Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Aki csendben szeret idegeskedni, az nézze otthon, és ne járjon meccsre. :)

 

Hát egyszer voltam helyszínen: alig láttam mást, mint az előttem ugráló tarkóját. Többnyire onnan értesültem a gólról, hogy végigsöpört egy örömhullám a nézőtéren és újabb másodpercekbe telt mire rájöttem, hogy én is örülhetek.

Otthon azonnal kiszakadhat belőlem a tombolhatnék, amint stabil vezetés áll be…addig csak belül ujjongok egy-egy gól után...bár ezek csak emlékek... :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem épp az adja meg egy mérkőzés hangulatát, ha a nézők kórusban szurkolnak, esetleg kiabálnak. Hajtják a csapatot. Aki csendben szeret idegeskedni, az nézze otthon, és ne járjon meccsre. :)

Én mindenesetre ezután is fogok meccsre járni, és csak akkor fogok megszólalni, ha gól van tetszik valami, vagy ha nem veszi észre a játékos az üsres embert, vagy ha hülye a bíró.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kikaptunk az argentínoktól is, pedig elég jól játszottunk. Ez a Gera egy zseni! Remélem észrevette Murinho!

 

Említettem, hogy jól játszottunk. Az a baj ebben, hogy hiába a jó játék, ha mindig kikapunk. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Manchaster-Loki: kategória különbségekkel összeereszteni két csapatot, inkább hagyjuk.

Real-Puskás válogatott: ez a meccs se lett a szívem csücske

A mai: végre ez egy jó focimeccs volt, 2 negatívumot leszámítva: Léderer és a bíró néha hülye döntései

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, de egy barátságos meccsen? Előtte majdnem a magyar letépte a mezt róla, úgy rángatta. Utánna mellkason könyökölte Messi, és következett az arci színjáték. De én nem erre gondoltam, hanem a meccs elején minden kis dolgot is lefújt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, de egy barátságos meccsen?

 

Akár itt is. Nekem már az se tetszett, hogy az új Maradona...szal jó volt ez a kisgyereknek, hogy megtanulja, nem tehet meg mident a páylán. Inkább most állítsák ki ütésért, mint egy éles meccsen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól játszottunk a tegnapi meccsen. Gera a legjobb. Messit meg ki kell állítani, nehogy azt higgye már a kis suhanc, csak azért mert ki van kiáltva "új Maradonának" csapkodhat, megüthet akárkit megúszhatja. Meg kell tanulni viselkedni a pályán.

Esti meccs sem volt rossz, de a Verebestől kiütéseket kapok. Meccs elején 2 brazil viszi 5 védőre, mindjárt gólhelyzet lesz, mondja a "szakértő". Mikor gólt kaptak megakad a támadásuk, nincs ötletük. Mintha a gól előtt lett volna. Annyit tudott hozzátenni a Carlos sorfalba lőtt szabadrúgásánál, hogy "Bődületes erővel rúgta meg." Ilyet én is tudok, még negyed annyi pénzért is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Brazil-Horvátot már nem néztem, de a riporter azt mondta, Mattheus sietett Splitbe, mert vitte a labdát és azzal játszanak.

Ezzel csak az a gond, hogy én úgy láttam, a Magyarok Adidas labdával játszottak (szürke, fekete keresztcsíkkal), az esti meccsen pedig Nike (fehér, piros pipa) bőrt rúgtak.

De lehet, hogy én tévedek. :D:D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még a szurkoláshoz hozzá akartam tenni, hogy nekem a legjobb ilyen emlékem a Népstadion utolsó teltházas meccse volt 2000 szeptemberében az olaszok ellen.

A 60ezres stadionban 80 ezren voltunk 3 jegyünk volt ültünk kényelmesen és késöbb 6an ültünk rajta, lépcsőn tele mindenki. Idegeneknek edtam a távcsövemet, mert a "kakasülőn", ahogy nem küblis székek vannak, hanem pad. De jók is azok, milyen kényelmesen lehetett rajtuk ülni, de azt is be kell tiltani.

Ugyan az olaszokért mentem ki mégis azt akartam látni, hogy legyőzzük őket(Habár ők a kedvenceim és mindeig nekik drukkolok). Nem énekelgettem, csak hullámoztam és néztük a meccset. Az volt az utolsó valamire való eredmény amit akkor elértünk 2-2 lett. De ehhez hozzátartozik, hogy egy hónappal előtte elbukták az olaszok az EB döntőt a 94-dik percben és enyhén fásultak voltak.

Még az előző napi edzésre is kementem, akkor még nem harangozta be az RTLígy csak az jött ki akit érdekelt. 300 olasz volt és kb 800 magyar.

