Ugrás a kommentre

Szavazás - a harmadik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Akkor a Mortis-trilógia Erő-hordozói is azok?

Ugye anno úgy határoztuk meg, hogy egynél több részben vállal jelentős szerepet. Tehát Sugi vagy Savage testvére ebbe nem fér bele, de még a dathomiri anyóka is csak nyögve nyelősen, de Savage, vagy a mortisi család belefér.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye anno úgy határoztuk meg, hogy egynél több részben vállal jelentős szerepet. Tehát Sugi vagy Savage testvére ebbe nem fér bele, de még a dathomiri anyóka is csak nyögve nyelősen, de Savage, vagy a mortisi család belefér.

Tíz kedvenc bolygó közül hogy jelöljek hatot? :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye anno úgy határoztuk meg, hogy egynél több részben vállal jelentős szerepet. Tehát Sugi vagy Savage testvére ebbe nem fér bele, de még a dathomiri anyóka is csak nyögve nyelősen, de Savage, vagy a mortisi család belefér.

Értem, köszike. :)

 

Tíz kedvenc bolygó közül hogy jelöljek hatot? :?

Whow. :o Nekem nem volt olyan nehéz döntenem. Az utolsó helyre Mandalore és Dathomir között vacillálok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mér', én húsz kedvenc részből hogyan fogok hatot kiválasztani? :D Behunyom a szemem és elkezdek rájuk bökni :lol:

Ne is mondd! Már szinte úgy vagyok bele, hogy a kedvenc epizód kategóriába be akarom jelölni az egész Mortis-trilógiát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egy kérdés... Bail Organa helyzete milyen? Ő öt részben is szerepet kapott. Őt például szívesen jelölném a főszereplő kategóriában. Mondjuk Talzint is, de arra azt mondta Dzséjt, hogy inkább ne. :) Nem árulom el ám az összes jelöltemet, de erre még kíváncsi lennék. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egy kérdés... Bail Organa helyzete milyen? Ő öt részben is szerepet kapott. Őt például szívesen jelölném a főszereplő kategóriában. Mondjuk Talzint is, de arra azt mondta Dzséjt, hogy inkább ne. :) Nem árulom el ám az összes jelöltemet, de erre még kíváncsi lennék. :)

Bail szerintem főszereplő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Legjobb történeti szál esetében a kiegészítő epizódoknál figyelembe kell venni azokat a részeket is - a korábbi évadokból, amikkel együtt alkot egy kerek egész történetet, vagy csak az ebben az évadban látott részek közül lehet válogatni? Tehát pl. a 3x01-3x02 a Kamino-duológia alkot egy "szálat", vagy hozzá kell venni a Rookies-t is, hogy kerek legyen a sztori? Mivel a kérdés az, hogy legjobb SZÁL, így számomra ez nem egyértelmű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Legjobb történeti szál esetében a kiegészítő epizódoknál figyelembe kell venni azokat a részeket is - a korábbi évadokból, amikkel együtt alkot egy kerek egész történetet, vagy csak az ebben az évadban látott részek közül lehet válogatni? Tehát pl. a 3x01-3x02 a Kamino-duológia alkot egy "szálat", vagy hozzá kell venni a Rookies-t is, hogy kerek legyen a sztori? Mivel a kérdés az, hogy legjobb SZÁL, így számomra ez nem egyértelmű.

Pedig egyértelmű. Most csak erről az évadról szavazunk, tehát nem kell belekeverni mást. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elméletileg én is elküldtem a listám, Dzséjt majd nyilatkozik, hogy gyakorlatilag is ez a helyzet-e. :D

Én még a szelektálásnál tartok. Legtöbb esetben kategóriánként van kb. 15-20 jelölt. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ott nincs, de a járművekkel Dunát lehetne rekeszteni... :para:

Nekem a legjobb epizód kiválasztása esett nehezemre, de a mellékszereplőkkel sem voltam könnyű helyzetben. :) A lényeg, hogy megvan... kíváncsi vagyok, melyik lesz a kategóriánkénti győztes 6...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nabo, a tiéd nem akar megérkezni, még a spamszűrűben sem találtam (Sky levelét bedobta oda, áldott legyen a freemail). Küld át PM-be.

Nem tudom miért nem ment el, nem is kaptam olyan üzenetet hogy "nem sikerült elküldeni"

De a lényeg hogy elment

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom miért nem ment el, nem is kaptam olyan üzenetet hogy "nem sikerült elküldeni"

De a lényeg hogy elment

Én sem értem, pedig a postafiókom sincs tele. Elnyelte Skynet. :D De most már itt van, biztonságban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt probléma a listámmal, Dzséjt? Konkrétan a legjobb szörny kategóriára gondolok, ugyanis az évad nem nagyon dúskált a fenevadakban. Bejelöltem a gargoyle-t és a griffint, ami kicsit sántít azért, mert mégiscsak két karakter átalakult formájáról van szó.

 

A járműveknél direkt angol nevet írtam, hogy a Wookieepedián könnyen megtaláld, bár szerintem nagy szükséged nem lesz rá. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.