Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

7 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ilyenkor főleg felmegy az emberben a pumpa, amikor igazi focit lát és nem olyan kínlódást mint amit a MOL Vidi vagy a picipest ma bemutatott. Európa segglyukában hat pontból egyet hoztak, miközben a 4 millió lakosú szomszéd VB döntőre készülhet. Hát a b*düs k*rva anyátokat! 

Te még mindig követed ezeket a meccseket? Minek?? :lol: Ebből a közegből más már nem emelkedhet fel, csak bukás. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem az eredményeket. Azért az beszédes, hogy Te is mennyire kiábrándultál a magyar futballból. Még nem is olyan régen nem értetted miért vagyok annyira cinikus és pesszimista ezzel kapcsolatban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Megnéztem az eredményeket. Azért az beszédes, hogy Te is mennyire kiábrándultál a magyar futballból. Még nem is olyan régen nem értetted miért vagyok annyira cinikus és pesszimista ezzel kapcsolatban. :D

A magyar focit én már évek óta nem nézem. Néha délutáni programként kimegyek egy loki meccsre, de egyébként tv-ben, hírekben, eredményekben sem követem. Egyedül a kupacsapatoknak és a válogatottnak szoktam szorítani. Az előbbiről azért szoktam le, mert már egyértelműen látszik, hogy Orbánékban, Csányiékban az IGÉNY sincs meg, hogy legyen esélyünk. A válogatottnak 2016 után kijár valamennyi bizalom, de mocsokra és szenvedésre számítok ott is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az állás:

 

1. Nute - 50 pont

1. Ody - 50

3. Bence - 47

3. RacerX - 47

5. Frenkie - 43

5. Donát - 43

7. Nabo - 40

8. Yoda - 39

9. Tomcsi - 38

9. Miss - 38

11. Wilde - 37

12. M. Laci - 34

13. Dei - 33

14. Jake - 28

15. Kenobi Tábornok - 27

16. Fulcrum - 4

16. Csoli - 4

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nyilatkozta a kedves vezetőnk, hogy a horvát foci sikere a magyar focié is, hiszen a régióban élnek, mi kutyánk kölyke. Az ő sikerük, a mi sikerünk is.

Mi ez, ha nem előrelépés?

 

Szerkesztve: - JakeSully
  • Zavaros 2
  • Meglepő 1
  • Vicces 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, JakeSully írta:

Most nyilatkozta a kedves vezetőnk, hogy a horvát foci sikere a magyar focié is, hiszen a régióban élnek, mi kutyánk kölyke. Az ő sikerük, a mi sikerünk is.

Mi ez, ha nem előrelépés?

 

A lényeg, hogy Eszéken is épül most már a stadion. A jövőben így a mi kutyáink kölykei belefialhatnak majd oda is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, JakeSully írta:

Most nyilatkozta a kedves vezetőnk, hogy a horvát foci sikere a magyar focié is, hiszen a régióban élnek, mi kutyánk kölyke. Az ő sikerük, a mi sikerünk is.

Mi ez, ha nem előrelépés?

 

Ez hülye, már bocsánat..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 07. 12. - 12:51, JakeSully írta:

Most nyilatkozta a kedves vezetőnk, hogy a horvát foci sikere a magyar focié is, hiszen a régióban élnek, mi kutyánk kölyke. Az ő sikerük, a mi sikerünk is.

Mi ez, ha nem előrelépés?

 

Van előrelépés a magyar futballban, csak meg kell látni a pozitívumokat. A magyar válogatott kikapott 2-1-re a luxemburgi válogatottól még ősszel, most nyárra már annyit előreléptünk, hogy a Videoton legalább egy x-et ki tudott hozni a luxemburgi bajnok ellen. Klasszikust idézve "az előrelépés megkérdőjelezhetetlen"... csak az örök gáncsoskodók nem tudnak örülni az ilyen részsikereknek, amiből majd aztán szépen összeáll egy komolyabb eredmény is. :evil:

A további meccsekre:

Belgium 2 - 1 Anglia

Franciaország 2 - 0 Horvátország

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.