Ugrás a kommentre

Derb videói. Véleményt mondó topic. Kivánság lista:Mi legyen


Derb

Milyenek Derb videói?  

17 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyenek Derb videói?

    • Jeles
      5
    • 4
    • Közepes
      5
    • Gyenge
      0
    • Rossz
      0
    • Ne is beszéljünk róla!
      1


Ajánlott hozzászólás

Íme a videó kissebb 10mb méretú változata!

http://s34.yousendit.com/d.aspx?id=18X294K...LJ1JLSZGHGG5W7B

 

Na ez már egy fokkal jobban bejön!

 

Sajnos még mindíg nem kabtam vissza a cd-ket ezeért abból próbálok dolgozni ami már van.

Az Sw zenéset egyenlőre félre tesszük mert super jót akarok ki hozzni és ami van az kevés hozzá! :)

Már 2-őt csináltam is.

 

1, A Kontroll c. Magyar film zenéjére egyet!

2, Karácsonykor akartam felrakni de itt lesz még ezen a héten!

Queen : The Show Must Go On az énekes emlékére aki 1991.11.hójában hunyt el.Közel elmult 14 éve!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Queen : The Show Must Go On az énekes emlékére aki 1991.11.hójában hunyt el.Közel elmult 14 éve! :)

 

Ezt innan már leszedhetitek:http://s65.yousendit.com/d.aspx?id=0MXZ75W...5836MF1YYX7A9ED

Vigyázat 10Mb.Ezért még eléggé rossz a képe.A jobb változatot még karácsonyelőtt felteszem! :D

 

Ui: A Yoursendit.com meg újjult ládtátok már!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez most nagyon jó lett Derb! Kár hogy a kép kicsit össze van nyomva. :) Egyébként király!

 

Össze nyomva.ezt fejtseki valaki már bővebben.Mindíg ezzel van a baj!

Ki fejezetten szerintem csak az S-szátnyú vadásznál,Plo Koon halálánál lehet észre venni atöbbi az rendes 3:4-es ha ez a rendes TV képernyő méret aránya!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Észrevehető, hogy nem normális a kép. Összenyomott...Te nem látod?

Én látom, de nem összenyomott a kép, hanem széthúzott.

A szélesvásznú képarány 21:9. Kivan nyújtva a tv kép méretre 4:3.

Vagyis dupla olyan hosszú az oldala, mint a teteje, régen rendszeresen így mentek a Fantomaszok a TV-ben, sőt SW-t is csináltak így hogy beleférjen a nyitószöveg, és csak az első vágásnál váltottak normális mératarányra, vagyis a beúszó csillagromboló háttérben pedig a Tatooine tojás alakú volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Észrevehető, hogy nem normális a kép. Összenyomott...Te nem látod?

Én látom, de nem összenyomott a kép, hanem széthúzott.

A szélesvásznú képarány 21:9. Kivan nyújtva a tv kép méretre 4:3.

Vagyis dupla olyan hosszú az oldala, mint a teteje, régen rendszeresen így mentek a Fantomaszok a TV-ben, sőt SW-t is csináltak így hogy beleférjen a nyitószöveg, és csak az első vágásnál váltottak normális mératarányra, vagyis a beúszó csillagromboló háttérben pedig a Tatooine tojás alakú volt.

 

Sajnos a progi így menti el ezen nem lehet változtatni csak ha a többi fájl is szélas vásznu mert azért vannak olyanok amiket úgy megjelenít.De hamarosan áttérek egy másik prigira és azzal fogom.

Ui:A Queen-es videó jobb változatát most rakom fel a netre!

 

Szeretnétek még Queen-es videókat? :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Kontroll-oshoz itt a link:http://s56.yousendit.com/d.aspx?id=0O861P9...KF07TVQ28CGIYJJ

 

Ez is 10Mb ezért ennek is csúnya egy kicsit a képe!

 

Ezt ugye nem a magix-el csináltad (?!).

 

Nem ,sajnos azt újra kellne telepítenem!Csak a cd-olvasó nem olvassa be rendesen és nem menti el!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem! Tetszik! Az elején gyorsnak éreztem a vágást a zenéhez. De a "Jegyeket, bérleteket" szöveg Winduék bevonulására ultarapoén :D

 

Sajnos ez nem az én ötletem.Ezt már megcsinálták.A sw.hu-n volt egy rajongói kisfilmek között a híreknél leszedttem és még megvan így beletedtemm,hogy viccesebb legyen.

