Ugrás a kommentre

4x09 - Plan of Dissent


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

9. rész - Plan of Dissent / Engedetlenség

 

epguide409.jpg

 

Írta: Matt Michnovetz

Rendezte: Kyle Dunlevy

 

Helyszín: Umbara

 

Szereplők:

Pong Krell - Dave Fennoy

Rex százados - Dee Bradley Baker

Fives - Dee Bradley Baker

Dogma - Dee Bradley Baker

Hardcase - Dee Bradley Baker

Jesse - Dee Bradley Baker

Kix - Dee Bradley Baker

Tup - Dee Bradley Baker

Appo őrmester - Dee Bradley Baker

Obi-Wan Kenobi - James Arnold Taylor

 

Történet

A légibázis bevétele nem hozta meg a várt eredményt, mert az umbarai sereg továbbra is utánpótláshoz jut. A hadművelet után az 501-eseknek a komolyan védett főváros ellen kellene vonulniuk, ám Krell tábornok öngyilkos terve helyett a klónok magánakcióba kezdenek.

 

Előzetes

 

 

Érdekességek

- Az epizódban látott szeparatista hajó melyet felrobbant Hardcase, egy olyan utánpótlás hajó, mellyel a nem droid csapatokat támogatják.

- Az umbarai vadászgépeket csak kézzel lehet irányítani, a képernyő csupán tájékoztatásként jelenik meg.

- Bár az epizódba nem került bele, de az Umbarai kisegítő hajót is Hardcase -ék semmisítik meg, miután feltörték a kódokat.

- Fives beszélgetése Krellel a komlinken keresztül, miközben Hardcase szétlőtte a raktárt, utalás az EP IV-re, ahol Han Solo folytat hasonló beszélgetést rádión keresztül.

- Szintén utalás az a jelenet is, amiben Jesse és Fives elhagyják a robbanó utánpótlás hajót. Ez a Jedi Visszatér azon jelenetére utal, amiben Lando Carlissian az ezer éves sólyommal a felrobanni készülő Halálcsillagból kirepül.

- A szeparatista hajó melyet Umbara felett láthatunk, egy az EP III-hoz tervezett űrhajó modell.

- A Z-95-ös Headhunter tiszteletadás az Expanded Universe vadászainak, melyeket először a Han Solo at Stars' End-ben említettek, meg 1979-ben, és vizuálisan 1988-ban alkották meg, a Tatooine Manhunthoz.

- Bár nincs látható mechanika mely lehetővé tenné a beállítások megváltoztatását, az Umbrarai vadászgépek mégis alakot változtatnak leszállás közben. Ezzel utalnak arra, hogy az Umbrarai technológia túltesz a galaktikus technológián.

- A szeparatista támogató hajó belsejében csomó újrahasznosított modellt láthatunk: például a konténereket a 2x15 Senate Murders -ből, az üzemanyag cső vezetékeket a 2x18 The Zillo Beast-ből, valamint a lámpákat a Köztársasági Laboratóriumból a 2x19 The Zillo Beast Strikes Back-ből.

 

Concept Art galéria

 

pd01.jpg

Az umbarai harci gép végső dizájnja

 

pd02.jpg

A harci gép pilótafülkéje....

 

pd03.jpg

...és színsémája

 

pd04.jpg

Az umbarai harci gép rakétája

 

pd05.jpg

A légibázis parancsnoki központjának bejárata

 

pd06.jpg

A légibázis hangárjai

 

pd07.jpg

A parancsnoki központ külső megjelenése

 

pd08.jpg

Végső dizájn és méret összehasonlítás a szeparatista kisegítő hajóról

 

pd09.jpg

Az umbarai harcigépek berepülése az ellátó hajóba. Concept festmény

 

pd10.jpg

Az ellátó hajó pusztulása. Concept festmény

 

 

Pár kitétel.

 

1. A letöltéssel és a felirattal kapcsolatban itt találsz információt. Ezt a topikot ne erre használd.

2. Amennyire az lehetséges próbálj meg az adott rész keretei között maradni.

3. A történet elemeit ne rakd spoiler gomb mögé. Itt az epizód konkrét történéseit tárgyaljuk ki.

4. Csak akkor szólj hozzá a témához, ha már láttad az aktuális részt.

5. Tartsd be a fórumszabályzatban leírtakat.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Érdekes volt az umbarai holokivetítő, tovább cifrázva az umbarai technika csodáit.

Szuper, hogy Anakin gyerekkori hőstette így elhíresült, nem gondoltam volna,

hogy emlegetik a galaxisban, pedig elég evidens jobban belegondolva.

