Ugrás a kommentre

Eladó


tomcsi80

Ajánlott hozzászólás

A következő dvd-k eladók:

 

Gyűrűk ura ( egy lemezes mozi verzió): A gyűrű szövetsége, A két torony, A király visszatér

Gyűrűk ura ( két lemezes mozi verzió): A gyűrűk szövetsége

 

 

Video: Star Wars 4-6 (97-es)

 

Akit érdekel az írjon a tomcsi80@freemail.hu-ra.

Szerkesztve: - tomcsi80
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...
  • 5 hónappal később...
  • 3 hónappal később...
  • 2 héttel később...

Jó olcsón adod/adtad a Vadászó árnyékot és a mandalori páncélt :)

nem akarom hogy vegul valaki azt fogja ram kizsakmanyolo vagyok vagy kereskedo igaz nem tagadom en 6000 ert vettem meg anno minda kettot es anyiert is tettem fel elsonek ide de amikor lattam hogy egy kepregenyel valamejik paraszta a vateran 20.000 akar keresni es igazat adok azoknak akik lehurrogtak jobbnak lattam egy realis arat beloni helyetuk amugy teljes a sor es nincs rajuk szuksegem amugy meg megvannak

Szerkesztve: - Hunner
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem vagy pénzszűkében, én inkább megtartanám a helyedben mindkettőt, értékes darabjai a magyar SW könyvpiacnak. :) A Vadászó árnyékot tavaly 4000-ért vettem meg, kár, hogy nem akkor kezdted árulni. :D A mandalori páncél nekem nincs meg, de mivel a folytatásait sohasem adták ki, így ódzkodok elolvasni. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem vagy pénzszűkében, én inkább megtartanám a helyedben mindkettőt, értékes darabjai a magyar SW könyvpiacnak. :) A Vadászó árnyékot tavaly 4000-ért vettem meg, kár, hogy nem akkor kezdted árulni. :D A mandalori páncél nekem nincs meg, de mivel a folytatásait sohasem adták ki, így ódzkodok elolvasni. :S

mivel csakazert raktam ide fel hogy azok akik keresik es brutal 6-8 ezer ert nem tudjak megvenni mint mondottam szivesen a SW sor teljes es nincs mit csinaljak veluk

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Szűkös anyagi helyzetem arra az elkeseredett lépésre sarkallt, hogy áruba bocsátsam néhány képregényemet.

A magyarul megjelent (Semices) Star Wars képregénysorozat teljes 2007-től 2010-es évfolyamát (58-81) + a Jedik aranykora c. kötetet egyben 10 000ft-ért adnám.

Ugyanezen sorozat 39, 42-47, illetve 49,50-es számait egybe 3000 ftért adom.

 

(bár ez nem Star Wars, de az Újvilág X-men (magyar, Panini által megjelentetett széria) teljes sorozatát 12000 ftért kínálom megvételre)

 

A képregények újszerű állapotban vannak, legfeljebb a régebbi Star Wars-ok (2.adag) gerince kopott kicsit.

Ha valakit érdekel bármelyik ajánlat, privátban, vagy a lokdurd.cis@gmail.com e-mail címen keressen.

 

A Star Wars képregények borítóit itt, az Újvilág X-menek borítóit itttekinthetitek meg.

 

SZerk: Ha mindkét adag Star Wars-t megvenné valaki, együtt 12000 ftért elviheti. (-1500 ft)

Ha esetleg mind a 3 adagot elvinné valaki, csupán 20 000 ft-ot kérek értük. (-5000 ft)

Szerkesztve: - Lok Durd
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Egy barátom szeretne megválni néhány SW cuccától. Ha valakit érdekel, bátran keresse meg őt. Idézem:

 

 

"Eszembe jutott, hogy vannak nekem cuccaim, amelyek talán más gyűjtőnek hiányoznak úgyhogy ezekről most lőttem is képeket. Elsősorban Jurassic Park-os cuccokra csereberélném őket, de el is adók, ha valaki nagyon szeretné megszerezni őket :)

 

SWcoll_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Nézzük is, mik vannak:

- Cinema 97/4 (20 oldalas SW special) - használt, de nem rossz állapotban van

- Blikk Star Wars magazin (valamikor 2005-ben adták ki, 30 oldalas)

- Star Wars II. Rész - A Klónok támadása képregény (2002)

- Star Wars II. Rész - A Klónok támadása matricás album (remek állapotban, nagyon kevés matricával)

- Star Wars III. Rész - A Sith-ek bosszúja matricás album (remek állapotban, nagyon kevés matricával)

- Star Wars III. Rész - A Sith-ek bosszúja Posztermagazin (10 poszter)

- Star Wars III. Rész - A Sith-ek bosszúja francia kártya (kibontva, de nem használt)

- Star Wars I. Rész - Baljós árnyak OST (CD)

- Star Wars II. Rész - A Klónok támadása OST (MC)

- Star Wars IV. Rész - Egy új remény OST (2 MC)"

 

 

Címe:lordpicard@citromail.hu

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Eladó: STAR WARS - Kultikus Hajók és Járművek (16 szám, dobozában, hiánytalanul)

 

Együtt és darabonként is értékesítem....az árat megbeszéljük, írj nyugodtan.