 

Az tedszik a legjobban.Az a beszólás Windutól.A végén meg amint ládszik a

-Fordítva vedtedfel azt a szart! :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És íme.Voala.Az új videóm. http://s26.yousendit.com/d.aspx?id=09ICW8X...5C3FY3MIKCH0I64

 

Enigma eggyüttes egyik nagyon jó számára az LSD albumról.

 

Van még!

A Hair c. musicel film változatának utolsó dala a Clonokról szól nagy vonalakben és a kapcsolat a Clonok és Vader között.Azt is mingyárt fel rakom.

 

Ui.Mind 10Mb ezért a kép még midíg nem a legjobb.Ezúttal a képarény nem a 3:4-es tv képernyő!!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És íme.Voala.Az új videóm.

 

Érdekes... A kép most már tényleg jó.

 

 

Természetesen van mindegyik videóból nagyobb méretű ,jobb képminőségű változat is.Lassacskán nekem is kikéne írni őket ezért ha van rá igény akkor kiírhatom még a többit is és akkor csinálok másolatokat is és akkor szét osztásra kerül!.És ami még megmaradt a régi időgből azt is mert rendszerhiba miadt újra kellett telepíteni a gépet és így sok videó elveszett.De a régiebbekből van még. Ezért Vcd,Cd-re kiírom.Sajnos dvd íróm nincs ezért azt nem tudom csinálni!

Aki szeretne az jelezze kérem E-milben vagy itt és akkor megbeszéljük. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 4 hónappal később...
Jó hír végre vissza kaptam a tanáromtól a cd-ket és már csunálom is az új teljesen más képekból álló videót!!!!

Íme az új videó egy hosszú idő után.: 7 mb rossz képpel. Csak 1 hétig él!!

 

http://beta.yousendit.com/transfer.php?act...F76F8BE1840CBAD

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Íme az új videó egy hosszú idő után.: 7 mb rossz képpel. Csak 1 hétig él!!

 

http://beta.yousendit.com/transfer.php?act...F76F8BE1840CBAD

Természetesen mindenkitől szeretnék kérni egy értékelést aki ládta és aki nem. :-)

Mivel régen csináltam ezért kijöhedtem a gyakorlatból.

 

Előre is köszönöm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen mindenkitől szeretnék kérni egy értékelést aki ládta és aki nem. :-)

Mivel régen csináltam ezért kijöhedtem a gyakorlatból.

 

Előre is köszönöm.

Holnapra készen lesz a gépem, akkor majd letöltöm és megsasolom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnapra készen lesz a gépem, akkor majd letöltöm és megsasolom.

Köszi Dzséjt. :para: Amúgy mivolt a gépeddel?

 

Ui: Már tervezem a folytatást. :-) Szisz régi javaslatára plyat próbálok mint még senki.Lehet,hogy lefogtok utni és kárhozott lerszek.De mit szólnátok egy olyan sw klipre ami alatt a Jezus Christus Szupersztár első két száma megy?

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, megnéztem a vidiót. A klip képi részének a dinamikája, mint mindig, most is remek. Viszont a zene (bocs, hogy ezt mondom, de már ha ezt lehet zenének nevezni) baromira nem illik a képhez... se az SW-hez. Nagyon nem jött be. Se a ritmus nem igazodik a képekhez, se a hangulat, se semmi. Más zene kéne alá. Vagy (újfent bocs, hogy így fogalmazok) ZENE kéne alá.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, megnéztem a vidiót. A klip képi részének a dinamikája, mint mindig, most is remek. Viszont a zene (bocs, hogy ezt mondom, de már ha ezt lehet zenének nevezni) baromira nem illik a képhez... se az SW-hez. Nagyon nem jött be. Se a ritmus nem igazodik a képekhez, se a hangulat, se semmi. Más zene kéne alá. Vagy (újfent bocs, hogy így fogalmazok) ZENE kéne alá.

Már megbocsáss Dzséjt de ezt úgy hívják klaszikus zene és az Utolsó szamuráj zenéje.Ezért érdekes a zenéje.De Köszi a kritikát.:-)

Nincs harag!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Monjuk Derb próbálkozz a Vissza a jövőbe zenéjével.

Arra egy nagyon dinamikus videot össze lehet dobni, és sokan kedvelik azt a zenét.

Melyikre gondolsz pontosan?Epizód(rész) melyik szám.Esetleg a főtémára gondoltál? Azz se rossz megnézem majd vele.Ha azzal most nem is de később a következő azzal lesz.

Köszi a tippet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.