Ugrás a kommentre

Értékeld a filmet


Milyen osztályzatot adnál a hatodik epizódnak?  

40 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen osztályzatot adnál a hatodik epizódnak?



Ajánlott hozzászólás

frenkie! Ezt írhattad volna az EPIV-es topicba is, inkább odavaló :o Egyébként én is ezen az estén kerültem kapcsolatba az SW-vel. Vajon még hányan?

 

Arra emlékszem, hogy mintha már tudtam volna ki kicsoda...és nem tudok rájönni honnan voltak emlékeim :) Nagyon régen volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt kétlem, hogy azóta nem adta le az mtv, mert nekünk onnan van meg és '88-ban lett videónk. Emlékszem nagymamámeknál is vettük, mert nem bíztunk még a beprogramozásban :) . De sikerült.

 

88-92 között lehetett, mert azokra az időkre emlékszem, csak időpontot nem tudok hozzá kapcsolni.

 

De az biztos, hogy az én életembe leadták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

frenkie! Ezt írhattad volna az EPIV-es topicba is, inkább odavaló :) Egyébként én is ezen az estén kerültem kapcsolatba az SW-vel. Vajon még hányan?  

 

Arra emlékszem, hogy mintha már tudtam volna ki kicsoda...és nem tudok rájönni honnan voltak emlékeim :lol: Nagyon régen volt.

 

Elnézést.Igazad van.Kedves Lokatelli, akkor ott kapsz választ.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
Így a prequelek után nézve egy valami nem tetszik: ahogy Boba meghal, az olyan snassz, amilyen múltja van...

Az apja halálában van valami drámai, ez viszont kicsit szánalmas. :lol:

 

Igen igen.Ez kb. az ep4-es Greedo halálának szinvonala :D Minden fejvadász balfékként hal meg? :x Ráadásul Boba "apját" akit mindennél jobban szeretett és tisztelt (azt hiszem,hogy ez nagyon jól lejön a filmből,de a regényből mégjobban) egy Jedi ölte meg.Luke ugyebár szintén Jedi.Tehát neki Lukera kicsit nagyobb vehemenciával kellett volna támadnia.Márcsak az "apja" emléke miatt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul Boba "apját" akit mindennél jobban szeretett és tisztelt (azt hiszem,hogy ez nagyon jól lejön a filmből,de a regényből mégjobban) egy Jedi ölte meg.Luke ugyebár szintén Jedi.Tehát neki Lukera kicsit nagyobb vehemenciával kellett volna támadnia.Márcsak az "apja" emléke miatt. :lol:

Hát, ez az a rész, amikor fen állt az a pech, hogy a fiú előbb halt meg, mint hogy az apa megszületet volna :wink: Viszont Boba figyelmét legalább egy Jedi kötötte le.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Boba Fett halála pont jó volt. Illett is a karakterhez. :lol: Nem kell minden kis féregnek hősi halált hallnia. :twisted:

 

Szerintem is megérdemelt a kis patkány.Alig 10 éves de már lekifurdalás nélkül megölt volna egy embert(Obi-Want a Kaminon).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is azon van a hangsúly,hogy meghalt (mert persze pusztuljon a férgese) hanem azon,hogy a képzettsége és előélete miatt kicsit nagyobb harcban kellenne elesnie.Végül is a galaxis legjobb fejvadászától kap kiképzést.Nameg a másik:Greedonál azt a szerencsétlenkedést lehet pechnek nevezni,de akkor Boba is peches?Nem sok ez egy kicsit a szerencsétlenségből a fejvadász klánban?Nem kell hősi halált hallnia vagy nagy heroikus küzdelemben elesnie.Csak ne balfékként. :x

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak ne balfékként. :x

 

Én is erre gondoltam.

Ahogy Dzséjt írta pech, hogy a jövő megelőzte a múltat. Ha nem tudom meg milyen apja volt, nem húznám a szám. Az élet nagy meglepetései. :)

 

És nem írom többet le azt a p betűs szót. Tényleg borzasztó, sw.hu-s beidegződés. 8)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Balfék...ez jó szó. 8) És mi van ha az volt? Attól még hogy a "faterja" jó fejvadász volt, ő már nem biztos, hogy akkora király. :) Csak azt láttuk, ahogy Han-t becserkészte. Na bumm...

 

Az irónikus, hogy mind Jango, mind Boba a hátirakéta hibája miatt haltak meg. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...
  • 2 hónappal később...

Bennem is felmerült a kérdés, de hagy takarja a kilétét jótékony homály, ha nem szeretné megosztani velünk, hogy miért :oops:

Nem én voltam, az biztos, nálam a ROTS után jön (vagyis 5) :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csillagos hatos nincs?

 

A Sarlakk és onnantól a végéig jó. viszont addig meg még át kell vergődni Jabba holdudvarán, 3PO nyekergésein, ja és az utólag beletett dobhártyaszomorításon. De legalább ezeket letudjuk az elején, onnantól kezdve remek. Most nem sorolom végig hogy melyik jelenet mitől jó:oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki adott kettest, ha megkérdezhetem? :o

Én voltam az az álnok :hmm:

 

Indokaim. Nem akartam mindegyiknek ötöst adni, mert annak nincs értelme, akkor minek van a másik négy osztályzási érték.

Én egymáshoz képest osztályoztam a hat filmet, szóval akármilyen külsős filmmel szemben ötöst kap a Jedi.

 

Csak azért lett 2-es, mert érzékeltetni akartam, hogy ez van a rangsorom alján jelenleg. Az ep1-nek is én adtam a 3ast hasonló okokból. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eleje valóban unalmas pöttyet, mire minden főhős befut Jabba palotájába és elkezdődik a Rencorral való viaskodás, aztán felpörög ezerre a Sarlacc szájánál. Viszont addig ott van Jabba és kompániája, aki miatt már megéri végig nézni az első fél órát :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak azért lett 2-es, mert érzékeltetni akartam, hogy ez van a rangsorom alján jelenleg. Az ep1-nek is én adtam a 3ast hasonló okokból. :hmm:

Ugyanezért én négyest adtam az epI-nek :o Ez a rész nálam a második, így kijárt az ötös. A többi filmnek is, mert valamiért nem volt szívem rosszabbat adni. Az epIII kap egy csillagost, de azt nem lehet külön jelölni, csak így megírni :o Az epIII-on kívül mindegyik filmben vagy egy-két dolog, ami kevésbé tetszik, de az azokon kívüli dolgok olyan jók, hogy apróságok miatt nem fokozom le egyiket sem. Azt hiszem, tavaly nem egészen így szavaztam, de azóta változott a véleményem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lokatelli: A Klónok, meg a Sith-ek miatt én is gondolkodtam ezen. Ha egymáshoz viszonyítanám, így nézne ki az osztályzás:

 

Jedi visszatér: 2

Egy új remény:3

Baljós Árnyak:3

A birodalom visszavág: 4

A klónok támadása: 4

A Sith-ek bosszúja: 5

 

 

Csak nem akartam ilyen "negatív" osztályzatokat adni, ezért a Jedit és a Reményt négyessel "lehúztam" a többi ötöst kapott, hiszen itt van mind a szívem közepén :hmm:

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.