Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nagyon sajnáltam a Chicago-t. Elég jó szezont futottak, és így elbukni a nyolc közé jutást... 

Durva. A Vikings tudna hasonlókat mesélni. Én mondjuk Folesnak szurkoltam, zseniális a fickó meg Doug Pederson is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

NFL. 

 

Nagyon sajnáltam a Chiefs-t. :(Megérdemelték volna annyi év után a Superbowl-t. Na majd jövőre. 

 

A Rams meccs a bírókról marad emlékezetes. Botrány. 

Egyetértek és egyetértek.

 

De atyaég, a Chiefs meccs mekkora meccs volt... :o A rams se volt semmi, na de ez a pisztolypárbaj a Patriots és a Chiefs között... és Brady + Bellichick hát komolyan mondom, hihetetlen, amit ezek ketten 2001 óta leművelnek. Ilyen a világon nincs. Még Schumacher és a Ferrari is eltörpülhet mellettük. A hosszabbításban most is 3/3 3. és hosszút oldanak meg és nem engedik fel Mahomes-t a pályára. Elképesztő. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Vasárnap remélem a Rams nyeri a Super Bowlt. Már csak azért is, mert fogadtam a haverommal, hogy ha nyer a Rams, akkor Kylo Ren életben marad az EPIX végén. :D De a Patriots mellett meg az óriási rutin szól. Remélem izgalmas lesz, a végén egy Rams győzelemmel. Ha jól tudom 20 év után nyernének megint. 

Szerkesztve: - Kenobi tábornok
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bevallom nem sok esèlyt látok a Rams győzelméte. Tartok tőle, hogy Goffnál tele lesz a pelus. Ne legyen igazam mert engem csak az érdekel, hogy jó legyen a meccs. Sajnálom, hogy a Chiefs nem jutott be. A kedvenceim se (Seattle) de ez idén reális volt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
19 órával ezelőtt, tomcsi80 írta:

Egy hét leforgása alatt minden kupából és a bajnoki versengésből kiesett a real madrid! Visca Barca!

3 évig kifújtuk az orrunkat a BL mezőnybe és 5 év alatt 4 BL győzelem. Több mint 1000 napig a Real Madrid ült Európa trónján, egyszer minden megszakad.  

10 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ronaldo volt a Real? 

Igen is meg nem is. Legnagyobb baj idén az hogy hiányoznak a gólok vagyis Ronaldo góljai. Probléma ott van hogy elment Ronaldo és nem lett pótolva. Nem jött egy csatár vagy egy gólerős játékos. Aminek az okait megtudom érteni és egyfelől lehet védeni a Real Madrid döntését. Nem volt a piacon olyan játékos akit ésszerű áron (100 millió euró alatt) meglehetett volna szerezni és aki viszonylag fiatal potenciális Ronaldo pótlék lehetne a gól szerzésbe. Az elmúlt években jól látható Real Madrid nem költekezik, Zidane alatt szinte alig vett játékosat akiket vett azok is fiatalok voltak. Az utolsó nagy vétel Bale volt 2013-ban. Nem akarták az csinálni mint pl. Barcelona túlértékelt vagy nehezen mozdítható játékosokat horribilis összegekért megvenni. Lásd Dembelé 120 milló vagy Countinho 135 milló. Egyetlen egy játékosért licitáltak ilyen összeget az Mbappé aki talán meg is érne ennyit de őt nem tudták megszerezni. Így maradt a B terv abból főzünk ami van és ez a gól lövés terén Ronaldo nélkül már nem egy erős. Én már szezon előtt mondtam hogy idén így ezzel a kerettel nagyon nehéz lesz elől. Mert Benzema már rég nem elég jó játékos és Bale nagyon sérülékeny de ha egészséges se tud konstans szinten játszani, sose tartottam annyira nagynak őt. Rajtuk kívül nincs is igazi csatár vagy olyan támadó játékos akinek a gólszerzés lenne az elsődleges feladata. Nem csoda hogy besülnek elől. 

