Ugrás a kommentre

Szavazás - a harmadik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szuper! A további rejtőzködő jelöltállítókra továbbra is számítunk. :)

 

Rám számíthattok. :D Már majdnem megvannak a jelöltek, csak a legjobb zene témában még egy hiányzik, ez valószínűleg hasra ütéses lesz, hiába nincs fülem ehhez...

De igazából a legjobb epizód kategóriával van a nagyobb gond, mert ott még 12 epizód van, de holnap megfelezem és el is küldöm. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt!

Megkaptad a listám vagy esetleg elveszett a világháló szövevényes labirintusában? :)

Igen, megérkezett rendben, csendben. :)

 

Akiké eddig megérkezett:

 

KisKósa

Lok Durd

Darth Sky

Nabopolasszar

Darth Revan9

Ody Mandrell

Csoli1138

Pildi

Frenkie

Darth_Phobos

danityu

Dzséjt

Donát

Embo

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenkinek köszönjük a jelöltállítást! Lehet figyelni a szavazó listát. :)

 

Bocs, ha egyre hülyébbnek tűnök, de ebből az jön le, hogy már meg is van a szavazólista?

Azt hittem holnaptól lesz. De hol is? Ebben a topicban lesz egy hsz, tőled vagy Dzséjt-től nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocs, ha egyre hülyébbnek tűnök, de ebből az jön le, hogy már meg is van a szavazólista?

Azt hittem holnaptól lesz. De hol is? Ebben a topicban lesz egy hsz, tőled vagy Dzséjt-től nem?

Dzséjt fogja átküldeni nekem. A szavazatokat én összesítem majd. Egyébként hírben lesz kint, abból mindent megtudhatsz majd. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már el is küldtem :D

És amikor átnéztem, mik kerültek be az én listámból, jöttem rá, hogy minden kategóriához 5-t írtam véletlenül :o

Megkaptam, ment is a válasz mail. Ez nagy kár mert döntően befolyásolhattad volna, hogy ki induljon a versenyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt is szólhatott volna, hogy öreg, mindehova 5-t írtál nem, 6-t! :lol:

Fel sem tűnt igazság szerint, pedig a tiéddel kezdtem (az egyetlen excel volt). De most így utólag megnézve tényleg csak öt. Mondjuk megszavaztam a bizalmat, hogy hatig mindenki el tud számolni. :)

 

Kicsit fáj a szívem, hogy Kamino kimarad a legjobb bolygók versenyéből. :(

Kaminot te jelölted egyedül. Esélye sem volt szegénynek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk én személy szerint örülök, hogy viszonylag kevés filmes dolog került be a listába. Még úgy is, hogy Padmét a mellékszereplők, Liam Neesont pedig a szinkronhangok között szerettem volna látni (volt esélyük). Annak viszont kifejezetten örülök, hogy Anakin végül kimaradt a legjobb Jedi kategóriából (majdnem Obi-Wan is lemaradt, de a végén belehúzott), és, hogy Ahsoka utcahosszal került a lista élére. Szerintem ebben az évedban ő volt a legjobb Jedi. Bár persze, még a győzelem nem az övé, és tényleg, még az utolsó jelölő is négy-öt kategóriában megváltoztatta a jelölteket, szóval következtetéseket nem lehet levonni. Nagyon érdekes volt látni, hogy ami egy ideig biztos jelölt volt, lazán lecsúszott a bizonytalanok sorába. Szó mi szó, izgi volt már a jelöltek összesítése is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak viszont kifejezetten örülök, hogy Anakin végül kimaradt

Ez engem ledöbbentett. :) Ő olyan mint a Venator, mindig a jelöltek között van. Vagyis most már nem. :D Érdekes még, hogy hat legjobb epizódól öt az évad második felében volt látható. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez engem ledöbbentett. :) Ő olyan mint a Venator, mindig a jelöltek között van. Vagyis most már nem. :D Érdekes még, hogy hat legjobb epizódól öt az évad második felében volt látható. :)

Pedig abban is szoros volt még a verseny, a Szenátus duológia csak egy ponttal maradt le. Viszont a Dathomir trilógiát mindenki jelölte. Ezen kívül csak kettő volt, ami mindenki listáján szerepelt: legjobb főszereplőként Anakin, és legjobb párbajként a Dooku vs Ventress vs Savage. Ezen kívül semmi sem volt, ami mindenki listáján ott lett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig abban is szoros volt még a verseny, a Szenátus duológia csak egy ponttal maradt le. Viszont a Dathomir trilógiát mindenki jelölte. Ezen kívül csak kettő volt, ami mindenki listáján szerepelt: legjobb főszereplőként Anakin, és legjobb párbajként a Dooku vs Ventress vs Savage. Ezen kívül semmi sem volt, ami mindenki listáján ott lett volna.

A Ziro trilógia helyett el tudtam volna képzelni a politikai cuccost. :( Mellesleg ahogy elnézem, sok helyen meglepően könnyen jönnek majd a helyezések.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó...

Elismerem a számomra is egyre fájdalmasabb totális szüzességem az oldallal kapcsolatban, de hol a fenében van Dzséjt listája jelölt-gyöztesekkel?

Vagy félreértettem valamit?

Elkezdődött már a szavazás? hol?

köszi, köszi, köszi

 

/ Ha valaki válaszol, akkor úgy, hogy a hülyék is (én) értsék. /

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli! A főoldalon van. :) Kattints a portál linkre az oldal tetején. :)

 

kösz. csak nekem kedvencekből nem a főoldal indul...

Az előző két évadnak akkor csak az eredményhirdetése került be egy ilyen topicba hsz-ként?

 

na jó, megyek átnézem! :D

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.