Ugrás a kommentre

A Sith program: "Jedi Order 66"


Szisz

Ajánlott hozzászólás

Szerintem a klónokba genetikailag bele kódolták, hogy ne legyen véleményük, csak tegyék, amit mondanak nekik. Az önálló vélemény alkotás a szófogadatlanság egyik okozója.

 

Donát.

 

Hát... de akkor mire jó a fejük? Nagyobb lőfelületet biztosít?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mire jó a fejük?

 

Intelligensebbek, mint a droidok, tehát szerintem a csatatéri gondolkodás nincs kiiktatva belőlük, csupán nem lehet vélemnyük+teljesíteniük kell a parancsokat.

 

Donát.

 

 

Mit ér a gondolkodás vélemény nélkül?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Ez a hír az sw.hu-ról, aminek képi bizonyítékait magam nem fedeztem fel eddig, alátámasztja azt az elképzelésem, hogy igen komoly összeesküvés folyt "háttében" :) . Szóval ezek a háttérben lévő fickók, már készültek a rendszerváltásra. Ezt nevezem. :D

 

1.jpg

 

´´Remélem tetszik a képcsokor a birodalmi tisztekről. Majd te is nézd meg alaposabban a jelenetet a DVD-n! Nagyon komoly, hiszen változtat a történeten. Így már nem a film végén bukkannak fel először a tisztek. És ami radikális, az az, hogy van egy csaj is köztük. :DAzok bizony tisztek és tudod mi jutott eszembe? Szóval azért nem lettek hangsúlyosan bemutatva, hogy nagyobbat szóljon a film vége. Ugyanakkor az egész nagyon is Lucasra vall, aprólékosan ki van dolgozva a háttér és van benne cseppnyi irónia is.... birodalmi tisztek a jedik hangárjában. Amúgy azért nem vettük észre eddig, mert mindenki a szerelőket figyelte, amint tesznek-vesznek és senki nem figyelt fel a statikusan álldogáló és hátra tett kézzel lépkedő tisztekre. Nagyot nőtt a szememben Lucas ezzel a húzásával. :D

De az a legbrutálisabb, hogy az egyik tiszt egy nő. Tisztán kivehetően irogat valamit és egy ezred másodpercre meg is villan a rangjelzése.´´

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem feltétlen. Szerintem a tábornok, meg az egyszerű klónkatona között eddig is helyezkedtek el tisztek a háborúban. Vagy tévednék?

 

Donát.

Ja pontosan. Érdekes, hogy csak a Jedik lettek kiiktatva, meg a lázadók magukat kiiktatták, persze csak fokozatosan. Ha az egyik oldalon szervezkedés van kicsiben akkor az egy válasz egy nagyobb szervezkedésre. Amúgy mindenki más a helyén maradt ugyanabban a ruhában ugyanazzal a rangjelzéssel vagy nagyobbal :) . renszerváltás meg nem is volt csak a köztársaság kapott egy másik nevet. Ez a szervezkedés nagyon is nyilt volt pont ezért is nem lehetett igazán kivédeni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van. Ez nem forradalom volt, hanem reformok folyamata. Az már egy más kérdés, hogy a Jedik túl későn döbbentek rá, hová tart a rendszer. Ez lett a vesztük.

 

 

Donát.

Hát..nem tudom, szerintem nagyjából rájöttek, csak annyira újszerű volt a helyzet hogy nem tudták mire jöttek rá. Mintha a Köztársaságon kívül más nem is lenne. Palpi bázisa olyanná dagadt, hogy már tehetetlenek voltak, nem tudtak volna szembeszállni, mert ahhoz sokkal ravaszabbnak és intrikusabbnak kellet volna lenni és megfúrni Palpatint, ebben Sidi az ász. Mire rájöttek a dologra már lavina lett és szerintem az egyetlen megoldás Anakin lett volna, ha Anakint jól játsszák ki ellene.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Tündöklése tetőfokán a Köztársaságot is utolérte végzete. Akár a leghatalmasabb faóriás, mely képes szembeszegülni bármilyen külső támadással, a Köztársaság is belülről kezdett rothadni, noha az emésztő kór kívülről láthatatlan maradt."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.