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez de szép meghatározás. :D 

 

"Mit jelent a stadion a futballszurkolónak?

 

A stadion a szurkolóktól kel életre, nélkülük csupán egy építészeti alkotás, edzésre alkalmas hely. A szurkolók összetételétől, értékeiktől függően változik a stadion szerepe. Egy sajátos hely, amely hosszú éveken keresztül alakult át egy folyamatosan fejlődő társadalmi interakciós térré, ahol át lehet tenni a társadalmi csoportok, politikai erők elleni agressziót egy olyan területre, ahol nem sértenek nagyobb érdekeket, mégis meg lehet jeleníteni szocializált, illetve nem szocializált formában az agressziót. A kikiabálás, kirugdalás, tettlegesség stb. révén visszacsökkennek a feszültségek egy már kezelhető szintre. Ennek a térnek megvannak a belső rendező elvei, értékei, viselkedési modelljei. Ezeket a szurkolók célzatosan vagy tudattalanul megválasztott szektorban alapvetően készen kapják, s ezáltal egy szereprendszer részévé válnak, amelyek kényszerítő erőként hatnak a viselkedésükre."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Fulcrum írta:

3 évig kifújtuk az orrunkat a BL mezőnybe és 5 év alatt 4 BL győzelem. Több mint 1000 napig a Real Madrid ült Európa trónján, egyszer minden megszakad.  

Igen is meg nem is. Legnagyobb baj idén az hogy hiányoznak a gólok vagyis Ronaldo góljai. Probléma ott van hogy elment Ronaldo és nem lett pótolva. Nem jött egy csatár vagy egy gólerős játékos. Aminek az okait megtudom érteni és egyfelől lehet védeni a Real Madrid döntését. Nem volt a piacon olyan játékos akit ésszerű áron (100 millió euró alatt) meglehetett volna szerezni és aki viszonylag fiatal potenciális Ronaldo pótlék lehetne a gól szerzésbe. Az elmúlt években jól látható Real Madrid nem költekezik, Zidane alatt szinte alig vett játékosat akiket vett azok is fiatalok voltak. Az utolsó nagy vétel Bale volt 2013-ban. Nem akarták az csinálni mint pl. Barcelona túlértékelt vagy nehezen mozdítható játékosokat horribilis összegekért megvenni. Lásd Dembelé 120 milló vagy Countinho 135 milló. Egyetlen egy játékosért licitáltak ilyen összeget az Mbappé aki talán meg is érne ennyit de őt nem tudták megszerezni. Így maradt a B terv abból főzünk ami van és ez a gól lövés terén Ronaldo nélkül már nem egy erős. Én már szezon előtt mondtam hogy idén így ezzel a kerettel nagyon nehéz lesz elől. Mert Benzema már rég nem elég jó játékos és Bale nagyon sérülékeny de ha egészséges se tud konstans szinten játszani, sose tartottam annyira nagynak őt. Rajtuk kívül nincs is igazi csatár vagy olyan támadó játékos akinek a gólszerzés lenne az elsődleges feladata. Nem csoda hogy besülnek elől. 

 

Aham szóval akkor csak volt Mbappé iránt licit vagy legalábbis próbálták elhozni...Nem nagyon követem már az eseményeket igazából a VB, EB meccseket amiket nézek meg olykor a BL így egy két hírről lemaradtam, de mi volt az ok amiért nem jött? Mert,ha valakit nagyon érdemes lett volna megvenni ilyen nagy áron az ő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy jó cikk a tegnapi BL meccsek videóbíró döntéseiről. Sztem jó ez VAR mert így jobb döntések születnek. Hibák ezután is lesznek de kevesebb és ez a VAR is jobb lesz csak még idő kell neki hogy kiforrjon. 

https://index.hu/sport/futball/2019/03/07/clattenburg_psg_manchester_united_bunteto_11-es_bl_bajnokok_ligaja/?fbclid=IwAR32zR4I25ZFGYa9hmO78_HVY5IEw4wjUdRwuIFP19obwNunfQypdbottj8 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.