Mikor a három hős elindult, gondoltam ,hogy nem jön vissza valaki, így is lett, sajnálom Hardcase-t,

de jó pont, hogy a sorozat komolyra is tud fordulni és újabb nagyszerű jelenetsorokkal lett gazdagabb,

mert minden perc hihetetlenül jó onnan, hogy hárman útrakelnek.

Ha jól értettem parancsmegtagadásért Rex vagy Fives kivégzésre menne?

Ez azért nagyon komoly ám.

Vajon mit hoznak ki a 4. részből?

Lehet, hogy tényleg "cirkusz" lesz?

Hosszú hét lesz...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes volt az umbarai holokivetítő, tovább cifrázva az umbarai technika csodáit.

Szuper, hogy Anakin gyerekkori hőstette így elhíresült, nem gondoltam volna,

hogy emlegetik a galaxisban, pedig elég evidens jobban belegondolva.

Mikor a három hős elindult, gondoltam ,hogy nem jön vissza valaki, így is lett, sajnálom Hardcase-t,

de jó pont, hogy a sorozat komolyra is tud fordulni és újabb nagyszerű jelenetsorokkal lett gazdagabb,

mert minden perc hihetetlenül jó onnan, hogy hárman útrakelnek.

Ha jól értettem parancsmegtagadásért Rex vagy Fives kivégzésre menne?

Ez azért nagyon komoly ám.

Vajon mit hoznak ki a 4. részből?

Lehet, hogy tényleg "cirkusz" lesz?

Hosszú hét lesz...

 

Én úgy értettem, hogy Anakin maga mesélt Fives-nak a naboo-i űrcsatáról, de még hajnalban néztem, úgyhogy nem vagyok benne biztos

Bizony, bizony RIP Hardcase :(

Nem Rex-et, hanem Fives-ot és másik klónt is aki benne volt a buliban, akarja Krell kivégeztetni

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs sok időm úgyhogy belevágok a közepébe. Krell ismét bebizonyította hogy egy inkompetens barom, az ilyen IQ fightereknek áramot kéne vezetniük hadsereg helyett. Tényleg 3 klónt nem tudott volna nélkülözni? Nem mindegy, hogy egy umbarai rakéta 200 klónt nyír ki egyszerre, vagy 203-at?

Azért ebben a részben kiderül hogy nem minden klón utálja egyértelműen Krellt, sőt elég sok szimpatizál i vele, és itt nem csak Dogmára gondolok. Egyébkét Fives magyarázkodásáról rögön Solo kapitány ugrott be amikor a börtönblokkban magyarázkodott (aztán rögtön a Robot Chickenes verzió).

Az űr(?)csata piszok jól nézett ki. Azoknak az y-szárnyúaknak és Headhuntereknek nem volt sok esélye. Jó tudni hogy a droidok is itt vannak(bár ezúttal mind dokk munkások és biztonsági őrök), az ubaraiak biztos nem nem látják szívesen őket a frontvonalon. Az ep.1 felemlegetéséért szintén piros pont jár. Hardcase ismét(és utoljára) bebizonyította hogy remek ARC lenne belőle, béke poraira(több valószínűleg nem is maradt meg belőle).

És Oldie ha tényleg motiválni akarja a klónokat ezekkel az öngyilkos küldetésekkel(ami ugye távolról sem igaz), akkor miért is végezteti ki őket, amikor hőstettet hajtanak végre?

Várom már hogy egy sugárlöveg megtalálja a szép kis fejét, csak attól tartok hogy ha netán valaki premier plánban húzza mag majd a ravaszt valószínűleg kivégzik majd árulásért.

 

Kicsit gyengébb mint az előzők de így is simán 8/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már komolyan kíváncsi vagyok, hogy Krellre kapunk-e valami magyarázatot, mert eddig nagyon húzzák. Ha a végén az jön ki, hogy csak simán ilyen kretén, akkor mérges leszek.

Az űrcsata jól nézett ki, bár az nekem megint béna megoldás, hogy az előző rész légibázisához hasonlóan most egy komplett űrállomást szepi flottával varázsoltak elő az írók a történet kedvéért. Ráadásul a Köztársasági hajók nem voltak sehol a pár támadó vadászgépen kívül. Ha a szepiknek ekkora légi erejük volt, akkor rég rommá bombázták volna az ellenséges kézre került bázisukat, meg Obi-Wan csapait is.

Szerkesztve: - Llew
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon kíváncsi leszek az utolsó részre, valyon túlélik e. Egyébként egy jedinek szabad kivégeznie a saját embereit parancs megszegésért? Lényegében csak jót tettek.

