Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...
  • 2 héttel később...

Egy olasz edzőtől ilyen botrányos védekezést én még nem nagyon láttam. Az is lehet persze egy kérdés, hogy a mindenkori magyar válogatott Észtország ellen kaphat e három gólt (legyen bárki is az edző), de konkrétan az a harmadik gól, amit összehozott Kádár meg Gulácsi (két egyébként nemzetközi szinten is rutinos játékos), az még a Megye III-ban is gáz lenne!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem láttam így nem tudok véleményt mondani. A hírek alapján páran indiszponáltan játszottak. 

Azért abban megállapodhatunk, hogy egy észtek elleni 3-3 után nem az "Őrületes meccs volt" címlap a helyén való, hanem valami fájdalmasabb...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy magyar válogatott meccset nem nézek. Túl fájdalmas lenne, a bénázásukon nevetni pedig nem tudok, mégiscsak a magyar címert alázzák le.

Az idejét se tudom mikor néztem meg utoljára magyar válogatott meccset élőben. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Na épp ez az. 

Na az tuti nem bunda volt. 100%. Ha egy csapat gólt akar adni az ellenfélnek, akkor nem egy David Beckham / Xabi Alonso szintű rúgótechnikára apellál az NB1-ben. Ha ezt Beckham rúgta volna, most tele lenne a sajtó azzal, hogy mekkora gólt vágott. Most sincs másképp, csak nem David rúgta, hanem ez a jó ember.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szia mindenki!

Megvolt a Nagyatádi Cetrend :D És (bár nem gondoltam volta) 4 órán belül! 3 óra 56 perc. Ennyit számít, hogy lehet bolyozni (nagyon mást nem is lehet, egy 25 méteres medencében :)) és nem lehet eltévedni (lásd előbb :) ) A szívás nyilván ugyanez, 400 hosszt kell leúszni egy 25 méteres medencében. Öten voltunk egy sávban, azok akik 4 óra környékére vaggy utánra tippelték magukat. Mi kilenckor kezdtünk, akik hamarabb végeztek, azok 10 órakor. Hangulat nagyon megvolt, nem egy tömegrendezvény, viszont őszinte volt a taps. 

Két úszónak számolt egy segéd, pontosabbak voltak, mint az órám (az néha nem érzékelte a fordulókat, így is 9900 m-t ír) és az utolsó körnél szólt is, hogy mindjárt vége. Jólesett úszni, de amikor tapsoltak, hogy ennyi, azért az is jól esett hogy kijöhettem a vízből :)

Nagyatád, egyre jobban szeretlek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.