Ugrás a kommentre

Derb videói. Véleményt mondó topic. Kivánság lista:Mi legyen


Derb

Milyenek Derb videói?  

17 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyenek Derb videói?

    • Jeles
      5
    • 4
    • Közepes
      5
    • Gyenge
      0
    • Rossz
      0
    • Ne is beszéljünk róla!
      1


Ajánlott hozzászólás

Szerintem meg éppen az SW zenei feelingje az ami nagyot dob rajta. Milyen lenne már pl. Depeche Mode számra egy SW klipp?  :water: Ez így nem az én világom, de azért majd megnézem. :o

 

Erre egy mondás jut eszenbe. Izlések és pofonok.

Mondtam én szeretem te is szereted,de van akinem szereti .Elviseli de nam halgatja. Depeche mode.ra jó.Bár attól fugg meik számra. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is fura más zenére, mégsem tartom kizártnak, hogy jól is elsülhet...

 

Nos te ajánlsz valami zenét rá?

 

JW, azt feltételezem mindenki szereti, bár így nem leszel úttörő.

Csináld kétféle zenével. JW és valami más. Gondolom ez nem jelent sok plussz munkát. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy értem külön-külön, nem keverve.

 

 

Vettem az adást majd lehet ,hogy mixelekvalamit.

 

Lehet, hogy ez olyan mintha azt írtam volna, hogy ne nézz le

 

Eszt úgy értettem,hogy több zene számból álítok össze persze mind sw classikus zene.

 

Ez megint én voltam elfelejtettem bejelentkezni válasz előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez megint én voltam elfelejtettem bejelentkezni válasz előtt.

 

Próbálj meg bejelentkezni előtte, mert így minden második hozzászólásod csak arról fog szólni, hogy nem jelentkeztél be. :D

 

Mondom Sorry.De még nem szogtam meg ,hogy mikor levelet kapok a Maeilre ,hogy válaszoltam rá klikkelek az oldalra és mikor válaszolok nem jelentkezembe mert aszt külön kell. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez megint én voltam elfelejtettem bejelentkezni válasz előtt.

 

Próbálj meg bejelentkezni előtte, mert így minden második hozzászólásod csak arról fog szólni, hogy nem jelentkeztél be. :)

 

Mondom Sorry.De még nem szogtam meg ,hogy mikor levelet kapok a Maeilre ,hogy válaszoltam rá klikkelek az oldalra és mikor válaszolok nem jelentkezembe mert aszt külön kell.

 

Látod most se jelentkesztem be.Ez van még nem szoktam meg a helyzetet.[/size]

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem többször és nem tévedtem: tényleg jól sikerült.

 

Tetszik, hogy szöveg nélkül is pontosan előhívja az érzést az a bevágás Vader üvöltése előtt: Anakin és Padme "eskücsókja" a Naboon, ami szintén egyfajta ígéret... :D

 

Gondolkodtam elkélne-e oda Padmé mint Ophelia, a temetésén, vagy a halálának képei vagy ilyesmi, hogy még világosabb legyen, miért is üvölt Vader. Az már talán megbontaná, hogy Obira és Anakinra van kihegyezve: a fojtogatás meg benne van, szóval túllihegni nem kell, így a jó. Zsúfolttá tenné az a pár dolog, ami a Vaderré válást követő időkben várakozik.

 

Így:

A hős felemelkedése majd letérdelése, ami nagyon elkapott a zene rezgéseivel, a hős bukása és Vader felemelkedése már egy másik történet. Anakin és Obi-Wan a középpontban.

Keret is van, Obi képe a kis Anakinnal, ahogy elindul a Jedi úton, a végén a „nagy alakítás” képeivel: ilyen volt, ilyen lett.

Az utolsó kép a kis Anakin egyedül néz a tűzbe. :)

 

De nem méltatom tovább, mert a végén túlzásba esem és le is lőttem a poént. :) :)

 

Azóta sikerült leszednem a másikat, ott a zenével van a bajom, meg nem világos mi alapján vágtad össze a jeleneteket, így kicsit lóg a levegőben....

Hál égnek a "hero" zenéjével eltaláltad a kényes ízlésemet. A képek a zenére mozdulnak. :)

 

Remélem Ody tetszeni fog...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem Ody tetszeni fog...

 

Én is remélem. :evil: Várok egy linket hozzá.

 

Linket még nem tudok hozzá adni mert nem képes felrakni egy 50-60Mb os filet a gépem erre a YouSendlt oldarra de a kell elküldöm a 3Mb-osat

A jó képet nem garantálom de eszt kapta Szisz is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

elküldöm a 3Mb-osat

 

Már elküldte szisz! :evil: Egyébként jó kis klipp, bár a zene furcsa. De ettől független nem rossz!

 

A JW zenéset majd elküldjem vagy mejd rakjam fel valahova,Vagy apszolút nem érdekel? :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A JW zenéset majd elküldjem vagy mejd rakjam fel valahova,Vagy apszolút nem érdekel? :wink:

 

De érdekel, ha fel tudod rakni valahova azt pont jó lenne. :evil:

 

A másikat te megtudtad nézni?

 

Jó hír végre sikerült felrakni az újat melyet te is láttál de ez a jobb minőségu a 60 Mb-s.

 

Eszt innen tudod leszedni: http://s37.yousendit.com/d.aspx?id=2QFK3O7...5M3INTNSR3A7QSK

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Köszi, majd leszedem valamikor. :lol:

 

Itt leszedhető a JW zenés változat,ez hosszabb mert 7 perces.

Kissebb méretű mint az előző de a kép kitűnő.

A link.: http://s41.yousendit.com/d.aspx?id=0AGFVML...EO2N03RVQBVV9FM

 

:):D

 

Cool.

 

Aki eszt megnézte az írja meg mi jó illetve mi a hiba benne mert JW zenére tervszerint nem csináltam még,ez nem az én ügyességi fajtám.Ez az első ien.Ezért kérek mindenkit írja meg a véleményet róla.

 

Üdv.: Derb

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.