Nagyon jó volt, mert mellettünk mentek fel a buszra és alig magasabbak nálam, TV-ben sokkal nagyobbnak tűnnek.

 

Egy tragikus élménynek mondható, amikor kimentem FTC meccsre III. kerület ellen. 7-1-lett a fradinak Szabics 4 gólt rúgott. Akkor valami olyan sokk ért, hogy nem igaz. Vincze Ottó együtt Sieg Heilezett a 2esszektorosokkal, és mutatta a fülét, Akkor rákezdtek, hogy haléhaléhaléhaléhóóó fasszópó újpest. Akkor Ottó bólogatni kezdett. Féltem hazajönni és lemenni a metróba, belekötöttek a rendőrökbe. Szídtak mindenkit egy ilyen győzelem után. Enyhén szólva nem értettem a dolgot és furcsállottam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Brazil-Horvátot már nem néztem, de a riporter azt mondta, Mattheus sietett Splitbe, mert vitte a labdát és azzal játszanak.

Ezzel csak az a gond, hogy én úgy láttam, a Magyarok Adidas labdával játszottak (szürke, fekete keresztcsíkkal), az esti meccsen pedig Nike (fehér, piros pipa) bőrt rúgtak.

De lehet, hogy én tévedek. :D  :D  :D

 

Nem tévedsz, csak biztos a mi Léderer barátunk sziporkázott megint. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Brazil-Horvátot már nem néztem, de a riporter azt mondta, Mattheus sietett Splitbe, mert vitte a labdát és azzal játszanak.

Ezzel csak az a gond, hogy én úgy láttam, a Magyarok Adidas labdával játszottak (szürke, fekete keresztcsíkkal), az esti meccsen pedig Nike (fehér, piros pipa) bőrt rúgtak.

De lehet, hogy én tévedek. :D  :D  :D

 

Nem tévedsz, csak biztos a mi Léderer barátunk sziporkázott megint. :D

 

Ezen én is fogtam a fejem, hogy lehet ilyen képtelen marhaságot mondani.

Nem Léderer volt hanem Horváth Ferenc, aki egyébként korrekt szokott lenni, csak ő belemegy ebbe a szenzáció hajhász közvetítési stílusba, jutalma meg lesz biztos viszik a VB-re.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 60ezres stadionban 80 ezren voltunk

 

Emlékszem erre a meccsre. Nem voltak ott 80 ezren. :D Max. 70 ezer ember lehetett.

 

Egy tragikus élménynek mondható, amikor kimentem FTC meccsre III. kerület ellen. 7-1-lett a fradinak Szabics 4 gólt rúgott. Akkor valami olyan sokk ért, hogy nem igaz. Vincze Ottó együtt Sieg Heilezett a 2esszektorosokkal, és mutatta a fülét, Akkor rákezdtek, hogy haléhaléhaléhaléhóóó fasszópó újpest. Akkor Ottó bólogatni kezdett.

 

Vincze Ottó mindent megtett anno, hogy a fradi tábor elfogadja. Kis köcsög gyerek, semmi több.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 60ezres stadionban 80 ezren voltunk

 

Emlékszem erre a meccsre. Nem voltak ott 80 ezren. :D Max. 70 ezer ember lehetett.

 

Egy tragikus élménynek mondható, amikor kimentem FTC meccsre III. kerület ellen. 7-1-lett a fradinak Szabics 4 gólt rúgott. Akkor valami olyan sokk ért, hogy nem igaz. Vincze Ottó együtt Sieg Heilezett a 2esszektorosokkal, és mutatta a fülét, Akkor rákezdtek, hogy haléhaléhaléhaléhóóó fasszópó újpest. Akkor Ottó bólogatni kezdett.

 

Vincze Ottó mindent megtett anno, hogy a fradi tábor elfogadja. Kis köcsög gyerek, semmi több.

Igen erős túlzás, de fönt végig televolt a lépcső és 3helyen 5-en ültünk.

 

Biztos hogy többen voltunk a teltháznál, mert mióta lecsökkentették 60000-re az atlétikai EB miatt csak ennyi a max. Ma meg életveszélyes. :D

 

Pedig Ottó is fradika nevelés, neki sem lett volna más dolga, csak focizni.

Mindegy, engem megdöbbentett, hogy egy játékos ilyet támogat. De ottóról, már a Grashoppers ellen is lehetett látni, hogy hülye, mikor "gólörömében" széttörte a reklámtáblát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vincze Ottó sosem volt egy elmebajnok.

