Ugrás a kommentre

Avatarok, smiley-k


Obi1

Ajánlott hozzászólás

  • 1 hónappal később...

Köszi szépen. Ezek pont jók lesznek :D.

Nagyon szívesen! Előre feltöltött avatarok is vannak az oldalon, az ep7-es és a Rogue One-os csomag az én művem, bár utóbbi nem biztos, hogy meg van csinálva ott az avatar szekcióban, viszont itt visszalapozva megnézheted.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szívesen! Előre feltöltött avatarok is vannak az oldalon, az ep7-es és a Rogue One-os csomag az én művem, bár utóbbi nem biztos, hogy meg van csinálva ott az avatar szekcióban, viszont itt visszalapozva megnézheted.

 

Igen, láttam őket. Majd ha esetleg megunom ezt az avatart, akkor majd lehet hogy váltok :P.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Készülgetnek az EPVIII-as avatarok. Jelenleg kb. 130db van, köztük átlátszó háttérrel rendelkezők, és gif(3db) is van. Mivel ezek száma csak nőni fog, olyan kérdésem lenne, hogy majd megosztáskor külön tárhelyre tegyem fel őket, vagy ide hozzászólásban csatoljam őket (persze, ha ennyit egyáltalán lehet)?

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem inkább külön tárhelyre tegye? (Én is ezt támogatom.) Mert a hozzászólásba csatolja az pont azt jelenti, hogy feltölti a mi tárhelyünkre.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Donát, de Luke privátban is írt, szóval nem tapintatlan és szívesen veszem, ha beszáll, vagy akár átveszi az ep 8-as avatarok szállítását!

 

De a rebels epguide képei az enyémek lesznek idén is! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Remélem már mindenki beszerezte a jegyét a premierre, és rongyosra nézte az előzetest!

Ahogy ígértem elhoztam a TLJ avatar pack-ot!

Itt tudtok válogatni közülük!

Annyit tennék hozzá, hogy amelyik képeknél teljesen fekete a háttér, ott igazából átlátszó(vagyis nincs is háttér, mint az én avatarom esetében).

Remélem a premierig sokan csatlakoztok az "átöltözéshez". :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.