Ugrás a kommentre

3x22 - Wookiee Hunt


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ez volt az évadzáró? :o

 

Na ezt nem is tudtam. Egy átlagosan jó epizód volt, sajnálom, hogy ezzel zárult le az évad. Fura, hogy Maul kérdését függőben hagyták.

Lesz még két évad, gondolom visszatérnek rá. És nem csak erre.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, zseniális rész volt, még ha egyesek számára nem is volt olyan kiemelkedő, de minden megvolt a Wookiee Huntban, ami egy jó évadzáróhoz kell. Ezek közül is a legfontosabb, hogy tényleg úgy éreztük, hogy valami lezárult. Ez főleg a legvégén volt érezhető.

 

A Wasskah továbbra is szemet gyönyörködtető látványt nyújt, még mindig leesik az állam, hogy mennyire kidolgozott szinte minden szeglete. Az egész olyan, mintha hőseink egy hatalmas rózsabokorban rekedtek volna. Minden részletre tökéletesen odafigyeltek, még a legutolsó gombára is. Ez pedig igazán elismerésre méltó, és ha hihetünk Filoni szavainak, a következő évadokban tartani fogják ezt a szintet. (Vagy éppen fokozzák, bár nem tudom, hogy ezt már hová lehet.) Emlékszem annak idején hogyan festett a Naboo az első évadban... Egy nagy, sima zöld talaj volt az egész, ami elvileg egy füves pusztát jelképezett. Változnak az idők... :) És az a két kis madárka, főleg azzal a piros majommal, nagyon aranyosak. :)

 

Chewbacca esetében már kicsit más a helyzet, nem vártam el a készítőktől, hogy minden szőrszála olyan élethűen mozogjon, az animátorok így is remek munkát végeztek, bár időnként kicsit furának éreztem a mozgását. De a karakterével remekül meg voltam elégedve, varázsát továbbra sem veszítette el.

 

Az is tetszetős volt, hogy O-Mer és Jinx nem csak úgy szó nélkül követték Ahsoka utasításait, hanem mertek kezdeményezni.

 

Apropó, Ahsoka... Nem fűznék hozzá sok szót, az epizód végén nekem is beugrott az, hogy milyen hosszú utat tettünk meg a Christophsis óta, és hogy azóta mennyi minden változott. Ahsoka olykor már érettebbnek tűnik, mint a mestere. Egymásra találásuk kellően drámai volt és érzelmes. :) Yoda mosolygó pillantása is kellemes színfolt. Ez az eddigi egyetlen olyan évadzáró, aminél úgy éreztem, hogy valami itt véget ér. A Hostage Crisis és a Lethal Trackdown cliffhangerei után ez igazán meglepő és kellemes. :)

 

A rész legizgalmasabb jelenetének Ahsoka és a nagyfőnök párbaját tartom. És persze a zene... Meglepően sokat "idéztek" a mozifilmekből, és ez nagyon tetszetős volt. :)

 

Jah, és a korábban már említett ACP shotgunért is nagy piros pont. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egész jó évadzáró volt. Azt hiszem jobb lett, mint a második évad zárása.

Ahsoka milyen keményen és jól harcolt a trandoshaiak ellen, mikor ráugrott a hajójukra tiszta Pókember feelniget árasztott. :D

Csubakka szerepeltetése nagyszerűen lett megoldva és remekül harcolt ő is,

Az epizód hozta az előző rész Predator feelingjét is.

A rész vége pedig nagyon szép lett, nagy jelenet, amikor Ahsoka és Anakin beszélgetnek. Talán tényleg lovag lehet Ahsokából. Bár akkor ez még furcsább fényt vetne az EP3 tanács beválasztós jelenetébe. Anakin kiképzett egy padavant és ezek után nem adják meg neki a mester címet? :?

Összességében véve remek rész ez is.

10/10.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anakin kiképzett egy padavant és ezek után nem adják meg neki a mester címet? :?

Attól még hogy valaki kiképzett egy padawant nem lesz rögtön mester, ez csak az egyik feltétele a mesterré avatásnak.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Llew! A képeidet nem lehet látni. :(

Javítva. Nem gondoltam volna, hogy a képfeltöltésről egy napa alatt leszedik.

