak is

manadaloresisak.JPG

 

a majdnem fölötte látható twi'lek lekkukról nem is beszélve.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legeslegjobb évad, és az eddigiek közül a legeslegjobb évadzáró! Először is Chewie feltűnése baromi jól sikerült. Aztán, Sugi és Seripas megjelenésénél koppant az állam. A kristálykoponyán jót nevettem. A wookie-k érkezésekor dörzsöltem a kezem - és vigyorogtam, hogy ott van Tarfull is -, hogy most végre a nyüves trandok megkapják a magukét. És a legjobb a vége, mikor Anakin és Ahsoka vonulnak el, Yoda pedig néz utánuk vigyorogva. Fogadok, hogy arra emlékezett, mennyire nem akarta kezdetben Anakin padawanjának Ahsokát. Most pedig... Nagyon jó volt, na!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy észrevétel:

Az alkotók úgy tűnik nem tartják megmagyarázandónak Ahsoka Felucia-n hagyott kardjait.

Rexék megtalálhatták volna, mert gondolom a 4. évadban ezekkel fog vagdalkozni, mintha misem történt volna.

Az szinte kizárt, hogy másik(-ak) lesz(-nek) neki.

 

Ja és jók az alábbi képes észrevételek is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rexék megtalálhatták volna, mert gondolom a 4. évadban ezekkel fog vagdalkozni, mintha misem történt volna.

Az szinte kizárt, hogy másik(-ak) lesz(-nek) neki.

Már miért lenne képtelenség? Obi-Wan lazán használta ugyanazt az ep2-ben, amit az ep1-ban elvesztett. Simán csinálhat Ahsoka két ugyanolyan kardot megint. Vagy vissza is mehetnek érte a Feluciára. :)

Bár bennem is felmerült, hogy talán ezután lett volna igazán értelme bevezetni a két kardot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszett ez a rész :)

Olyan jóra sikerült,hogy le se tudom írni :D Na,jó,megpróbálok valamit lepingálni :)

Az elején az az üldözés....Ahsokának nagy szerencséje volt,hogy nem látták meg amikor elbújt :) Chewie felbukkanását én nem így képzeltem,de örültem neki :) Apropó: Chewbaccát csak Ahsoka értette meg,vagy mi?

Jó volt látni ennyi verekedést :D Jól megcsinálták a készítők :D

A vége?Hát,én annyira meghatódtam :) Olyan jó volt látni,hogy Anakin és Ahsoka végre újra találkoztak :D

Összeségében 10/10 :D

3. évad :clap:

 

Most jöhet szinkronosan az évad,utána pedig ősszel a 4. szezon :rock::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszett ez a rész :)

Olyan jóra sikerült,hogy le se tudom írni :D Na,jó,megpróbálok valamit lepingálni :)

Az elején az az üldözés....Ahsokának nagy szerencséje volt,hogy nem látták meg amikor elbújt :) Chewie felbukkanását én nem így képzeltem,de örültem neki :) Apropó: Chewbaccát csak Ahsoka értette meg,vagy mi?

Jó volt látni ennyi verekedést :D Jól megcsinálták a készítők :D

A vége?Hát,én annyira meghatódtam :) Olyan jó volt látni,hogy Anakin és Ahsoka végre újra találkoztak :D

Összeségében 10/10 :D

3. évad :clap:

 

Most jöhet szinkronosan az évad,utána pedig ősszel a 4. szezon :rock::D

Ez aranyos. :) Remélem akkor is itt leszel (és persze a többiek is). Ahsoka wookie tudásától én is lehidaltam. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a két nünüke a háttérben milyen jók voltak már! :lol: Az első részben is elég feltűnő jelenségek voltak azzal az érdeklődő tekintetükkel, de most meg milyen jól kiszúrtak a rájuk vadászó kis güzüvel :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a két nünüke a háttérben milyen jók voltak már! :lol: Az első részben is elég feltűnő jelenségek voltak azzal az érdeklődő tekintetükkel, de most meg milyen jól kiszúrtak a rájuk vadászó kis güzüvel :D

Na ez a nagybetűs STAR WARS! Amikor a háttérben szinte külön kis történetek játszódnak le. :D Ahogy írod, már az előzőrészben is van két jelenetük (a második jelenetben nagy nehezen befogadnak egy harmadikat is maguk mellé :D ), de itt ahogy megszívatják a rájuk vadászó nem tudom mit, az tényleg fergeteges. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áááá azon a két kis vacakon majdnem felnyerítettem :lol: Micsoda faarccal végeztek a vadászukkal :lol:

 

Jó volt a rész, bár az elég érdekes, hogy Csubinak meghagyták a teli muníciós övét. :) Nagy volt az epizód élményfaktorra ezekkel a kézitusákkal, bár kicsit egysíkúak voltak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is nagyon tetszett a rész, sokkal jobban, mint az előző. Igazából a hangulata fogott meg leginkább, mert a történetét nem tartom kiemelkedőnek. Csubi megadta a résznek a nosztalgia érzést, ami nagyot dobott a részen. Sugiék feltűnésének nagyon örültem, jó volt őket újra látni.

Sokakkal ellentétben én ezt a részt tökéletes évadzárónak tartom, és ezt az utolsó jelenet indokolja meg. Mintha lezárult volna egy fejezet a TCW-ben, ami a mozifilmben kezdődött. Ahsoka felnőtt, képes már egyedül boldogulni. Remélem a következő évadban látjuk majd a lovagi próbáit.

Yoda mosolya pedig szintén a "keret" lezárása volt, ami a mozifilmben kezdődött, miután Anakin és Ahsoka elhagyta Christopsist, és az öreg mester és Obi Wan azon morfondíroztak, hogy vajon jó ötlet-e kettejüket "összeállítani" :D

Úgyhogy én úgy érzem, ezzel a résszel lezárult Ahsoka padawansága, már csak a hivatalos jedi szertartás hiányzik, hogy ténylegesen is lovaggá válhasson.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Méltó lezárást kapott a rész, annyi szent.

Kalifa halála, jól láthatóan mélyen érintette O-Mert és Jinxet, de hamar felismerték, hogy Ahsoka legalább olyan vezető alkat, mint a meghalt ifjonc.

Az elején kitérek arra a két dologra ami nem tetszett.Kis semmiségek, de nekem nem jöttek be.Először is a trandoshiak járgányán van egy szempár.Valahogy fölöslegesnek éreztem, talán nem kellet volna berakni, félelmetes sem volt, nem is volt jellemző a megismert trandoshiakra.

A másik, hogy Sugi hajóján volt egy rózsaszín plankton vagy micsoda....hát kicsit gyerekes volt. :D

Az eleje máris mozgalmasan kezdődik, tetszett, hogy a padawanok felbátorodtak.A készítők jól árnyalták a Kalifa és Ahsoka közti különbségeket.Kalifa arra biztos nem szánta volna magát, hogy megtámadja a hajót.A trandoshi shotgun pedig belopta magát a szívembe. :love:

O-Mert néha féltettem, szinte biztos voltam, hogy kinyírják.A sorozatban ez is egy kis mérföldkő, hogy életben hagynak egy-két feláldozható karaktert is. :clap:

Chewie fellépése hozta a kellő SW érzést, szerintem Skywalker mellet ő az egyetlen lény a Galaxisban, aki összetud rakni a szemétből egy adóvevőt.

Javítsatok ki, de úgy emlékszem, hogy bizonyos plakátokon, újságokon rajta volt a nyílpuskája is.Jó itt fogoly volt, de hiányoltam a "lézervesszőket".

O-Mer ötlete nagyon ügyes volt a fogollyal, gratulálok Oki és Ertay mestereknek, jól kitanították őket. :D

Azért szívesen megnéztem volna Kalifa mesterét is.

Maga a harc nekem onnan izgalmas, hogy megérkezik a vuki mentőcsapat.Nálam elnyerte a 3.évad legjobb jelenete címet. :peace:

Tarfful, Sugi, Seripas és a névtelen vukik valami eszméletlen jók voltak.Embo hiányzott a szívemnek, de biztos van jobb dolga is. :cool:

A harccal egy bajom volt igazából, hogy sok trandoshai harcost kidobálták a hajóról.Ez jó ötlet, csak ne a felénél alkalmazzák.

Tarrful koma mozdulatai egyből a szívembe lopták magukat. :D

A vadászok vezetőjét nem sajnáltam, fanatikus volt, a fiát láthatóan sajnálta, de Ahsoka tökéletesen látta a dolgokat.

A vége epikus jelenet volt, a következő évadban lesz itt még érdekesség.

Kiváló epizód volt, na.

