Ugrás a kommentre

4x02 - Gungan Attack


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jó volt magyarul. Fisto és Ackbar hangja más volt az előző részhez képest. Ezt leszámítva nagyszerű lett.

 

Ez miért van??!

 

Miért kíséri ilyen hihetetlen nagy fokú hanyagság kedvencünket?

 

Örüljünk, hogy van mi? Áhh...köszönjük..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha így van, akkor még érthetetlenebb, hogy miért más egy karakter hangja két egymást követő részben. :cry:

Talán olcsóbb minden epizódra egy másik színészt szerződtetni, mint egy színészt háromra.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán olcsóbb minden epizódra egy másik színészt szerződtetni, mint egy színészt háromra.

 

Ez lenne ám az üzletpolitika.

Fordított arányosság...

Szerintem egyszerűbb a képlet:

 

gépiesség, dilettantizmus, hanyagság, időhiány.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem, azért az meglepett, hogy a fél szereplőgárda szinkronhangja lecserélődött, de javarészt pozitív irányba. Kit Fistóé sokkal jobb lett, Ackbaré pedig... Akármennyire szeretem Rosta Sándort, Ackbar nem az ő karaktere. Nossor Ri is más volt, mint az előzőben, de ez a hang sokkal közelebb áll az eredetihez. Lee-Char pedig valahogy fiatalosabbnak tűnt, mint az első részben. Kíváncsi vagyok, hogy a harmadik részre mi lesz a szinkronokkal.

 

Egyébként csak most vettem észre, hogy egyes Tridentek sokkal nagyobbak a többinél. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak az a "keverő" volt speciálisan nagy?

De igen, arra gondoltam.

 

Szerk.: Állítólag már a Kamino óta többféle méretben fordulnak elő. Ott nem volt ennyire szembetűnő.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha így van, akkor még érthetetlenebb, hogy miért más egy karakter hangja két egymást követő részben. :cry:

Szerintem meg így érthető. Az adott színésznek vannak más elfoglaltságai is egyéb stúdiókban, színházakban. Nincs ideje egész nap ott ülni és megvárni, hogy az adott karakter, akinek a hangját kölcsönzi. Lehet, hogy egyes színészeknek csak 1-2 epizód erejéig van idejük ott maradni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Water War-t még nem láttam magyarul, de ebben a részben szerintem Lee-Char, Fisto és Nossor Ri hangja is rendben volt, Ackbar viszont már csak az elmegy kategória. Viszont Tamsonnak nem sikerült jó hangot választani, az eredetire egy szemernyit sem hasonlít. Gary Anthony Williams az évad egyik legjobb szinkronhangja volt szerintem, kár hogy a szavazáson nem került be a legjobb hatba. Hála a tervezőnek, hogy a főszereplők hangjai megmaradtak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 2 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.