 

OFF

Azt nem lehet megoldani, hogy a csatolmányként berakott képek klikkelés nélkül is normál méretben jelenjenek meg?

 

 

Anakin kiképzett egy padavant és ezek után nem adják meg neki a mester címet? :?

Ez ugye a visszafelé dolgozásnak a hátránya. ;)

 

Ha azonban autentikus választ keresünk, akkor a mester cím (nem keverendő a megszólítással, amit külsősök minden idősebb jedire, és a renden belül ők maguk is a magasabb rangúakra, idősebbekre használtak) nem jár automatikusan a padawan kineveléssel. Tudom, hogy itt nem szeretitek a wookieepediát, mint forrást, de amíg nem tudtok jobbat, összeszedettebbet mutatni, addig az lesz a hivatkozási alap. Ott pedig azt írják, hogy a jedi mester cím a legmagasabb hivatalos rang, amit a Rend egy tagja elérhet. Ezt minden generációban csak pár lovagnak adományozták. Legáltalánosabban úgy volt elérhető, ha egy lovag számos padawant kitanított, akik mind sikeresen átestek a Próbákon. Más verzió, hogy maga is Próbákon megy át (nyilvn nem ugyan azon, mint egy padawan), vagy olyan hírnevet szerzett a Köztársaság szolgálatában, ami miatt a Nagy Tanács mesterré avatta.

 

Ezzel szemben a jedi lovag az, aki sikeresen befejezte tanulmányait mestere mellett és átment a Próbákon, amivel a Rend teljes jogú tagjává vált, kiérdemelve, hogy külön megbízatásokat kapjon, vagy maga is padawant taníthasson.

 

Szóval Anakin még Ahsoka kitanításával is nagyon messze volt a mesteri rangtól. Amit egyébként Obi-Wan is csak a háború alatt kapott meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Javítva. Nem gondoltam volna, hogy a képfeltöltésről egy napa alatt leszedik.

 

OFF

Azt nem lehet megoldani, hogy a csatolmányként berakott képek klikkelés nélkül is normál méretben jelenjenek meg?

Megcsináltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megszületett a TCW-ben a kedvenc részem. Ebben az egy részben annyi SW feeling volt hogy csak kapkodtam a fejemet. Ennyire még nem élveztem rész mint ezt. Lehet hogy azért is mert én híve vagyok annak hogy a csúnya lények fizessenek meg azért amit tettek. Hát ez maradéktalanul teljesült.

Csubi bejövetele olyan volt(főleg a zenével) ami az EP4-et jutatta eszembe. Gyorsan megtalálták a közös hangot Ashokával, Csubi sem az a tesze-tosza fajta. A két kis jedikölyök is végre harcolni akart. Az mekkora volt már mikor Csubi lefejelte a trandoshiait. :D Nekem is a Falcon jutott eszembe mikor a vuki a szemétből rádiót készített. Volt egy Ep5 utalás is. Mikor Csubi fojtogatja az ellenfelét akkor olyan mint mikor Landoból akarja kiszorítani a szuszt.

A terv ügyes volt végre a hajó elfogásával lett fegyverük is. Ami meglepett hogy a trandok milyen jól verekednek. Nem csak lőfegyverrel nagy a szájuk, hanem nagyon jól elsajátították a kézitusa rejtelmeit.

Szó szerint ökölharcban alig lehet őket legyőzni. A két padawan is rájött, hogy együttes erővel könnyebben harcolnak.

Aztán megjött a vuki mentőcsapat. Őket nem kötötte a Jedi-kódex, szisztematikusan ölték meg a trandokat. A kihajítások a korlátok felett nagyon tetszett. Az is mekkora volt már mikor az egyik kölyök az ERŐ-vel elhúzta a fedezéknek szánt hajót a trando elöl, az meg meglepetten felkiáltott: "Mi?". :D

A főnők legyőzése is jó volt, Ashoka figyelmeztette is hogy ne tegye.

