Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Ők egymás elől vették el a VB címeket, Schuminak meg nincs ellenfele, de ettől még uganakkora siker.

Szerintem voltak régebben is ilyen idő amikor valakinek nem volt ellenfele úgymond.

Szerintem ilyen volt még Fangio is. Mégsem mondja senki, hogy neki könnyű volt mert ...

 

Egyiknek sem volt könnyű dolga.

Amikor Schumi sorba nyert a többieknek iszonyat hátránya volt, mert a legjobb autó alatt a legjobb pilóta. Ferrarival még a mi Zsoltink is előle lenne. Schumi meg a Minardival. Ez erős túlzás, de érződik a lényeg.

 

Fangióról direkt nem nyilatkozom, mert sosem láttam versenyezni, nem ismerem, hogy milyen erős mezőnyben versenyzett. De szakértők állítása szerint az ő titka az volt, hogy mindig a legjobbkor a legjobb csapatba tudott kerülni...

 

Bizonyára észrevetted, hogy nem vitatom Schumi képességeit, de mint te is írtad, Schuminak nincs igazi ellenfele, ebből következik tehát, hogy könnyebb dolga is volt begyűjteni a VB címeket, mint Prostéknak.

 

És azért abban, hogy a Ferrari oda került az elmúlt években, ahová került, Schumachernek elvitathatatlan érdemei vannak. Úgy is mondhatjuk, hogy az ő tesztelő képességei nélkül sosem építettek volna olyan autót, ami ennyire szét tudja verni a mezőnyt.

 

Baumgartnert hagyjuk...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na most sajnálom csak igazán, hogy nincs otthon gépem és netem. Utólag beleszólni a témába már más, de azért írok.

 

Részemről kifejezetten utálom MS-t, de azt nem vitatom, hogy nagyon jó versenyző. A csapat nélkül nem biztos, hogy 7 vb címe lenne, hanem lehet, hogy csak 4. A Benettonnál szerzett be 2-t előtte. De nemcsak a remek kocsi tehet a rengeteg győzelméről, hanem a mögötte álló vérprofi csapat is. Régebben is voltak nagy fölénnyel nyerő csapatok (pl 1988), de mégsem ilyen volt, mint az utóbbi években a Ferrari.

A csapat minden egyes eleme a legjobb közül való, és ez nekem egy kicsit sok. Vagyis most már csak volt, de ne gondoljátok, hogy temetem őket, de jó, hogy már más is labdába tud rúgni. Oké, az egy mások sport :)

A régi versenyzőket meg talán nem is az hajtotta, hogy minél több címet gyűjtsenek be. Lauda is lelépett az utolsó évében a szezon vége előtt, és ezzel átadta másnak a vb címet. Ha jól emlékszem. Ha annyira a címek gyűjtése érdekelte volna, biztos nem teszi,és akkor most nem 3-szoros vb győztes lenne, hanem több. MS csak hajt kőkeményen a címekért és ez nem tetszik benne. Na jó, mások is ezt teszik, de nem ilyen szinten. Vagy tévedek?

A szabályváltoztatásoktól megőrülök. Minek kell ez? És kinek? Reménykedem benne, hogy az újabbakkal nem lőnek mellé, és tényleg visszafogják a technikát, kiemelik a versenyzői tudást, és izgalmasabb futamokat látunk. De erre nem sok reményem van a múlt tapasztalatai alapján. A Forma1 urai kapkodnak, és nem tudják, igazából mit kellene csinálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cseh László világbajnok 400 vegyesen!

 

Nagyon drukkoltam a kis golyófejűnek. Kicsit ügyetlen szegény, kicsi bárgyú, de a miénk végre nyert. Ha nem csinálja azt az ökörséget tavaly az olimpia előtt, még annál is jobban szerepelt volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cseh László világbajnok 400 vegyesen!

 

Valóban! Gratula neki!

 

Nagyon drukkoltam a kis golyófejűnek. Kicsit ügyetlen szegény, kicsi bárgyú

 

????