 

Amikor a fradihoz jött a Vasasból, utálták a szurkolók. Gyengén is játszott. Aztán azon az emlékezetes Grashoppers-Fradi meccsen nagyot alkotott a második félidőben. Onnantól lett valaki az FTC-ben. A szurkolók között meg sok antiszemita állat volt. Azok viszont csak azért jártak a meccsekre, mert a Fradi híres csapat lévén, könnyebben tudtak a képernyőre kerülni, és kart lengetni. Meg kell nézni most. Nincs eredmény, a csapat egy nagy f*s, és ezek az emberek sehol sincsenek. Csak az igazi fradi szurkolók vannak kint a meccseken.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vincze Ottó sosem volt egy elmebajnok.

 

Amikor a fradihoz jött a Vasasból, utálták a szurkolók. Gyengén is játszott. Aztán azon az emlékezetes Grashoppers-Fradi meccsen nagyot alkotott a második félidőben. Onnantól lett valaki az FTC-ben.

Azért ez nem teljesen így van.

 

Ottó nem elmebajnok, ez tény. De ő tipikus példája annak, hogy a Fradi elpazarolta az ifiket. Vincze is ugyan olyan ifista volt, mint anno Albert, Varga, vagy Lisztes. Csak őt szélnek eresztették, és a Vasasban lett ismert. Emiatt, aki nem tudta, hogy a miénk volt neheztelt rá. Általában pont a meccsrejárók nem tudták, és ezért bántották, hogy hülye vasasos...

Pl Sebők Vili és Szűcs Lali is ilyen volt, csak őket korábban engedték el és a Dózsában kötettek ki. Szűcs Lali akkor nem verte a mellét, hogy ő örök zöld-fehér vérű, akkor mutogatott és anyázott a fradi táborra titkolta, hogy valaha fradi nevelés volt. Ma meg őt kell isteníteni, mert ősfradista, itt nevelkedett, és letagadja, hogy ő a dózsában volt.

Sebők legalább sosem tagadta le, hogy fradi nevelés volt, az érthető, hogy nem reklámozta, mikor bajnokságot nyertek de legalább kiderült.

A szurkolók között meg sok antiszemita állat volt. Azok viszont csak azért jártak a meccsekre, mert a Fradi híres csapat lévén, könnyebben tudtak a képernyőre kerülni, és kart lengetni. Meg kell nézni most. Nincs eredmény, a csapat egy nagy f*s, és ezek az emberek sehol sincsenek. Csak az igazi fradi szurkolók vannak kint a meccseken.

Nem volt, hanem van. Az igazi fradi szurkolók, meg azóta nem járnak meccsre amióta kirúgták a Varga Zolit. Akkor gyűltek ezek az antiszemita zsidózós szemetek akiket az országból ki kéne utasítani. Még most is ilyenek is vannak.

Azzal egyetértek, hogy ezek a neonácik így akarnak képernyőre kerülni, de még ma is látni ilyen neonáci transzparenseket, nem egyet.

Már régi fradi szurkoló nem jár meccsre, csak ilyen új hullám akik a csank éra óta verődtek össze.

Ha az igazi fradi érzelmű emberek mennének ki telt ház lenne, de nincs, akkor se volt mikor tavaly előtt bajnokságot nyert lászló csabi.

Az igazi fradisták régen elfordultak ettől a csapattól, a vezetés miatt, hogy ilyenek előfordulhatnak. Változásra vának de nincs, és nem is lesz. Soha nem lesz olyan az FTC mint régen.

 

Ody te még ismered a 3 E betű jelentését. (Akik meccsre járnak nem ismerik hidd el.) Ez hiányzik a Fradiból, a vezetsőségből, a játékosokból, mindenkiből aki att van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy vitát gerjesztek, de a Varga egy nagy nulla. Gyűlölöm...a nagyképű stílusáért, és azért, hogy mindenkit lehord a sárga földig. Futballistának jó volt, edzőnek csak egy szövegelő nulla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem láttam focizni sajnos, de anyám úgy jellemzi, hogy a fülével levette a labdát. Sajnos abból az időből csak néhány felvételt láttam.

 

Milyen edző? 3dik lett azzal a hihetetlen gyenge Fradi kerettel, megverte itthon a Newcastle-t 3-2-re.

Feljutatta a Dunaferr, Focistát faragott Tököliből, Égerből, Salamonból. 5dik lett a Dunaferrel újjoncként első szezonban ilyenre nem volt példa a magyar bajnokságban. Ő építette azt a Dunaferrt amivel Egervári Bajnokságot nyert, Ha Zoli ottmarad ki tudja mit ér el.