A vége meg maga volt szerintem a csúcspont. Anakin és Ashoka beszélgetése nagyon meghatott. A csipkelődéseik ellenére nagyon szeretik egymást és tisztelik. Anakin szerintem nagyon büszke volt Ashokára, ugyanakkor magári lehet mert jól kitanította.

Eszembe jutott a mozifilm mikor először láttuk. Hát nagy utat tett be.

Én innentől Jedi-lovagnak tekintem, simán megadnám neki a titulust.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami meglepett hogy a trandok milyen jól verekednek. Nem csak lőfegyverrel nagy a szájuk, hanem nagyon jól elsajátították a kézitusa rejtelmeit.

Nekem a kézitusák közül Garnac és Ahsoka harca tetszett a legjobban. Két csúcspontja volt ennek a harcnak. Az egyik amikor Ahsoka kiüti Garnac kezéből a kést, és az a kamera előtt áll bele az asztalba, közben a napfény megcsillan a pengén. Ez eszméletlen jól meg volt csinálva. A másik pedig az, amikor Ahsoka az erővel el akarja lökni Garnac -ot, de az a karmait használva megkapaszkodik a padlóban. :cool:

 

Egyébként itt a Jedi ifjak teljesen kihasználják azt a tudást, ami a birtokukban van. Most már Bomarr se szólhat egy szót se. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a kézitusák közül Garnac és Ahsoka harca tetszett a legjobban. Két csúcspontja volt ennek a harcnak. Az egyik amikor Ahsoka kiüti Garnac kezéből a kést, és az a kamera előtt áll bele az asztalba, közben a napfény csillan a pengén. Ez eszméletlen jól meg volt csinálva. A másik pedig az, amikor Ahsoka az erővel el akarja lökni Garnac -ot, de az a karmait használva megkapaszkodik a padlóban. :cool:

 

Egyébként itt a Jedi ifjak teljesen kihasználják azt a tudást, ami a birtokukban van. Most már Bomarr se szólhat egy szót se. :D

 

Igen az a késes jelenet nem semmi. Mint egy kalózfilmben. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól még hogy valaki kiképzett egy padawant nem lesz rögtön mester, ez csak az egyik feltétele a mesterré avatásnak.

Szerintem ha bekerül a Tanácsba és ha kitanított már egy padavant megérdemelné a mester címet.

Ráadásul Anakin a Rend egyik legnagyobb Jedije lett az EP3-ra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ha bekerül a Tanácsba és ha kitanított már egy padavant megérdemelné a mester címet.

Ráadásul Anakin a Rend egyik legnagyobb Jedije lett az EP3-ra.

De Palpatine nélkül be se került volna, tehát a tanács szemszögéből még ki sem érdemelte a tanácstagságot.

És valóban az egyik legnagyobb jedi lett de még így se volt teljesen ura az erejének és érzelmeinek és ez az egyik feltétele a tanácstagságnak/mester címnek

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép évadzárót kaptunk, Ahsoka pedig egy hozzá méltó sztoriszálat, ez a rész végleg egyértelművé tette. :) Nagyszerűen viselkedett, hasznos ötletekkel állt elő, végig irányította az eseményeket, de hagyta a másik két ifjoncot is érvényesülni. Azt már meg sem említem, ahogyan harcolt, mert abban eddig is kiváló volt, de most olyan érettségről tett tanúságot, ami sok felnőtt Jedinek is dicséretére válhatna. Tényleg igazi Jedi lovag vált a hajdani kislányból, méghozzá a legjavából.

Anakinnal váltott párbeszédük az epizód végén az évad egyik gyöngyszeme számomra. Hiszen hogyan is lehetne szebben kifejezni egy mester munkájának értékét, mint azzal, hogy a tanítvány helyt tudott állni egy ilyen kilátástalan helyzetben, sőt, másoknak is segített ebben. Anakin arcán látszik is a meghökkenés és a nem várt dicséret hatása, hiszen ő most is, mint majd Padménál, kizárólag a saját tetteiben látja a szerettei biztonságának zálogát. Most láthatja, hogy ez nem így működik, a dolgokat engedni kell, hogy menjenek a maguk útján, mert ha szilárdak az alapok, akkor így is működni fognak. Kár, hogy hosszabb távon nem lesz foganatja nála ennek a tapasztalatnak, pedig mindenki jobban járna.

