Ugrás a kommentre

Értékeld a filmet


Milyen osztályzatot adnál az ötödik epizódnak?  

39 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen osztályzatot adnál az ötödik epizódnak?



Ajánlott hozzászólás

Igen, erre jutottatok, mert most olvastam vissza az egész EpV-ös hozzászólás rengeteget.

 

akkor pontosítok: Prowse arcára kíváncsi lettem volna... :)

 

És akkor tulajdonképpen mit mondott a forgatáson Vader?

 

Hogy Obi-wan ölte meg az apádat, vagy hogy Obi-wan az apád?

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, erre jutottatok, mert most olvastam vissza az egész EpV-ös hozzászólás rengeteget.  

 

akkor pontosítok: Prowse arcára kíváncsi lettem volna... :)

 

És akkor tulajdonképpen mit mondott a forgatáson Vader?

 

Hogy Obi-wan ölte meg az apádat, vagy hogy Obi-wan az apád?

 

Donát.

Obi-Wan ölte meg az apád!

 

De Prowse nem lelkizett annyit. Mikor Budapesten volt ezt el is mesélte(az RTL klub interjújában), hogy csodálkozott, mert ő nem ezt mondta, a forgatáson, érteni nem értette.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én is lapítottam volna a helyükben... csoda, hogy Prowse elvállalta az EPVI-ot...

 

Donát.

Inkább úgy fogalmaznék, hogy Csoda, hogy Prowse-t kérték fel az ep6-ra.

Arról állítólag szintén nem tudott Prowse, hogy Shaw-nak fog az arca látszani, az övé helyett. Sőt ez volt Lucas kisz bosszúja, hogy még a film előtt valahol lenyilatkozta, hgy Vader meghal a film végén. Ezt Prowse tagadta mindig. Mindenesetre akármi igaz ezekből, az ep6 forgatása nem találkozott egymással Prowse és Lucas.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azóta sem esznek egymsát tenyeréből. Prowse ráadásul lépten nyomon az új részeket szapulja, bizonyára bosszúból. Csak az a baj, hogy ezzel saját magát zárja ki a hivatalos rendezvényekről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Megnéztem az EPV-öt, és egyszerűen hihetetlen tartalommal töltődtak meg a Dagobah-s részek. Talán már említettem, hogy ezeket régen untam kissé. De most....döbbenet! :D Amikor Obi-Wan mondja, hogy Luke is a gonosz eszköze lesz, és nem akarja elveszíteni úgy mint Vadert, hát komolyan mondom, kicsordult a könnyem! Zseniális az egész!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem az EPV-öt, és egyszerűen hihetetlen tartalommal töltődtak meg a Dagobah-s részek. Talán már említettem, hogy ezeket régen untam kissé. De most....döbbenet! :D Amikor Obi-Wan mondja, hogy Luke is a gonosz eszköze lesz, és nem akarja elveszíteni úgy mint Vadert, hát komolyan mondom, kicsordult a könnyem! Zseniális az egész!

 

Igen ez nagyon jó.Bár mondjuk, én régen is szerettem ezeket a részeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Hát...hugi barátja nemrég belecsöppent véletlenül a 4. részbe aztán másnap megnézte az 5.-et, azanap én akkor láttam másodszor, (mindig is szerettem és még mindig szeretem) harmadnap jött, hogy megnézze a 6.-at. Pedig nem is érdekelte, aztán mégis. Szóval vannak még meghódításra váró emberek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Megint egy ötös és egy hármas, összevonva. Az ötös jár néhány jó jelenetért amik tényleg nagyon jók (általában onnan ismerszenek meg hogy Vader szerepel bennük:) ), viszont a hármas is mert máshol meg tömény nyűglődés. Úgyhogy négyes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krande: hol nyűglődnek ebben a filmben? :peace:

Luke leütteti magát a wampával, aztán jólesőt félrebeszél. Aztán Han macerázik Felhővárosban egészen amíg Vaderék hidegre nem teszik (szó szerint) Aztán Vader az Erővel Luke-hoz vágja a fél díszletet.

 

Bár Luke esetében van egy jó magyarázat, hogy miért csinálták ilyenre (autóbaleset ugye) és OK is, csak egy kicsit akkor is sok volt...

 

Yodának csak a kerge törpe címő előadását érzem egy kicsit soknak, magával a tanításos résszel semmi bajom. (sőt, ebben az egy jelenetben még Kenobi is rendben van, márpedig ez nálam nagy szó:hmm: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.