 

Sehol nem hagyták dolgozni mindenhonnan elüldözték, általában az a szurkolói réteg aki a Fradinál kikezdte,azok mentek pl győrbe is.

Ahol hagyták megmelegedni olyat csinált amit addig senki.

 

Azonkívűl Zoli ide csak segíteni akart jönni. Örömmel jött mikor hívták, és csak rosszat kapott vissza.

Otthagyta a jólmenő állását, összeveszett emiat a hazajövetelmiatt a feleségével. El is váltak. Ezt mind a FRADI miatt. Mondj még egy embert aki ezeket megtette volna.

Aztán jöttek a pofonok, ide akarta hozni a fiát kiderült, hogy rákos.

Szarul ment a csapatnak, aztán mégis felhozta őket a dobogóra, a híres utlimátum 4 meccsen 12 pont vagy mehet.

Első meccs itthon Videoton 2-2, szurkolók tüntettek hogy ki ne rúgják, "Vezetőség takarodj " Skandálták, ezt bevette a furulyás, mert Szívós beszivatta, hogy csak azt akarják ő menjen, ő ment. Zoli maradt, de csak szeon végéig amikor már nem voltak szurkolók holtszezonba kirugták.

Akkor látható egy törés attól a szezontól nem volt több teltház. Az emberek akkorát csalódtak. Olyan addig nem volt a Fradiba. Ott rúgták fel a családot.

Csak azért hozták Zolit, hogy Novák után betömjék a szurkoló száját, de darázsfészebe nyúltak, túl sokan szeretik és túl sok embernek szúrta a szemét, hogy ő követeli a teljesítményt, mind játékostól, mind mindenkitől.

 

Elcseszték egy olyan ember életét aki ezt nem érdemelte meg. Szegény Zoli már játékosként szerencsétlen volt, Inter hívta, mikor diszidált, már nem igazolhattak külföldit.... Ahol focizott imádták.

Az is érdekes, hogy rengetg játékos sok helyre követte. Nyicsenko, Miriuta, Zavadszky, Milovanocics. Velük valahogy ki tudott jönni. Ők teljesíteni akartak, nem csak pénzt keresni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy vitát gerjesztek, de a Varga egy nagy nulla. Gyűlölöm...a nagyképű stílusáért, és azért, hogy mindenkit lehord a sárga földig. Futballistának jó volt, edzőnek csak egy szövegelő nulla.

 

Nana...mások hibái Ody! :!:

A mienk meg az hogy foglakozunk vele...te vele, én veled :) ...jó kis móka.

Ide a bokszzsákot, had vezessem le az energiáimat.. :vfuckoff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

én veled  :D ...jó kis móka.

 

Abba ne hagyd. :)

 

Varga Zoliról csak annyit, hogy arról a Horvát Feriről mondta azt, hogy magyarország legrosszabb középcsatára, aki kettőt vágott a Newcastle-nek. Kicsit fel van nagyítva az edzői pályafutása. Ráadásul nagy a szája is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ne védd már meg azt a Horváth Fecót aki még Parmalatosként, úgy anyázott a Ferencvárosi szurkolókra, és az egész Fradi csapatra. Hopp néhány évvel később meg odament.

 

Fecó igenis marha rossz futballista, csak csúszni mászni tud a földön másra nem jó. Egy cselt nem tud megcsinálni, csak a kapu elött ugrál, és bekotorja amit elétesznek. Ezt bárki megcsinálja.

 

Zoli akit szídott volt oka rá, mert lógta az edzést vagy egyebek.

 

Én nem nagyítottam fel semmit, csak össze szedtem a tényeket.

Egy dologban biztos vagyok mióta Zolit kirúgták nincs igazi Fradi, ezt a nézőszám is mutatja és az is, hogy azok az emberek akikről köztudott volt, hogy óriási nagy fradisták, már nem beszélnek a fradiról és csak múlt időben beszélnek az ő fradistaságukról.

Ilyen vagyok én is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az utóbbi 10-15 év legsikeresebb magyar edzője Novák Dezső. Olyan jó és egységes fradi mint az 1994-1996 -os társaság, talán Alberték óta nem volt. Sajnos azt is szétverték.

 

Ehhez kapcsolódva, sose felejtem el, amikor 1994-ben a Ceglés a Kecskeméttel játszott az NBIII-ban, és egy Kuntics nevezetű fazon volt az ellenfélnél. Tizesre játszott aznap, mmi meg csak lestünk, hogy Te jó ég ki ez az ember?? Ráadául NBIII-ban? Utánna már ismert a története... Mekkora futballista volt!! Kopunoviccsal együtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy biztos, nem Varga Zoli verte szét...