 

Végül, de nem utolsósorban Csubit nagyon nagy öröm volt viszontlátni, a belépője tökéletesre sikerült a klasszikus dallamok felcsendülésével, és öröm volt nézni azt is, ahogy elbánt az ellenséggel. Igaza van Frenkie-nek, a trandók pontosan azt kapták, amit megérdemeltek.

 

Kár, hogy vége az évadnak, de olyan különlegesre és tartalmasra sikeredett az elejétől a végéig, hogy nincs hiányérzetem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt megint nagyon szépen összefoglaltad Pildi. Főleg amit Anakinról írtál az tetszett nagyon. Én is ezt éreztem, csak nem tudtam ilyen jól megfogalmazni. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a kézitusák közül Garnac és Ahsoka harca tetszett a legjobban.

Nekem is ez a kedvenc részem :D Azt bírom hogy egy kb 50 kilós lány legyőz egy kifejlett kb 150 kilós trandoshian hímet :D Látszik menyit számít a jó harctudás :D Meg hogy Jedi :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látszik menyit számít a jó harctudás :D

Mármint az, amivel gyakorlatilag nem ment semmire?

Mindkét értékelhető támadását (asztalon átlökés, szobából kihajítás) az Erő segítségével érte el. Azokat is csak azért, mert Garnac nem készült rájuk. Amikor igen (padlóban megkapaszkodás) akkor még azzal sem ment sokra.

Azt meg nem szabad elfelejteni, hogy egy jedi harc közben nem csak a látványos elemeknél (lökés, fegyver eltérítés, tárgy mozgatás, elejtett kard visszaszerzése, stb.) használja az Erőt, hanem a sima mozgások turbósítására is (pl. Yoda az EP II-es Dooku párbajban végig, Obi-Wan és Quinlan Bane üldözésekor a ugrásoknál).

Erő nélkül csak egy hasonló vagy erősebb fizikumú lénynek - lásd wookieek - van esélye pusztakezes harcban a trandoshanok ellen, és a társaihoz képest elég nyeszlet Chewiet még így is lenyomták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mármint az, amivel gyakorlatilag nem ment semmire?

Mindkét értékelhető támadását (asztalon átlökés, szobából kihajítás) az Erő segítségével érte el. Azokat is csak azért, mert Garnac nem készült rájuk. Amikor igen (padlóban megkapaszkodás) akkor még azzal sem ment sokra.

Azt meg nem szabad elfelejteni, hogy egy jedi harc közben nem csak a látványos elemeknél (lökés, fegyver eltérítés, tárgy mozgatás, elejtett kard visszaszerzése, stb.) használja az Erőt, hanem a sima mozgások turbósítására is (pl. Yoda az EP II-es Dooku párbajban végig, Obi-Wan és Quinlan Bane üldözésekor a ugrásoknál).

Erő nélkül csak egy hasonló vagy erősebb fizikumú lénynek - lásd wookieek - van esélye pusztakezes harcban a trandoshanok ellen, és a társaihoz képest elég nyeszlet Chewiet még így is lenyomták.

értem én de ha semmi harcutása nem lenne akkor mehetne az erővel a sunyiba :)

Yoda is a harctudásra alapozott erővel küzd nem csak pusztán az erővel :)

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De Palpatine nélkül be se került volna, tehát a tanács szemszögéből még ki sem érdemelte a tanácstagságot.

És valóban az egyik legnagyobb jedi lett de még így se volt teljesen ura az erejének és érzelmeinek és ez az egyik feltétele a tanácstagságnak/mester címnek

Inkább máshogy mondom. Anakinnak ott abban a jelenetben nem adták meg a mester címet, ezen nagyon felháborodott. A felháborodása az önzőségéből és a hatalomvágyából fakad. Na most már ott volt Ahsoka. Lehet, hogy most lovaggá ütik. Lehet, hogy megéli a 66-os parancsot. És ez már megváltoztatja ezt a jelenetet, Anakin felháborodása már jogos lesz, és nem a hatalomvágyából fakad. Ezért szerintem nem kéne lovaggá ütni Ahsokát, és meg kéne halnia a sorozat vége előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

értem én de ha semmi harcutása nem lenne akkor mehetne az erővel a sunyiba :)

Yoda is a harctudásra alapozott erővel küzd nem csak pusztán az erővel :)

Ahsokának ugyan azért kellett mozgásban lennie, mint Yodának Dooku ellen vívás közben, vagyis mert másként nem volt esélye egy nagyobb termetű, fizikailag erősebb ellenféllel szemben.

