Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

@Yoda József: köszi :peace:

 

@Ody Mandrell: neked is köszi szépen. Az orosz-szaúd-arábiai meccset raktam meg még aznap, az be is jött. A mait eskü csak betippeltem, egyedül csak a Belga meccsben voltam majdnem 100% -ig biztos (gondoltam, hogy 2 -nél többet fognak rúgni, csak azt nem hogy mennyivel :D)

Hazaérve gondolkodtam, hogy tippmixelni kellett volna, hátha bejön (apát kísértem kórházba, meg eszegettünk közbe :)) amikor hazaérve arra jövök, hogy a svédek vezetnek 1-0 -ra, akkor elkezdtem örülni, majd jött a kövi meccs, ahol az első félidőben még nem is sikerült rúgni gólt, na ott lelkiekben feladtam, majd jött Lukaku és a 3 pont. Az utolsó meccs meg találomra volt, és hála Kane -nek (jól tudom, hogy ő rúgta a hosszabításban a győztes gólt? Sajna a végéről lemaradtam) itt a telitasak. :D Jó érzés... az Erő velem volt ma. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bravó, Bence, élre is ugrottál ezzel! :) 

 

Állás:

 

1. Bence - 19

2. Donát - 16

2. Frenkie - 16

4. Yoda - 15

5. Ody - 14

6. RacerX - 13

7. Nabo - 12

8. Wilde - 11

9. Miss - 10

10. Nute - 9

10. Tomcsi - 9

11. Jake - 8

12. M. Laci - 6

13. Fulcrum - 4

14. Dei - 3

15. Csoli - 2

15. Kenobi tábornok - 2

 

Jake feljött az All Time VB lista 6. helyére 63 ponttal. Nute és Yoda a 8. helyen fej-fej mellett. Frenkie is feljött a 13. helyre:

 

Ody 157 pont
Donát 134 pont
MissKarrde 116 pont
Nabo 84 pont
Lada 69 pont
Jake 63 pont
Bomarr 62 pont
Nute 59 pont
Yoda József 59 pont
Barnez 55 pont
Lokatelli 51 pont
DjNorbi 50 pont
Frenkie 49 pont
Oldfighter 44 pont
Tenel Ka 40 pont

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi @Donát, remélem másnap is szerencsém lesz. :D Mondjuk elnézve a holnapi felhozatalt, hát nem lesz könnyű. A H csoport nekem teljesen vakvágány, az Orosz-Egyiptom meg látva mit tudtak csinálni a fáraók Uruguay -al... necces, de majd lesz valami.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, látom, mondjuk még néhánynak bejöhet, ha egyenlítenek a lengyelek. :D

 

Én sajna lecsúsztam az előző meccs nagy részéről, láttam belőle 5 percet, és még sokat mondtam. A győztes gólt láttam, az tiszteletre méltó volt. Valljuk be: a kolumbiaiak már a 3. perc után hátrányba kerültek.

 

Az utolsó meccstől sokat várok. Egyiptom nagyon jól játszott Uruguay ellen, az oroszok végre megküzdhetnek a győzelemért, legalábbis remélem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.