Ugrás a kommentre

Derb videói. Véleményt mondó topic. Kivánság lista:Mi legyen


Derb

Milyenek Derb videói?  

17 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyenek Derb videói?

    • Jeles
      5
    • 4
    • Közepes
      5
    • Gyenge
      0
    • Rossz
      0
    • Ne is beszéljünk róla!
      1


Ajánlott hozzászólás

Azt hiszem,hogy kettő klippedet láttam eddig :39: .Mindet még a ROTS bemutatója előtt amikor mindenre vadásztam ami ep3.Nekem nagyon bejöttek és így utólag gratulálnék hozzájuk :41: .Szerintem érdekes lenne egy mind a hat részt átölelő klipp J.W.zenéjére.Csak így tovább! :57:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem,hogy kettő klippedet láttam eddig :39: .Mindet még a ROTS bemutatója előtt amikor mindenre vadásztam ami ep3.Nekem nagyon bejöttek és így utólag gratulálnék hozzájuk :41: .Szerintem érdekes lenne egy mind a hat részt átölelő klipp J.W.zenéjére.Csak így tovább! :57:

 

Az új innen leszedhető.Eléggyorsan felért.5 perc és nem kicsi a mérete!

 

http://s50.yousendit.com/d.aspx?id=1ACUVW4...WH1RIT275SGLK6Q :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A zene nem a stílusom, meglepődtem ezen a megoldáson, tényleg olyan videóklipp szerű. Vizuálisan bejött, jó részletek... :roll:

 

Már régóta bennem van egy "I promise" klipp terve, csak nem tudom megcsinálni, se alapanyag se program. VHS-ből nehéz összehozni.

Olyan sokszor van ilyen jelenet a Sagában, ahhoz viszont hallani is kéne mindig, hogy: "I promise".

Lehet, hogy béna lenne csak a fejemben működik, mint valami párhuzam a jelenetek közt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A zene nem a stílusom, meglepődtem ezen a megoldáson, tényleg olyan videóklipp szerű. Vizuálisan bejött, jó részletek... :lol:  

 

Már régóta bennem van egy "I promise" klipp terve, csak nem tudom megcsinálni, se alapanyag se program. VHS-ből nehéz összehozni.  

Olyan sokszor van ilyen jelenet a Sagában, ahhoz viszont hallani is kéne mindig, hogy: "I promise".  

Lehet, hogy béna lenne csak a fejemben működik, mint valami párhuzam a jelenetek közt.

 

Ez én voltam. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A zene nem a stílusom, meglepődtem ezen a megoldáson, tényleg olyan videóklipp szerű. Vizuálisan bejött, jó részletek... :)

 

Már régóta bennem van egy "I promise" klipp terve, csak nem tudom megcsinálni, se alapanyag se program. VHS-ből nehéz összehozni.

Olyan sokszor van ilyen jelenet a Sagában, ahhoz viszont hallani is kéne mindig, hogy: "I promise".

Lehet, hogy béna lenne csak a fejemben működik, mint valami párhuzam a jelenetek közt.

 

Ez én voltam. :)

 

 

Szia.

Ez a "I promise" tervet kifejtenéd bővebben Előadó, vilmrészlet illetrve szeneszám!Talán megoldható!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A zene nem a stílusom, meglepődtem ezen a megoldáson, tényleg olyan videóklipp szerű. Vizuálisan bejött, jó részletek... :)

 

Már régóta bennem van egy "I promise" klipp terve, csak nem tudom megcsinálni, se alapanyag se program. VHS-ből nehéz összehozni.

Olyan sokszor van ilyen jelenet a Sagában, ahhoz viszont hallani is kéne mindig, hogy: "I promise".

Lehet, hogy béna lenne csak a fejemben működik, mint valami párhuzam a jelenetek közt.

 

Ez én voltam. :)

 

 

Szia.

Ez a "I promise" tervet kifejtenéd bővebben Előadó, vilmrészlet illetrve szeneszám!Talán megoldható!

 

Ez én voltam Sorry mindíg elfelejtek bejelentkezni mikor értesítő mailként jövök a forumra és válaszólni akarok!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó ez is és valahogy a zene is illik hozzá :41:

 

Itt a legújabb a Trillogia 2. darabja.A folytatása az előzzőnek ,a zene legyen meglepetés! :o A link: http://s63.yousendit.com/d.php?id=23SF6AY4...GC29BHXFV7SRFOO

:csubi:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a "I promise" tervet kifejtenéd bővebben Előadó, vilmrészlet illetrve szeneszám!Talán megoldható!