 

Egyébként meg: FTC-Videoton 0-1. Örülhet a Fradi ha az első tízben benne lesz ezzel a kerettel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon drukkoltam a kis golyófejűnek. Kicsit ügyetlen szegény, kicsi bárgyú

 

????

 

Nem bántom és Cseh Laci-t imádom, de néha olyan röhelyes szegény. Kendővel a fején vonul be, már ez nagyon vicces. Dobogón úgy fogta az érmét a fotónál, mint egy mozgássérült. Ügyetlen a drága, de a miénk.

Ő nekem olyan bájosan vicces, nem ellenszenvesen, mint a Phelps, az is egy gügyefejű, de ellenszenves.

 

Fradika végre a helyére kerül, még ki is eshetnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még arra a szemét fradira azért is mérges vagyok, hogy "kiharcolta" a 2-dik helyet tavaly, így ő ment az UEFA kupába leégni. PEdig az MTK egy ponttal többet szerzett, csak az a mocskos MLSZ megint pattogott valamit és levonták, így még jobban a béka segge alatt maradunk, ha az elő- ekötti selejtezőkben már kiesik a csapatunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5-0 lett a vége... Nem láttam a meccset, de ezért jár egy :41:  

 

Kiváncsi vagyok, mi lesz a ManU ellen. Azt már meg is fogom nézni :)

 

Végre valami öröm a köbön!!!! Szenzációsak voltak a fiúk! :41: :57: :59: Persze a földön maradva, a MU ellen szinte semmi esély nincs, de nem baj!! Jó nekünk az UEFA csoportkör is. Egy ilyen jó Debrecen onnan simán továbbjuthat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HÚÚÚ Tegnap mekkorát Játszott a LOKI.

(Szeretem ezt leírni, mert itthon nekem is Loki a becenevem, épp ezért olaszasítottam lokatellire, pont azért, hogy legyen egy kis egyénisége és ne a DVSC-re asszociáljanak :) )

 

Nekem magyar focicsapat talán még soha nem okozott ekkora örömet. Ilyen simán egy mumus horvátott idegenbe lealázni, de kár, hogy nem lett 6 Kiss elönzőzött egyet. Még az FTC BL szereplése nem okozott nekem ekkora örömet, mert akkor még relatív kicsi voltam.

 

Debrecen nekem valami olyasmit akozott tegnap, mint az SW szokott, hihetetlen boldogságot.

Remélem azért megnehezítik a fiúk az MU dolgát, de szerintem itthon tuti győznek, bár a Népstadionban nem biztos, mert ott lesz a meccs. Debrecei pálya nem alkalmas "sztárcsapat" fogadására.

Otthon a Debrecen nem egyszer vert meg nyugati menő csapatot. 98-ban Intertotó kupában egy németet vert ki váratlanul, Aztán a Wolfsburgot 0-1-ről fordítva 2-1-ra, ha nem kapnak itthon egy potyagólt, hosszabbítás lett volna. Aztán a Bordeaux-ot verték Itthon 4-1-re !!!!!, baj csak az volt, hogy idegenben 5-1-re kapott ki a Loki, de kint is vezettek(Visszavágón ha jól emlékszem áll továbbjutásra a Loki4-0-nál, és akkor lőttek a franciák, talán Dugarry egy gólt amivel továbbmentek.).

Még meg kell emléíteni az utolsó hosszabb menetelés is a Loki nevéhez fűződik, mikor megérték a Tavaszt Brugge elle a bíró itthon nem adott meg egy továbbjutást jelenthető 11-est.

 

Szóval előre nem szabad leírni ezt a Debrecent, még a Manchester ellen sem. Ha az Old Traffordon kapnak egy 6-ost (amit én nem tudok elképzelni), akkor talán. Nem mondom, hogy van esélyük, de szerintem nem lesz egy sétagalopp az MU-nak aki még korántsincs formában.

