Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Az állás a döntő előtt:

 

1. Nute - 51 (9 telitalálat)

1. Ody - 51  (9 telitalálat)

3. Bence - 47 

3. RacerX - 47 

5. Frenkie - 46 

6. Donát - 44 

7. Nabo - 41 

8. Yoda - 40

9. Miss - 39

10. Tomcsi - 38

10. Wilde - 38 

12. M. Laci - 34

12. Dei - 34

14. Jake - 28

14. Kenobi Tábornok - 28

16. Fulcrum - 4

16. Csoli - 4

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, az első félidő tökéletesen jellemzi az egész vb-t is:

 

A szépen focizó és focizni akaró csapat (horvátok) hátrányban, a semmit nem csináló (francia) csapat meg vezet 2 kamu góllal :cry:

Tökéletesen megmutatja, hogy miért az eddigi legrosszabb vb, amit láttam :( nem a foci győz... 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Yoda József írta:

Na, az első félidő tökéletesen jellemzi az egész vb-t is:

 

A szépen focizó és focizni akaró csapat (horvátok) hátrányban, a semmit nem csináló (francia) csapat meg vezet 2 kamu góllal :cry:

Tökéletesen megmutatja, hogy miért az eddigi legrosszabb vb, amit láttam :( nem a foci győz... 

Mi kamu gól? Befejelte a saját kapujába vagy sem? Bele tette a kezét vagy sem? A válasz mindkettőre igen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Mi kamu gól? Befejelte a saját kapujába vagy sem? Bele tette a kezét vagy sem? A válasz mindkettőre igen.

Szabadrúgásból született az öngól, csakhogy szabálytalanság nem történt. A patkány Griezmann homorított egy nagyot. 

Ennél egyértelműbb vétlen kezezés pedig nincsen

 

"szabálytalan csak szándékos kezezés lehet, a szándékosság mérlegelésekor pedig az egyik legfontosabb szempont, amit a játékvezetőnek mérlegelnie kell, a labda és a kéz távolsága. Vagyis, ha közelről rúgják/fejelik rá valakinek a kezére, akkor a szándékosság kizárható."

 

Ez történt most Perisic-csel.

 

Kettő (!!!) meccset befolyásoló hibája volt eddig a játékvezetőnek, egy világbajnoki döntőn. Úgy hogy bevezették a VAR-t. Szégyen! 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Yoda József írta:

Szabadrúgásból született az öngól, csakhogy szabálytalanság nem történt. 

Ennél egyértelműbb vétlen kezezés pedig nincsen

 

"szabálytalan csak szándékos kezezés lehet, a szándékosság mérlegelésekor pedig az egyik legfontosabb szempont, amit a játékvezetőnek mérlegelnie kell, a labda és a kéz távolsága. Vagyis, ha közelről rúgják/fejelik rá valakinek a kezére, akkor a szándékosság kizárható."

 

Ez történt most Perisic-csel.

 

Kettő (!!!) meccset befolyásoló hibája volt eddig a játékvezetőnek, egy világbajnoki döntőn. Úgy hogy bevezették a VAR-t. Szégyen! 

Az megvan, hogy Perisic keze ment a labda felé? Nehéz eldönteni, hogy mi a szándékos és mi nem - hüvelykujj szabályként azt szokták nézni, hogy a kéz ment-e a labda felé vagy fordítva. Èn megértem, miért fújta be, de én nem adtam volna meg mert Matuidi fején irányt váltott egy picit labda. 

 

Amit mondani akarok, hogy ez nem egy értelmezhetetlenül rossz ítélet, de sajnálnám, ha ezen múlna. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Yoda József írta:

Szabadrúgásból született az öngól, csakhogy szabálytalanság nem történt.

Csak Te 57darab HD kamerán keresztül figyeled szuper lassításokkal. Egy élő ember sose fogja ezt észrevenni. A videóbíró meg nem erre van, különben, minden szitut vissza lehetne nézni. Ráadásul sok kétesnek tűnő eset másképp fest videón mint a pályán megélve. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Yoda József írta:

 

Tökéletesen megmutatja, hogy miért az eddigi legrosszabb vb, amit láttam :( nem a foci győz... 

Hivatalos álláspont szerint ez minden idők legjobb vb-je. 

 

Gianni Infantino: Ez minden idők legjobb világbajnoksága

http://www.nemzetisport.hu/foci-vb-2018/gianni-infantino-ez-minden-idok-legjobb-vilagbajnoksaga-2647093

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen van igazság abban is amit írtok. 

Sokkal jobban zavar az igazából, hogy ezzel a nulla játékkal nyer vb-t egy csapat. Mert a franciák mai játéka eléggé nulla nekem

 

Közben 3-1, ebbe a gólba legalább nem tudok belekötni :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Yoda József írta:

Természetesen van igazság abban is amit írtok. 

Sokkal jobban zavar az igazából, hogy ezzel a nulla játékkal nyer vb-t egy csapat. Mert a franciák mai játéka eléggé nulla nekem

 

Közben 3-1, ebbe a gólba legalább nem tudok belekötni :P

Most is malacuk volt azért a franciaknak... szegény horvátok. Nem az ő napjuk eddig. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a történelem csak a győztesekre emlékszik majd. Arra nem, hogy nagyon nem volt 2 gólnyi a különbség a franciák javára, sőt... (egy jobb első félidei bíráskodással más eredmény születhetett volna) 

 

A gratuláció megilleti természetesen a győztest! Mindig azt szoktam mondani, hogy győzelmet nem kell megmagyarázni, ez most sincs másképp! :)

 

És természetesen gratulálok az igazi győzteseknek is, Odynak és Nute-nak! :D

(remélem nem néztem be az eredményt) 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És akkor 2018-as VB végeredmény:

Holtversenyes első hely!!! Gratula Nute és Ody! :yeah: :clap:Nute megvédte a címét (2014-ben is ő nyert), Ody pedig először ért fel az első helyre. 

 

1. Nute - 51 pont (9 telitalálat) -- 1. Ody - 51 pont (9 telitalálat)

3. Bence - 48 

4. RacerX - 47 

5. Frenkie - 46 

6. Donát - 45 

7. Nabo - 41 

8. Yoda - 40

8. Miss - 40

10. Wilde - 39

11. Tomcsi - 38 

12. M. Laci - 34

12. Dei - 34

14. Jake - 29

15. Kenobi Tábornok - 28

16. Fulcrum - 4

16. Csoli - 4

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.