Ugrás a kommentre

Szavazás - a harmadik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

köszi Phobos, idáig eljutottam, de most át kell lapoznom huszonpár oldalt, hogy megleljem?

kérdeznék tőled privátban, mert nem akarok offolni. megtehetem?

Menj az első oldalra, ott vannak a helyezettek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

köszi Phobos, idáig eljutottam, de most át kell lapoznom huszonpár oldalt, hogy megleljem?

Első évadban 30-as hozzászólást keresd, az első oldalon legalul lesz

Második évad 21-es hozzászólás, úgyszintén első oldal

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részemről is elment a lista, remélhetőleg szerencsésen meg is érkezik. :)

Szerencsésen meg is érkezett. :)

Ody, a módosításod is. :D

 

Akiké eddig megérkezett:

 

KisKósa

Lok Durd

Darth Sky

Nabopolasszar

Darth Revan9

Ody Mandrell

Csoli1138

Pildi

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerencsésen meg is érkezett. :)

Ody, a módosításod is. :D

 

Akiké eddig megérkezett:

 

KisKósa

Lok Durd

Darth Sky

Nabopolasszar

Darth Revan9

Ody Mandrell

Csoli1138

Pildi

Nagyszerű! Félidőben már nyolcan küldtek jelölést, tavaly pedig egész időszak alatt volt 10 jelöltállítónk. :D Dzséjt még hozzá jön az kilenc. Remélem mások is kedvet kapnak hozzá. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyszerű! Félidőben már nyolcan küldtek jelölést, tavaly pedig egész időszak alatt volt 10 jelöltállítónk. :D Dzséjt még hozzá jön az kilenc. Remélem mások is kedvet kapnak hozzá. :)

Én is csatlakozok 10. ként amint lesz egy kis időm :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy értem hogy van még a legjobb történeti szál. De van egy pár epizód ami nagyon tetszett de egy történeti szálnak az egyik része.

A történeti szálhoz egyértelműen több részes sztorikat kell írni. :) Asszem hét ilyen volt az évadban. A legjobb epizód kategóriába pedig egyes részeket lehet írni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A történeti szálhoz egyértelműen több részes sztorikat kell írni. :) Asszem hét ilyen volt az évadban. A legjobb epizód kategóriába pedig egyes részeket lehet írni.

 

Ok ez világos. A lényeg hogy választhatok legjobb epizódnak a több részesekből is. Tarkin mi? Mellék - vagy főszereplő?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egyedül a 'Legjobb csata' kategóriában nem jött össze a hat.

 

 

Ezeken kívül nem is volt több csatának nevezhető ütközet, csak kisebb összecsapások.

A többi kategóriához viszont már összeírható legalább 6. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor szörny. Van ugye a kutyaféle meg Opress. A többiben nem is volt szörny.

A szörny szó talán nem a legjobb mert alapból a félelmetes lényekre koncentrálsz. Pedig itt a nem humanoid állatok a főszereplők. :) Tehát elvileg az a kis aranyos Convar is lehet szörny, akit a az utolsó két részben láttunk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szörny szó talán nem a legjobb mert alapból a félelmetes lényekre koncentrálsz. Pedig itt a nem humanoid állatok a főszereplők. :) Tehát elvileg az a kis aranyos Convar is lehet szörny, akit a az utolsó két részben láttunk. :D

 

 

Tényleg arra koncentráltam. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet erre a kategóriára majd valami új nevet kéne kitalálni. :) Bár még akad csúnya szörny is pár, a már említett kutyik (anoobák) és Opress, a sárkánykígyó Nal Huttán és a fiú mumus formája. Plusz a cuki szörnyek. :D

 

Frenkie, megérkezett a listád. Ha gondolod, módosíthatsz még rajta (ezt amúgy a határidő lejártáig bárki megteheti, ha valamivel nem lenne elégedett).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legjobb csata az lehet bármi amiben két csoport harcol egymással.

Ez nekem új infó. Tavaly legjobb felszíni csata és legjobb űrcsata kategória volt. Azt hittem a legjobb csata, ennek a kettőnek az összevonása. Mindegy, akkor módosítok a listámon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nekem új infó. Tavaly legjobb felszíni csata és legjobb űrcsata kategória volt. Azt hittem a legjobb csata, ennek a kettőnek az összevonása. Mindegy, akkor módosítok a listámon.

Pontosan. Ennek a kettőnek az összevonása.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet erre a kategóriára majd valami új nevet kéne kitalálni. :) Bár még akad csúnya szörny is pár, a már említett kutyik (anoobák) és Opress, a sárkánykígyó Nal Huttán és a fiú mumus formája. Plusz a cuki szörnyek. :D

Nekem csak eszetlen lények jutottak eszembe, Opress-re vagy akár a Fiú állati formájára egyszerűen nem is gondoltam. Így nem csoda, hogy alig írtam valamit én is a Szörny kategóriába. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.