Viszont, ha Garnacknak olyan ellenfele lett volna, aki fizikailag is felveszi vele a versenyt, akkor annak kb. elég lett volna kivédeni (akár puszta kézzel is) az első ütést aztán az Erőt használva átküldeni a gyíkot a termen, és ott vége is lett volna a harcnak.

 

Inkább máshogy mondom. Anakinnak ott abban a jelenetben nem adták meg a mester címet, ezen nagyon felháborodott. A felháborodása az önzőségéből és a hatalomvágyából fakad. Na most már ott volt Ahsoka. Lehet, hogy most lovaggá ütik. Lehet, hogy megéli a 66-os parancsot. És ez már megváltoztatja ezt a jelenetet, Anakin felháborodása már jogos lesz, és nem a hatalomvágyából fakad. Ezért szerintem nem kéne lovaggá ütni Ahsokát, és meg kéne halnia a sorozat vége előtt.

Attól, hogy számtalan - neki testhez álló - harci küldetés mellett sikeresen megoldotta az első komoly feladatát, attól még mindig nem érdemelte meg a mester rangot, vagyis továbbra sem jogos a felháborodása.

Mivel Anakin az EP III elején még nagyon az a figura, aki szinte gyerek módjára élvezi a harcot, miközben elpoénkodnak Obi-Wannal, bármennyire is árnyalják a TCW-ban a karakterét, nem vihetik túlzásba a dolgot, és ezért még mindig túl gyors és kissé hiteltelen lesz - főleg az itteni öt éves lassú változás mellett - a filmbeli változás, aminek során a tanács követelőző tagja lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mármint az, amivel gyakorlatilag nem ment semmire?

Mindkét értékelhető támadását (asztalon átlökés, szobából kihajítás) az Erő segítségével érte el. Azokat is csak azért, mert Garnac nem készült rájuk. Amikor igen (padlóban megkapaszkodás) akkor még azzal sem ment sokra.

Azt meg nem szabad elfelejteni, hogy egy jedi harc közben nem csak a látványos elemeknél (lökés, fegyver eltérítés, tárgy mozgatás, elejtett kard visszaszerzése, stb.) használja az Erőt, hanem a sima mozgások turbósítására is (pl. Yoda az EP II-es Dooku párbajban végig, Obi-Wan és Quinlan Bane üldözésekor a ugrásoknál).

Erő nélkül csak egy hasonló vagy erősebb fizikumú lénynek - lásd wookieek - van esélye pusztakezes harcban a trandoshanok ellen, és a társaihoz képest elég nyeszlet Chewiet még így is lenyomták.

Viszont kell lennie egy alapvető harctudásnak, amihez semmi köze nincs az Erőnek. Ilyen pl. a számtalan kung-fu-szerű technika, amit bevetett a trandoshanok ellen és nagyon is sokra ment velük... konkrétan meg tudta menteni az életét. ;) De ha visszagondolunk az előző epizódra, ott sem az Erőt hívta segítségül, amikor végzett a rá támadó gyíkkal, hanem célba vette a gyenge pontjait (a nyaka környékén) és egy szimpla átfordulással taszította a mélybe. Az természetes, ha valaki - legyen akármilyen jó kondiban - fizikailag nem tud lenyomni egy nála háromszor izmosabb alkatot, de mint kiderült, nem is ez számít igazán.