 

A parancs megtagadás az főbenjáró bűn egy hadseregben, akár jól sült el, akár nem. A hadbíróságon múlik, hogy figyelembe vesz-e felmentő körülményeket.

 

 

Most már komolyan kíváncsi vagyok, hogy Krellre kapunk-e valami magyarázatot, mert eddig nagyon húzzák. Ha a végén az jön ki, hogy csak simán ilyen kretén, akkor mérges leszek.

 

 

A következő rész traileréből nekem úgy tűnik, hogy egyszer már elárulták a klóncsapatai, azért utálja őket ennyire.

 

 

Szerk: Kösz, hogy szóltál Llew, tudtam, hogy valamit elfelejtettem. Igaz ez csak az én következtetésem volt :D

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom nekem nem tetszett egy rész sem nagyon.Ez az egesz arrol szol hogy 5 főbb szereplő klón mennyire könnyen győzzik le a szepi hadsereget.Nagyon kiakadtam ezzen hogy mokának veszik a háborut. Mennyire feljlet ez a nép a fegyvereiktől a hajókig meg minden, a klonok meg ahogy beszálnak már is szétlövik a szakadár flottát.

Ha a utolsó részben a Köztársaság visszavonul és kinyirják Krellt akkor talán jobban tetszeik a 4 rész.......

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a szepiknek ekkora légi erejük volt, akkor rég rommá bombázták volna az ellenséges kézre került bázisukat, meg Obi-Wan csapait is.

Én úgy láttam hogy eléggé el vannak foglalva a bázis védelmével.

 

Amúgy meg elég ironikus, hogy pont a mészáros, kisujját sem mozdító, halálbüntetést érdemlő tábornok akarja halálra ítélni az életeket mentő, önfeláldozó, hős katonákat.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy láttam hogy eléggé el vannak foglalva a bázis védelmével.

Arra a bázisra gondolsz, amit min három Munificent-, két Recusant-, és két Providence-osztályú hajó és a hozzájuk tartozó droid vadászok, plusz az umbrai gépek védenek olyan szinten, hogy a feltűnő köztársasági vadászokat és bombázókat azon nyomban leszedik amint éppen csak elérik a csatateret? Tényleg elvoltak foglalva, nem győztek célpontot keresni, mert mire a fele csapat észre vette az ellenséget, addigra a másik fele már le is szedte őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az epizód is jó volt nagyon, csak az a baj, hogy Krell miatt, hogy mi fog még kiderülni és hogy zárják le az egész sztorit, az utolsó rész fogja eldönteni, hogy egy kimagasló történetszálat láttunk, vagy olyasmit, ami csak összezavarja az embert a 66-os parancs fényében. Nagyon remélem, hogy az előbbi. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra a bázisra gondolsz, amit min három Munificent-, két Recusant-, és két Providence-osztályú hajó és a hozzájuk tartozó droid vadászok, plusz az umbrai gépek védenek olyan szinten, hogy a feltűnő köztársasági vadászokat és bombázókat azon nyomban leszedik amint éppen csak elérik a csatateret? Tényleg elvoltak foglalva, nem győztek célpontot keresni, mert mire a fele csapat észre vette az ellenséget, addigra a másik fele már le is szedte őket.

OK kevesebb hajót is rakhattak volna (vagy 3-4 Venatort (vagy mindkettőt)) és úgy tényleg életszerűbb lett volna. Viszont nekik egy váratlan köztársasági támadásra is fel kellett készülniük, ha csak úgy szabadon repkednének a Munificentek klónokra vadászva könnyű célpontjai lehetnének 1-2 váratlanul megjelenő Venatornak, és gondolom a droid parancsnok nem akar veszteségeket szenvedni (plusz szerintem a felszínen lévő umbaraiak sem nagyon érdeklik amíg a főváros CIS kézen van)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A parancs megtagadás az főbenjáró bűn egy hadseregben, akár jól sült el, akár nem. A hadbíróságon múlik, hogy figyelembe vesz-e felmentő körülményeket.

 

Attól még ő jedi, szerintem nem szabadna kivégeznie őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól még ő jedi, szerintem nem szabadna kivégeznie őket.

Persze, hogy nem, de én már nem akadok fenn ezen. Krell már előző részben átlépte nálam morális eseményhorizontot. Amit írtam, az a parancs megtagadás=jó cselekedet megjegyzésre vonatkozott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb fantasztikus rész, nekem már kimondottan idegesítő klónokkal. Ha nem SW-ről lenne szó, még oké, de ennyi "szövőnővel" már úgy eltávolodtunk a klónok ikonozilásától, hogy Krell helyében nem várnék a hadbíróság ítéletére, ott helyben a parancsmegtagadásért, lázongásért dezintegráltam volna őket, mint ahogy a droidokat szokás. Én teszek arra, hogy emberek, mert ők elsősorban a film szerint katonák, akik bármire képesek a parancsok értelmében. Elég volt már a moralizálásból. Egy-két hibás klón még oké, node, hogy a legendásá lett 501-esek ennyire önállóságra tegyenek szert......Nekem már sok.