 

Zenét nem képzeltem hozzá, csak olyan poénnak érzem, mert rengetegszer van olyan jelenet az SW-ben, amiben benne van az ígéret szó. Anakin ígér anyjának, Padménak többször is, aztán Luke Yodának...etc. hogy már feltűnt: "ezek folyton ígérgetnek". :(

A szöveget hallani kéne, hisz az a koncepció, ha lehet annak nevezni, amire fel van fűzve, hogy valamit ígérnek. Talán azt is érdemes lenne megmutatni, hogy hogy sikerült e megtartani az ígéretet....így érthető?

 

Ehhez végig kéne nyálazni a jelneteket. Nem tudom mennyire passzolnának össze és persze meg lehetne bolondítani valami zenével, csak az ének így nyilván zavaró lenne. Szöveg nélkül meg úgy lenne értelme, ha tartalmilag a zene ígéretről szól, de ilyen nem jut eszembe...így egy kicsit hardcore lenne mi is az összefüggés a jelenetek közt. Talán az is elég lenne ha csak annyit hallanánk mindig "I promise". Bár lehet, hogy inkább idegesítő lenne, mint poén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a "I promise" tervet kifejtenéd bővebben Előadó, vilmrészlet illetrve szeneszám!Talán megoldható!

 

Zenét nem képzeltem hozzá, csak olyan poénnak érzem, mert rengetegszer van olyan jelenet az SW-ben, amiben benne van az ígéret szó. Anakin ígér anyjának, Padménak többször is, aztán Luke Yodának...etc. hogy már feltűnt: "ezek folyton ígérgetnek". :(

A szöveget hallani kéne, hisz az a koncepció, ha lehet annak nevezni, amire fel van fűzve, hogy valamit ígérnek. Talán azt is érdemes lenne megmutatni, hogy hogy sikerült e megtartani az ígéretet....így érthető?

 

Ehhez végig kéne nyálazni a jelneteket. Nem tudom mennyire passzolnának össze és persze meg lehetne bolondítani valami zenével, csak az ének így nyilván zavaró lenne. Szöveg nélkül meg úgy lenne értelme, ha tartalmilag a zene ígéretről szól, de ilyen nem jut eszembe...így egy kicsit hardcore lenne mi is az összefüggés a jelenetek közt. Talán az is elég lenne ha csak annyit hallanánk mindig "I promise". Bár lehet, hogy inkább idegesítő lenne, mint poén.

 

Nekem aza jelenet jön be e szóban az Ep1 Obi-van igérimeg Anakinnak ,hogy Jedi lesz.(filmvégén) Lehet ,hogy eszt meg is csinálom mert közbe belehetnemutatni Ani útját és a végén az átváltozását Vaderré és emlékképként jönbe neki Obi1 mondata.És a végén elkezd lélegezni,Ep3-as jelenet majd jkilép a tálcáról és ordít eszt össze vágni.Na így jólesz szerinted?

Megcsináljam? :39: :63: :o: :o:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a "I promise" tervet kifejtenéd bővebben Előadó, vilmrészlet illetrve szeneszám!Talán megoldható!

 

Zenét nem képzeltem hozzá, csak olyan poénnak érzem, mert rengetegszer van olyan jelenet az SW-ben, amiben benne van az ígéret szó. Anakin ígér anyjának, Padménak többször is, aztán Luke Yodának...etc. hogy már feltűnt: "ezek folyton ígérgetnek". :(

A szöveget hallani kéne, hisz az a koncepció, ha lehet annak nevezni, amire fel van fűzve, hogy valamit ígérnek. Talán azt is érdemes lenne megmutatni, hogy hogy sikerült e megtartani az ígéretet....így érthető?

 

Ehhez végig kéne nyálazni a jelneteket. Nem tudom mennyire passzolnának össze és persze meg lehetne bolondítani valami zenével, csak az ének így nyilván zavaró lenne. Szöveg nélkül meg úgy lenne értelme, ha tartalmilag a zene ígéretről szól, de ilyen nem jut eszembe...így egy kicsit hardcore lenne mi is az összefüggés a jelenetek közt. Talán az is elég lenne ha csak annyit hallanánk mindig "I promise". Bár lehet, hogy inkább idegesítő lenne, mint poén.

