Ugrás a kommentre

Avatarok, smiley-k


Obi1

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...
8 órával ezelőtt, Donát írta:

 

Yoda, nem állítasz be magadnak valami jó kis avatart? :) 

Nálam meg gőzöm sincs, hogy miért ez az ábra jelenik meg, mivel nem én állítottam be. A személyes adatoknál nem tudom menteni a saját e-mail címemet, mert állítólag már használom, szóval egyelőre nem kínlódom azzal, hogy profilt állítsak be. Majd ha minden rendben működik. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, MissKarrde írta:

Nálam meg gőzöm sincs, hogy miért ez az ábra jelenik meg, mivel nem én állítottam be. A személyes adatoknál nem tudom menteni a saját e-mail címemet, mert állítólag már használom, szóval egyelőre nem kínlódom azzal, hogy profilt állítsak be. Majd ha minden rendben működik. 

Pedig könnyű képet cserélni. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez lesz mindenki avatarja akinek nincs beállítva. Minden egyes betűhöz fel kell tölteni. Majd ha lesz rá fölös fél órám megcsinálom. A profil elvileg rendben működik, mástól nem hallottam ilyen hibáról. Írj Dzséjtnek, majd utánanéz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek! Vigyázni kellene a spoileres Rebels avatarokkal, sokan még nem látták az évadzárót! 

 

Szerk.: köszi Dzséjt! Szerencsére mobilról vagyok így nem tudtam kivenni a hátteret, csak a karaktert. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most tüntettem el, reméltem, hogy gyors voltam. Ezek szerint nem. :( :angry: Egyáltalán hogy gondolhatott valaki arra, hogy csak úgy bevág egy spoileres képet? :facepalm:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Azért a fórum vezetősége többnyire eléggé megkérdőjelezhető tagokból áll. Egy hamiskártyás svindler, egy kétes hírű világ, egy köpönyegforgató gazember és egy őszintén lelkes első rendi tiszt. Ahsoka Tano lóg csak ki a sorból, de rá is ráfoghatjuk, hogy egy rebellis Jedi. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.