Krellnek nem hinném, hogy köze lenne a sith oldalhoz, de hogy a jedi ikontól ő is ugyanúgy távol áll mint a klónjai a sajátjukétól, az is biztos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem értem miért kell ennyire eltávolodni a filmekben sugalltaktól. Hardcase, Jesse, Rex, Fives, Kix mind-mind órákat töprengenek egy parancson, és nagyrészt legyintenek az utasításra. Én úgy gondolom, a készítők átestek ama bizonyos ló túloldalára. Dogma és Tup még beleférne a filmekben látott, Jediket gyilkoló katonák közé, de a fent említett srácok már nem.

A rész maga többé-kevésbé tetszett, Hardcase-t sajnálom, az űrbéli csata is akció dús volt.

Krell meg egy mocsok, de most nem éreztem olyan irracionálisnak a döntéseit, bár mindenképpen megfontoltam volna, hogy megkockáztatom a klónok beszivárogtató akcióját.

3 klón egy ilyen gigantikusnak ígérkező ostromkor nem oszt, nem szoroz. A hadbíróság úgy érzem, teljesen jogos. Egy klón ne tagadjon már meg parancsot.

Nagyon kíváncsi leszek, mit hoznak ki Krell úrból és a klónokból. Félek, hogy számomra nem tetsző dolog lesz itt( egy előrehozott 66-os parancs.) :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem értem miért kell ennyire eltávolodni a filmekben sugalltaktól.

Ez nem statikus világ. Hála égnek, mert akkor k*rva unalmas lenne. Így meglehet hökkenni legalább. Jó lesz ez főleg, hogy lövésünk sincs mi lesz a vége. Három rész után.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem statikus világ. Hála égnek, mert akkor k*rva unalmas lenne. Így meglehet hökkenni legalább. Jó lesz ez főleg, hogy lövésünk sincs mi lesz a vége. Három rész után.

Nem statikus világ, az biztos, és ez kifejezetten tetszik nekem is. :) Viszont nagyon kéne, hogy egy ütős lezárással mindent a helyére tegyenek, hogy ne maradjon ellentmondás a már ismert eseményekkel. Egyelőre nem látom, hogyan működhetne ez, de nagyon bízom benne, hogy nem egy semmit mondó "több kérdés maradt, mint válasz" befejezéssel gazdagodunk. :)

 

Rex továbbra is remek katona és parancsnok, sőt, egyre jobb, ahogy kezeli a helyzetet. nem lázít, sőt, visszafogja az embereit, amíg lehet, de kiáll értük, noha előtte még azt mondta, nem fog segíteni, ha elkapják őket. Ő túl jó klónnak. :) A renitensek pedig érthetetlenül lázadóak, túlreagálják a helyzetet, ők meg túl rosszak. Ennyi individum nem kell ide. Ez a csapat kizárólag egy Anakin-féle vezetővel tud jól működni, aki mindkét típus erényeit képes értékelni és kihasználni. Viszont Krell-el a legrosszabb jön ki belőlük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Plan Of Dissent hozta az előző részek színvonalát, némi EPI. és EPIV. feelinggel, nekem kifejezetten tetszett. A parancs megtagadása szerintem is súlyos bűn, bármit is tettek ekkor, de azért a kivégzés egy erős túlzás. Még annak idején az áruló Slicket is csak őrizetbe vették, aki miatt számtalan klón lelte halálát, áruló volt és szerintem az rosszabb mint néhány önfejű klón aki mindannyiuk s*ggét megmentette. Ezek közül persze Hardcase emelkedik ki, aki hősies önfeláldozásával megmentette a társai életét. Örülök annak, hogy ezúttal több idő jutott Tupra és Dogmára és őket is megismerhettük. Tupnak milyen jópofa frizurája van. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állat egy rész volt. :D Egyszerűen minden héten eldobom az agyam a látványvilágon. Szerintem nyugodtan kijelenthetjük, hogy manapság nem fut ilyen színvonalú animációs sorozat a TV csatornákon. Kuriózum ez a maga nemében. Egyébként úgy érzem egy résszel ennek a szálnak a vége előtt, hogy itt érett be az alkotók eddigi munkája. Epikus az egész, de mégis sikerül a karakterekre és konfliktusokra úgy fókuszálni, hogy az újabb kérdések tömkelegét vesse fel. Ebből adódóan továbbra is az a véleményem, hogy karakterfejlődés tekintetében ez a szál magasan a top-on van!