Hanem azok, akik őt is idecsábították.

 

Én nem mondtam, hogy ő verte szét! Ki mondott ilyet? Én csak nem szeretem, ennyi. Nálam Novák óta nincs igazi fradi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondtam én, hogy Mondtad :) ?

 

Fradi nem attól, jó, hogy hogy megy a csapatnak, hanem attól, hogy lehet neki drukkolni, jó család.

Varga Zolisnak még lehetett, legalább Zoliért.

Anyám egyébként ping-pongozott a Fradiban 1968ban magyar bajnok volt csapatban Juriknéval, azóta csak a Stat nyert bajnokságot.

 

Novák eredményeit nem kérdöjelezem meg, de mióta kiderült, hogy egy spicli kicsit fenntartásokkal kezelem, mint ember, csapattárs, edző.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Novák eredményeit nem kérdöjelezem meg, de mióta kiderült, hogy egy spicli kicsit fenntartásokkal kezelem

 

Na ez az, amiről semmit nem tudunk! Én meg senki vagyok, hogy ezért őt akár meg is szólhatnám. Egyébként ez az ügy is bolhából elefánt. Régen sajnos így mentek a dolgok. Vagy megcsináltad amit mondtak, vagy tönkretettek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én annyit tudok, hogy emiatt szegény Flórit 2 órával tovább váratták a reptereken mikor külföldről jöttek haza. Csak jól átnézték.

Azt tudom, hogy aki nemet mondott semmi baja nem volt, pl Grosics, vagy akár nem focista nemet mondott és kész.

 

Novák feleségének CIPŐBOLTJA volt a körúton, akkor mikor senkinek semmije nem lehetett. Vajon honnan szerezte, a külföldről behozott órákből? :? Kapta amiért segít.

 

Bolhából elefánt nem mondanád ezt ha lettél volna hasonló helyzetbe. Pl ha megtudnád, hogy egyik osztálytársad mindig beköpte, hogy nincs házid és ezért te karókat kaptál, nem tudtad miért.

 

Novák csinálhatta volna azt, hogy szól, hogy neki írnia kell valamit, és együtt megírják a Flórival, mert csak Ő-rá utaztak, meg a Zolira.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én annyit tudok, hogy emiatt szegény Flórit 2 órával tovább váratták a reptereken mikor külföldről jöttek haza.

 

Jajjj szegény Flóri. Hogy megszívta, hogy kicsit tovább volt a reptéren... Nem akarom védeni Novákot, de az vesse rá az első követ, aki még nem hibázott. Szóval kár őt leszólni. Majd megteszik azok, akiket átvert. Ettől még remek edző.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néha Ody nem értelek?

 

Kit szeretsz te? Flórit nem, de Novák becstelenségét igen. Horváth Fecót igen, de Varga Zolit nem.

Így én is hibáznék, hogy egy cipőbolt a jutalom. Ez nem hiba volt, hanem jobban akart élni, vagy csak simán gyáva volt. Aki meg végig becsületes és tisztességes azzal kibasznak.

Nyilasival hogy vagy?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néha Ody nem értelek?

 

Kit szeretsz te? Flórit nem, de Novák becstelenségét igen. Horváth Fecót igen, de Varga Zolit nem.

Így én is hibáznék, hogy egy cipőbolt a jutalom. Ez nem hiba volt, hanem jobban akart élni, vagy csak simán gyáva volt. Aki meg végig becsületes és tisztességes azzal kibasznak.

Nyilasival hogy vagy?

 

Nem szeretem Flórit? Ezt megint ki mondta? :? Novák becstelensége fel lett nagyítva. Voltak komolyabb besúgók is annál, akik "csak" arról tettek jelentést ki mit vett a külföldi útján. Vagy esetleg mit akart becsempészni az országba. Pl. a kedves Flóri bá'... Ebben nincs semmi. Én csak azt nem értem és szeretem, hogy olyan dolgokról alkotunk mélyreható véleményt, amiről végülis fogalmunk sincs hogy zajlott. Valaki szimpatikus az ügyben, aztán annak a szavára adunk. És ha nem úgy van ahogy pl. Varga lefesti? Ő is felvette a nagy lóvét ám, csak úgy mint Nyilasi. :?

 

Amúgy nyíl egy roppant szimpi ember, de attól még tény, hogy amikor ő volt a fradi edzője havi egy-két millát ő is felvette... De mondjuk ha megadták neki, hülye lett volna visszautasítani. Én is elfogadtam volna. Itt megint a klubvezetés a ludas. Túlköltekeznek. Egetverő fizetések. Minek? Miből????

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.