Ugrás a kommentre

Értékeld a filmet


Milyen osztályzatot adnál a hatodik epizódnak?  

40 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen osztályzatot adnál a hatodik epizódnak?



Ajánlott hozzászólás

Egy darabig a ROTS elött ez volt a kedvenc részem.Én személy szerint imádom ezt a részt, főleg az utolsó 20 perc miatt.De csak is a felújított DVD-s verzióban a kedvencem, mert abban van a Hayden fejes Anakin, meg a film végi galaktikus ünnepség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam a film elej is üt. Főleg Jabba szövegei, és bujaféreg miatt. :para: Solo kiolvasztása az egyik kedvenc jelenetem. Nagyon jó ott a zene.

 

Na úgy látom lesz mit megbeszélni majd a chapterezésnél. :) Good...goooood.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
Jár hát! :);) 2002-ig ez volt a kedvencem...

Nekem 2005-ig :D Néha nem is volt tudatos, hogy mennyire szeretem ezt a részt, és különben sem állítottam sorrendet régebben. Egyszerűen csak olyan jó volt nézni, és izgulni rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem 2005-ig :) Néha nem is volt tudatos, hogy mennyire szeretem ezt a részt, és különben sem állítottam sorrendet régebben. Egyszerűen csak olyan jó volt nézni, és izgulni rajta.

Számomra Luke miatt az egyik legjobb. Igazi érett Jedi! De jó ilyet újra látni. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra Luke miatt az egyik legjobb. Igazi érett Jedi! De jó ilyet újra látni. :yes:

Hát, nem is tudom. Mit értünk érett Jedi alatt? Luke-ot erősen befolyásolta az apja és a mesterei példája ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, nem is tudom. Mit értünk érett Jedi alatt? Luke-ot erősen befolyásolta az apja és a mesterei példája :yes:

Luke új Jedi. A megújult rend képviselője, amely már a Qui-Gon/Yoda-féle reformirányzatot követi. ;) Nem az az érzelemmentes irányvonal, mint ami korábban volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, nem is tudom. Mit értünk érett Jedi alatt? Luke-ot erősen befolyásolta az apja és a mesterei példája :yes:

Jól láthatóan fejlődik a karakter, és ebben a részben ér el egy letisztult szintet. Úgy viselkedik mint egy igazi Jedi, mert végülis már az is. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Elég sok minden. Bizonyára gondolatainak fő vonulata az, hogy az, akit évtizedekig követett éppen a fiát sütögeti. Aztán ezen a nyomvonalon elindulva bizonyára eszébe jut, hogy ez a valaki anno megígérte neki, hogy segít neki megmenteni a szerelmét, ehelyett Padmé meghalt. Valószínűleg eszébe jut a nap ott a kancellári irodában, amikor ugyan így figyelte, amint ez a ragyafejű sütöget egy másik Jedi lovagot, és mintha ott valami olyat mondott volna, hogy "Nincs már erőm." itt meg olyanokat hajtogat, hogy "Hitvány tudásod nem vetekedhet a Sötét Oldal hatalmával." Valószínűleg rájön, hogy a beigért szívből élés egyáltalán nem élés, mivel nem csak saját testének, de Sidiousnak is a rabszolgája. Azon túl, aki elméletileg bízott benne, és akiben az ep3-ban és valszeg később még ő is megbízott, könnyedén meg óhajtott szabadulni tőle. Arra is rádöbbenhetett Luke szenvedéseit nézve, hogy a Sithséggel elvesztett mindent, ami számított neki, és ezekért cserében nem kapott semmit. És mint írtam, valószínűleg végig ott dübörgött a fejében, hogy Palpatine a fiát akarja megölni, aki megmutatta neki, milyen a valódi bizalom és a valódi szeretet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Meg talán az is benne motoszkál hogy régen nagyot hibázott és azt helyre tudná hozni.

Palpit lesi: egy hasonló szituban őmiatta már elkövetett egy nagy hibát

Luke-ot lesi: ha segít a fián akkor mindent helyrehozhat

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.