Sajna tovább fog menni az MU, de csak egy 2 góllal összesítve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én izmosabb csávóra gondoltam. Aztán megláttam, hogy játszik, és hát nem hülye a focihoz, ez tisztán látható! Nagyon technikásnak tűnik.

 

Szerinted jöjjön a signori? Érdekes lenne, ilyen csatárok mellett... :39:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon szeretem Signorit, de szerintem, ha jönne megbontaná a most jónak mondható Debrecent és elvonná a figyelmet a lényegről. Signori lenne a Téma, nem pedig a Loki szereplése. Rövid távon ne jöjjön, hosszú távra jó lehet a Loki-nak a bajnokságban, de most csak elvonná a figyelmet a MU-ról és megbontaná a csapategységet. Kellene Signorinak a hely a csapatba, de ki helyett, és Ő nem az a szerény gyerek elvárná, hogy ő legyen a főnök...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most jut eszembe. Tegnap néztem a Bundesliga nyitó meccsét. A Németek mindennek meg tudják adni a módját, csak a bajnokság kezdődik el nem a VB és micsoda kis ünnepséget csaptak. Nagyon szívmelengető volt.

 

Ez a meccs volt, az új Bayern Aréna avatója. Az Allianz-aréna Bayernos premierje.

Mi volt a bevonuló zene ? Na találgatni szabad.

Hát persze, Hogy STAR WARS. Végig ez szólt mikor a szokásos sorfalat állták a játékosok.

Németek is nagyon szeretik az SW-t sokszor használják a zenét. El ne felejtsem felvenni, ha ismétlik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az olasz edző nagyon pofásra össze rakta a Honvédot, nagyon hozzáértő magyar szaksajtó 5 meccset jósol neki, én biztos vagyok, hogy több lesz.

 

Fradi 25 év után újra a bennmaradásért fog küzdeni valószínüleg.

Nincs bennük semmi elképzelés.

Még a László Csabát sem értem, hogy ebbe a gyenge csapatba nem fér be a kezdőbe a Bajevszki, meg a Tőzsér. Ők se valami világmegváltók, de jobbak pályán lévőnél.

 

Már készülök a legrosszabbra, biztos ez a Léderer megy a VB-re ma valami botrányosan gyenge volt. Kovács Kálmán meg focistaként is az volt, ebben a szerepben még viccesebb.

Jajj mi lesz velünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ez most más, ez nem egy kutyaütő magyar csapat. Ebben van kurázsi, ez a csapat akárkit kap van esélye, ha minimális is, de van.

3-1 az simán jó.

Emlékszem még a ZTE 6-osára amit kapott. Ez a 3-1, ahhoz képest győzelem lenne.

 

Ha összesítéssel, mondjuk, csak 2 góllal kap ki a DVSC, akkor az már több, mint jó.

 

Szerintem azért egyszer nyerhet a Loki, jobb lenne a második meccsen nyerni, mert hátha, az otthoni meccsük után kicsit lebecsüli az MU a Lokit és emiatt nagyon meglepődne. Ha mondjuk az Old Traffordon érne el vmi jó eredményt itthon már azért nem lenne esély, mert akkor úgy jönnek ezek ki a pályára, hogy itt kicsinálnak minket. Ha azt hiszik, hogy kint kicsináltak, akkor meglepődhetnek itthon.

Később már nehéz felpörögni, ha a meccs előtt nem sikerült, közben nem fog.

 

MU azért rugott 6-ot a ZTE-nek, mert meg lettek szégyenítve, az 1-0-al, ha 0-0, akkor megelégszenek 3-0-al, de mivel 2 hétig mindenki rajtuk röhögött, hogy egy senkik által nem ismert, nem jehógyzett csapattól kikaptak, ezért, otthon bekeményítettek.

 

Remélem most is ilyesmi lesz, csak most MU ellen sül el. Én már akkor örülök, ha csak megnehezítjük az MU dolgát, csak egy kicsit érezzék, hogy ők is kieshetnek, fogcsikorgatva kelljen tovább menniük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.