 

Filoni nyilatkozata, hogy hatalmas csaták lesznek, felizgatta a vérnyomásom. :D

Szerkesztve: - Embo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, akkor nézzük kicsit bővebben. A történet nagyon jól volt felépítve, kicsit féltem majd hogy jön a képbe Chewbacca, de nem volt vele semmi gond. Sőt! Az első csata a hajón csodálatos. A kézitusa és a hajó lezuhanása ismét mozifilm feelinget árasztott, ekkor borsózott először a hátam. Az se volt piskóta, amikor Jinx a Trandosanhoz vágja a társát, miközben Ahsoka a pilótafülkében akciózik a másik döggel. Úgy általában elmondható, hogy az akció jeleneteket nagyon jól megcsinálták. Minden ütésnek, esésnek súlya volt. Nem mintha ezzel eddig gond lett volna, de most még inkább ott vannak a szeren ezek a verekedések. Mint már írtam alább Chewbacca és a Vukik feltűnése telitalálat volt. Se nem volt kevés se nem volt sok belőlük, pont sikerült eltalálni az arányokat. Chewie belépésénél minden tökéletesre sikeredett; a zene, a fények és a hangulat is. Teljesen EPIV –es érzést árasztott magából a jelenet, talán még sose éreztem ilyet korábban. Ez egy nagyon eltalált pillanat volt.

 

A továbbiakban Ahsokáról írnék, akiről végül is az évadzáró szólt. Filoni nem hazudott az évad elején, amikor azt ígérte, hogy Ahsoka nagy jellemfejlődésen fog keresztülmenni. Mint már az előző epizódnál is említettem, ez az egész egyfajta próba volt a lány számára, amit fényesen ki is állt. Belekerült egy olyan helyzetbe, ami megmutatta mit is ér valójában az eddig szerzett tudása és bölcselete. Kalifával kellemes kontrasztot alkotott, mert ő a bujkálás és megfutamodás helyett a cselekvést részesítette előnyben. Bízva magában és ez által a reményben, a többiekben is fel tudta ébreszteni a cselekvőképességet és az önbizalmat, ami különösen nagyszerű dolog. Itt mutatkozott meg, hogy Ahsokából akár nagyszerű vezető is válhat majd a későbbiekben. Öröm volt nézni mennyire éretten én és felkészülten ment végig a meneküléshez vezető úton. Tényleg olyan volt ez, mint egy Jedi próba, amire a koronát a klán főnök legyőzése tette fel. Amikor ott állt fenn a korlátnál és lenézett Garnac holtestére, az jut az ember eszébe, hogy Ahsoka felnőtt. Nem zöldfülű padawan többé, hanem a Jedi lovag címhez közelítő ifjú. Ennek fényében az epizód lezárása maga volt a gyönyörűség. Anakin szokás szerint magát ostorozza mindenért, de Ahsoka leállítja. Kettejük beszélgetése immár túllépett a csipkelődéseken és ugratásokon. Emlékezzünk csak a Geonosisra, vagy akármelyik másik hasonló vitájukra ahol Anakin túlzott atyáskodása rányomta bélyegét a kapcsolatukra. Most mintha ez megszakadni látszana, és talán ez az eset is bizonyítja majd Anakin számára, hogy Ahsoka felkészült a nagyobb feladatokra is. Kettejük kapcsolata egy új szintre lépett, ami a legvégén nyilvánul meg, amikor Ahsoka megköszöni a tanítást, a mestere pedig szívesen fogadja ezt. Yoda nem véletlenül mosolyog a végén, és itt a jön a képbe az amit Lok Durd is remekül megfogott alább. Anakin és Ahsoka hatalmas utat járt be együtt a Christophsis óta, és ez mind pozitív értelemben értendő. Továbbra sem lennék meglepve, ha Ahsoka a negyedik évadot már, mint Jedi lovag kezdené meg.

 

Apróság, de nagyon bejött még a végén, hogy Anakin csak pár méterre volt Chewbaccától. Óriási feeling volt! :cool:

 

Most félév szünet jön, ami nagyon hosszú lesz sajnos. :( Főleg annak fényében, hogy most jön majd a sorozat legérdekesebb fele.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

O-Mer ötlete nagyon ügyes volt a fogollyal, gratulálok Oki és Ertay mestereknek, jól kitanították őket. :D

Most akkor már ők is padawanok voltak? Én azt hittem még nem kaptak mestert maguk mellé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazad van elvileg ifjoncnak vannak szólítva, de a két lovag a végén szerintem azért volt ott, mert a tanítványukat várták.

Valószínűleg. :hmm: Nyilván még az okításuk elején járhatnak akkor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.