Eladás oka: meguntam...pedig nagyon szép kiadvány.

 

- Falcon

- X-wing

- ETA

- Tie Advanced

- Romboló

- At-At

- Tydirum

- Ketana

- B-wing

- Y-wing

- Sith infiltrator

- A-wing

- Hósikló

- Halálcsillag

- Naboo csillagvadász

- Tie bomber

DSC07263.JPG

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akik szerették a lapozgatós könyveket, azoknak talán öröm, hogy elkészítettem a Tűzhegy varázslója című könyv borítóját hordható medál formájában.

Jelenleg 4 darab elérhető (2 darab ment el eddig :) ), részletek az oldalamon!

 

www.vargamuhely.com

 

Esetleg lehetne készíteni SWsaga medált is, ami csak a fórum tagjainak lenne elérhető (mást nem hiszem, hogy érdekelne :D )...majd egyeztetek Odyval, neki kell rábólintania.

 

ui.: Elsőbbséggel adom fel, a postaköltség 250 Ft.

zagor.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon mutatós. :) Maga a könyv amúgy anno annyira felba...ta az agyam, hogy emlékszem, őrjöngtem, mire megtaláltam a helyes utat. :D

 

Köszönöm! Nekem az egyik kedvencem volt, ráadásul az első, ami megjelent külföldön, ezzel indult a sorozat.

Az oldalamon mindent leírtam róla bővebben, talán még annyit érdemes tudni a szállításról, hogy kipányvázott borítékban postázom. Természetesen személyesen is át lehet venni Budapesten.

Most 4 darab elérhető, de nem kell aggódni, folyamatosan dolgozom az újabb példányokon. 4 óra, míg elkészítek egy medált, majd 24 óra a kopásálló parkettalakk száradási ideje. Ez egy relikvia a lapozgatós könyvek rajongóinak, ezért is a Zagor.hu-n jelent meg először.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Elado sw kepes enciklopediak:

 

http://moly.hu/konyvek/david-west-reynolds-star-wars-kepes-enciklopedia

http://moly.hu/konyvek/david-west-reynolds-star-wars-a-klonok-tamadasa

http://moly.hu/konyvek/james-luceno-star-wars-a-sith-ek-bosszuja

 

Mindegyik szep allapotban,budapesten.

A harom konyv iranyara egyutt 14.000ft.

Szerkesztve: - Attila
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Keresem a következő SW könyveket a Szukits kiadótól:

 

Thrawn trilógia

Jedi Akadémia trilógia

Én, A Jedi

Thrawn Keze duoógia

Vadászó Árnyék (nem Szukits)

A Birodalom Árnyai (nem Szukits)

 

Jó lenne, ha jó állapotban lennének, és legjobb lenne, ha meg tudnánk oldani BP-i átvétellel. Ha nincs más mód, lehet posta is.. Aki megválna ezektől, csak írjon egy PÜ-t. Előre is köszi :)

Szerkesztve: - zilllosarkany
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SW konyveimet Lidercosztag 2000 ft,Vadaszo arnyek 2000, Tulelok keresese 2000 A gonosz utvesztoje 2000 ,A mandaloti pancel 2000 ft egyben syeretnem eladni pesten atveheto aprilistol 6.ik utan

es meg mindig keresem a 23/82 kepregenyt

Szerkesztve: - Hunner
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Keresem a következő SW könyveket a Szukits kiadótól:

 

Thrawn trilógia

Jedi Akadémia trilógia

Én, A Jedi

Thrawn Keze duoógia

Vadászó Árnyék (nem Szukits)

A Birodalom Árnyai (nem Szukits)

 

Jó lenne, ha jó állapotban lennének, és legjobb lenne, ha meg tudnánk oldani BP-i átvétellel. Ha nincs más mód, lehet posta is.. Aki megválna ezektől, csak írjon egy PÜ-t. Előre is köszi :)

 

A szukits-os sw könyvek a szukits kiadónál megtalálhatóak az erő bajnokai kivételével, mert jelenleg nem kapható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szukits-os sw könyvek a szukits kiadónál megtalálhatóak az erő bajnokai kivételével, mert jelenleg nem kapható.

Köszönöm a választ, természetesen tisztában vagyok vele, azért szeretném ezeket használtan megvenni, mert így olcsóbb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm a választ, természetesen tisztában vagyok vele, azért szeretném ezeket használtan megvenni, mert így olcsóbb.

Nem minden esetben. Láttam antikváriumban olyan használt SW könyvet, amit ők adtak ki, mégis drágább volt, mint a webáruházbeli ár.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.