Ugrás a kommentre

Szavazás - a harmadik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Régi tag létemre én nem szavazok. Az utolsó négy részt nem láttam. Az első tizre alig-alig emlékszem. A szavazásban feltünő bolygók, szereplők kapcsán igazából nem is tudom miről van szó. Újra kéne néznem őket, de annyira nem tetszettek (bár volt egy-kettő ami mondjuk kifejezetten bejött).

Itt arról van szó, hogy aki látta az összeset az szavazzon. Gondolom ez nem nagy megerőltetés senkinek, már csak a móka kedvéért sem. Persze nem muszáj, de azért ez mégis csak egy SW-s oldal, és az ilyen akcióban már csak a közösségi szellem miatt is érdemes lenne részt venni. Persze lehet távolságot tartani, és kivonulni az SW-ből, de akkor csinálni kell egy olyan oldalt ahol lehet cseverészni minden másról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt arról van szó, hogy aki látta az összeset az szavazzon. Gondolom ez nem nagy megerőltetés senkinek, már csak a móka kedvéért sem. Persze nem muszáj, de azért ez mégis csak egy SW-s oldal, és az ilyen akcióban már csak a közösségi szellem miatt is érdemes lenne részt venni. Persze lehet távolságot tartani, és kivonulni az SW-ből, de akkor csinálni kell egy olyan oldalt ahol lehet cseverészni minden másról.

Nem vonulok ki az SW-ből, csak nem érdekel annyira a Clone Wars, hogy naprakészen nyomon kövessem. Csak emiatt meg nem fogok új oldalt alapítani :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, elküldtem, csak hogy kicsi lelked lenyugodjon, hogy a vén f*sz őstag még képes ilyesmire....is :P:D

Pedig egy kardos-b*szós jelenet se volt egyik epizódba se, de öregcsont volt amelyiket kétszer is megnézte. :D

:lol: Köszönöm Te vén csibész. :) Majd meghívlak egy sörre. :D

 

Nem vonulok ki az SW-ből, csak nem érdekel annyira a Clone Wars, hogy naprakészen nyomon kövessem. Csak emiatt meg nem fogok új oldalt alapítani :)

Mint írtam azokra gondoltam, akik látták az összes részt, de még se... Te ebbe beletartozol? És itt most nem a szeretem/nem szeretemről van szó. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Régi tag létemre én nem szavazok. Az utolsó négy részt nem láttam. Az első tizre alig-alig emlékszem. A szavazásban feltünő bolygók, szereplők kapcsán igazából nem is tudom miről van szó. Újra kéne néznem őket, de annyira nem tetszettek (bár volt egy-kettő ami mondjuk kifejezetten bejött).

 

Amit írtam magamra értettem. Én így gondolom. Természetesen nem kötelező szavazni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én, mint azt említettem, ezt játéknak tartom, s ezáltal úgy gondolom, hogy az szavazzon, aki kedvet érez rá. :)

 

Annak sosincs jó vége, ha úgy ülünk le Activityzni, hogy 1 vagy 2 embernek nincs kedve hozzá. Aki szeretne szavazni, szavazzon, aki meg nem érez rá hajlandóságot, az meg nem szavaz, és kész. Szerintem nem az számít, hogy 20 vagy 30 beérkezett lap után alakul-e ki a végeredmény, hanem az, hogy aki szavazott, az jól érezze magát a kihirdetéskor. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elküldtem én is a listám, nem tudom megérkezett e.

Válaszoltam is rá, mert nem egészen sikerült. :D Pontozni kell ugyanis, mind a hat jelöltet. Tetszési sorrendet kell felállítani a következő módon: a legjobbnak ítélt jelöltnek adj hat pontot, az utána következőnek ötöt, és így egészen egyig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Válaszoltam is rá, mert nem egészen sikerült. :D Pontozni kell ugyanis, mind a hat jelöltet. Tetszési sorrendet kell felállítani a következő módon: a legjobbnak ítélt jelöltnek adj hat pontot, az utána következőnek ötöt, és így egészen egyig.

 

Ja rendben van:D

Sose szavaztam még. :$

 

Elküldtem újból :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem bántásként mondom, de ez a szavazás egy csöppet nehézkesen volt szervezve. Simán csinálhattatok volna minden kérdésnek saját témát vagy egy témában több kérdéses többszörös szavazást. :?

Csak abban semmi buli. Így viszont megmozgatunk olyanokat is, akik nem tagjai - vagy nem aktív tagjai - a fórumnak, és az eredményhirdetéskor "összeül" a fórum apraja-nagyja. Van fórumélet. A másik megoldás egy klikk azt kész. Abban mi a jó? :)

Ez pedig már harmadik évada bevált módszer, sőt, hál isten, idén nagyobb az aktivitás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak abban semmi buli. Így viszont megmozgatunk olyanokat is, akik nem tagjai - vagy nem aktív tagjai - a fórumnak, és az eredményhirdetéskor "összeül" a fórum apraja-nagyja. Van fórumélet. A másik megoldás egy klikk azt kész. Abban mi a jó? :)

Ez pedig már harmadik évada bevált módszer, sőt, hál isten, idén nagyobb az aktivitás.

De korán keltél. :D Egyébként jól beszélsz, ez így izgibb. :)

 

Phobos! Látom aktivizálod a csajokat, hogy szavazzanak. :D Jövök neked egy sörrel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

He-he! :) Még lesz pár emberke elvileg. Csak rá kell szólni, hogy csipkedjék már magukat. Lusta disznók :P

Ekkora háremed van? :D Jönnek a listák, és nagyon köszönöm az aktivitást! :clap:

 

 

 

Ody elküldtem PM-be a listám, remélem most már megkapod :)

Én most küldtem el PM-ben.

Köszönöm fiúk, megjött! :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.