 

Inkább máshogy mondom. Anakinnak ott abban a jelenetben nem adták meg a mester címet, ezen nagyon felháborodott. A felháborodása az önzőségéből és a hatalomvágyából fakad. Na most már ott volt Ahsoka. Lehet, hogy most lovaggá ütik. Lehet, hogy megéli a 66-os parancsot. És ez már megváltoztatja ezt a jelenetet, Anakin felháborodása már jogos lesz, és nem a hatalomvágyából fakad. Ezért szerintem nem kéne lovaggá ütni Ahsokát, és meg kéne halnia a sorozat vége előtt.

Azt nem értem, hogy Ahsoka lovaggá ütésének miért kell feltétlenül összefüggésben állnia a halálával? Anakin 9 évesen lett padawan, majd még több, mint 10 évig az is maradt. Ahsoka a christophsisi csata idején vált azzá, ami óta 1, legdurvább esetben is maximum 2 év telt el. Ez nagyon kevés idő ahhoz, hogy egy padawanból Jedi-lovag legyen, álljanak mögötte akármilyen hőstettek. A Próbák kiállásához tapasztalat és kor szükséges - melyeknek még nincs túlzottan birtokában a lány. Úgyhogy akármilyen remekül állt is helyt Ahsoka a Wasskah-n, szerintem még nagyon távol áll a lovaggá ütéstől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahsokának ugyan azért kellett mozgásban lennie, mint Yodának Dooku ellen vívás közben, vagyis mert másként nem volt esélye egy nagyobb termetű, fizikailag erősebb ellenféllel szemben.

Viszont, ha Garnacknak olyan ellenfele lett volna, aki fizikailag is felveszi vele a versenyt, akkor annak kb. elég lett volna kivédeni (akár puszta kézzel is) az első ütést aztán az Erőt használva átküldeni a gyíkot a termen, és ott vége is lett volna a harcnak.

Teljesen rossz hasonlattal jöttem teljesen igazad van :)

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt nem értem, hogy Ahsoka lovaggá ütésének miért kell feltétlenül összefüggésben állnia a halálával? Anakin 9 évesen lett padawan, majd még több, mint 10 évig az is maradt. Ahsoka a christophsisi csata idején vált azzá, ami óta 1, legdurvább esetben is maximum 2 év telt el. Ez nagyon kevés idő ahhoz, hogy egy padawanból Jedi-lovag legyen, álljanak mögötte akármilyen hőstettek. A Próbák kiállásához tapasztalat és kor szükséges - melyeknek még nincs túlzottan birtokában a lány. Úgyhogy akármilyen remekül állt is helyt Ahsoka a Wasskah-n, szerintem még nagyon távol áll a lovaggá ütéstől.

Csak hogy a háborúban hullanak a Jedik és egyre keevsebb idő után avatnak Jedi lovagokat. Nincs idő éveket várni amíg mindenben ok lesz. Amint lehetőség van rá próbák elé állítják, és ha átmegy akkor lehet lovag. Persze ennek az eljárásnak olyan Jedik a termékei mint Nahdar Vebb...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól, hogy számtalan - neki testhez álló - harci küldetés mellett sikeresen megoldotta az első komoly feladatát, attól még mindig nem érdemelte meg a mester rangot, vagyis továbbra sem jogos a felháborodása.

Mivel Anakin az EP III elején még nagyon az a figura, aki szinte gyerek módjára élvezi a harcot, miközben elpoénkodnak Obi-Wannal, bármennyire is árnyalják a TCW-ban a karakterét, nem vihetik túlzásba a dolgot, és ezért még mindig túl gyors és kissé hiteltelen lesz - főleg az itteni öt éves lassú változás mellett - a filmbeli változás, aminek során a tanács követelőző tagja lesz.

 

Ha azt a jelenetet nézem és arra gondolok, hogy Ahsoka életben van, esetleg lovag már, akkor nem tudom átérezni azt, hogy Anakin felháborodása a hatalomvágyból fakadna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te nagyon nem csíped a csajt. Minden áron holtan akarod látni szegényt. :lol:

Nem erről van szó.

Ahsoka szerepét úgy értelmeztem mindig is, hogy amikor meghal, Anakin közelebb sodródik a sötét oldalhoz.

Ahsokának éppúgy meg kell halnia a TCW végén, mint ahogy Dookunak, Grievousnek, és Padménak is meg kellett halnia az EP3-ban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.