 

Nekem aza jelenet jön be e szóban az Ep1 Obi-van igérimeg Anakinnak ,hogy Jedi lesz.(filmvégén) Lehet ,hogy eszt meg is csinálom mert közbe belehetnemutatni Ani útját és a végén az átváltozását Vaderré és emlékképként jönbe neki Obi1 mondata.És a végén elkezd lélegezni,Ep3-as jelenet majd jkilép a tálcáról és ordít eszt össze vágni.Na így jólesz szerinted?

Megcsináljam? :39: :63: :o: :o:

 

 

Ez én voltam !!

Sorry

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen :(  :o  :o így legalább mélyebb lesz a kapcsolat a részek közt.  

Várom :o Nagyon tetszik az ötlet "I promise" 2.0.

 

 

A zenét illetően van valami kívánságod?

 

Hát...kényes ügy. Imádom a Dead Can Dance-t, viszont túl depis zenéket, olyan szívfacsarókat csinálnak és elképzelve túl szomorú lenne.

Nem muszály JW zenét, azért jobb ha instrumentális...

Amúgy rád bízom: nem vagyok diktátor, te fogod érezni készítés közben mi illik oda... :57:

:o Ez is nagy szó, hogy az 5letem alapján alkotsz... :63:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen :(  :o  :o így legalább mélyebb lesz a kapcsolat a részek közt.  

Várom :o Nagyon tetszik az ötlet "I promise" 2.0.

 

 

A zenét illetően van valami kívánságod?

 

Hát...kényes ügy. Imádom a Dead Can Dance-t, viszont túl depis zenéket, olyan szívfacsarókat csinálnak és elképzelve túl szomorú lenne.

Nem muszály JW zenét, azért jobb ha instrumentális...

Amúgy rád bízom: nem vagyok diktátor, te fogod érezni készítés közben mi illik oda... :57:

:o Ez is nagy szó, hogy az 5letem alapján alkotsz... :63:

 

Dead Can Dance Nem is merem.Ajánjl számot meghalgatom és majd meglátom!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Derb légy ezentúl Vendég :(  

 

Nekem nem sikerült megnéznem, az utóbbit, mert le se jött...

 

 

Bedig ottvan lekéne jönnie.Ha nem megy akkor elküldöm mailben vagy felrakom máshova.

 

 

Úgykell hogy Download Now ---) Here--) erre jobb gomb katt Ment másként

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm...Fura lenne. Az a zene olyan egyedül hallgatós és rengeteg van, sokszínű, hirtelen egyet se tudnék ami biztos jó lenne. Ha neked nem tetszik pláne, úgyhogy válassz te zenét, ami hangulatilag passzol...filmzenék közt biztos akad...

Te mit képzelsz el hozzá?

:(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm...Fura lenne. Az a zene olyan egyedül hallgatós és rengeteg van, sokszínű, hirtelen egyet se tudnék ami biztos jó lenne.  Ha neked nem tetszik pláne, úgyhogy válassz te zenét, ami hangulatilag passzol...filmzenék közt biztos akad...

Te mit képzelsz el hozzá?

:(

 

 

Belehalgattam az említett egyuttesbe vannak jók.(hogy hogyan a Limewire fajlcserélő progival)

 

De én személyszerint még nem döntötten talán a Republica Ready Go című számára de ez még nem bisztos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm...Fura lenne. Az a zene olyan egyedül hallgatós és rengeteg van, sokszínű, hirtelen egyet se tudnék ami biztos jó lenne.  Ha neked nem tetszik pláne, úgyhogy válassz te zenét, ami hangulatilag passzol...filmzenék közt biztos akad...

Te mit képzelsz el hozzá?

:(

 

 

Belehalgattam az említett egyuttesbe vannak jók.(hogy hogyan a Limewire fajlcserélő progival)

 

De én személyszerint még nem döntötten talán a Republica Ready Go című számára de ez még nem bisztos.

 

 

 

Vagy a Pókember Hero számára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SW klipphez, SW zene dukál szerintem...

 

Hát néha jol esik ha Keverik a Star wars a kedvenc Zenéddel mert akkor a Sw is jobban tedszik mert ilhet a zenéhez és a zenét is mert a Star wars-hoz kacsolható.

 

Ja és valaki nemszeretheti a Classikus zenét.Mondjuk én szeretem de van aki ne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.