 

A klónokkal valami nincs rendben. Ezt már eddig is sejtettük, de itt most megint az arcunkba kapjuk, hogy vannak akik túl önállóak és olyan gondolataik vannak, amik nem szokványosak. A rész nagy erénye, hogy ez szépen le van vezetve, tehát nem állítják be általános jelenségnek. És ez jó. Számomra ez azt mutatja meg, hogy a kaminoiak elmondása szerinti klónozás gyakorlatilag kudarcot vallott. Egy olyan seregben ahol létezhet a Cut Lawquane -i irányvonal úgy, hogy annak nyomának se szabadna lennie, nos ott valami eléggé félresikerülhetett. Legalábbis a technológia nem lehet eléggé kiforrott. Bár gondlom ez a jövőben finomodni fog, hisz később mint tudjuk teljesen "birka" rohamosztagosokat kapunk akik minden parancsot valóban vakon teljesítenek. Érdekes lesz ez a váltás, és szerintem ez már a sorozatban el fog kezdődni.

Bevallom nekem Fives jelenti a legnagyobb meglepetést. Már az előző részben is meglepően ellenálló volt, de itt aztán teljesen kibukott belőle a lázadó jellem. Ráadásul már nem először jön elő a a dilemma a klónoknál, hogy ők nem csak számok, hanem érző lények, akiket nem lehet csak úgy a vágóhídra küldeni. Vele szemben jó kontrasztot alkot Rex és pár másik klón, akik pont azt a leckét mondják fel, amit Lama Su is sugall Obi-Wan -nak a Kaminon. Ez számomra azt is jelenti, hogy az írók tudatában vannak a dolgoknak, és tudatosan formálják és mélyítik azt. Fives mellett megszületett az új kedvenc klónom, Tup személyében. :) Bár neki szerintem ez az első komolyabb bevetése, mégis szimpi a kicsit tapasztalatlan, de mindenben résztvevő klón. Nála már csak Hardcase a nagyobb arc, csak sajna ő idő előtt elhunyt. :( Kicsit Hevy -ra emlékeztetett, még a halála is az a fajta mártírhalál volt mint a klón testvéréé. Kíváncsi leszek mi lesz a sorsa a két renitensnek. Kicsit aggódok, mert Krell -en múlik az életük. :para:

 

És akkor jöjjön Krell. Ebben a részben azt kell mondjam teljesen érthető a viselkedése, bár elfogadni vagy egyetérteni a csőlátásával továbbra is elég nehéz. Ráadásul a bázis elfoglalásáért besöpri a dicsérete Obi -tól, holott neki nem sok köze volt hozzá. Ő egy olyan fajtája a Jediknek, akiket még nem láttunk. Ahogy a klónoknál jelen van a szélsőség, úgy a Jediknél is felüti a fejét. A sors tragédiája, hogy pont egy olyan osztaggal találja szemben magát Krell, amiben szélsőséges klónok vannak. Ebből nem sok jó sülhet ki, és a tragikus végkimenetel ott lóg a levegőben. Mint fentebb említettem, Krell reakcióival nem igazán lehet vitatkozni (most tekintsünk el vezetői kvalitásaitól). A parancsot megtagadókat hadbíróság elé kell állítani? Igen! Ok, Obi-Wan vagy Anakin biztos megbocsátó lenne, de ez egy hadseregben hosszútávon nem igazán kifizetődő. Az már más kérdés, hogy Krell viselkedése váltotta ki Fives -ból és a többiekből az engedetlenséget, de egy klónnak még ekkor sem szabadna a saját szakállára cselekednie. Rex a jó példa rá. Őt egyébként a maga módján, de mintha egyre jobban tisztelné Krell.

 

Hihetetlenül várom az utolsó részt, mert ott fog kulminálni ez az egész ellentét, és az előzetest elnézve ütni fog rendesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes volt az umbarai holokivetítő, tovább cifrázva az umbarai technika csodáit.

Szuper, hogy Anakin gyerekkori hőstette így elhíresült, nem gondoltam volna,

hogy emlegetik a galaxisban, pedig elég evidens jobban belegondolva.

A galaxisban biztos nem emlegetik, max. a Naboo -n, és Anakin osztagában. :) Azért azt érdekes hallani, hogy ezzel még mindig kérkedik. :D Bár jobban belegondolva az tényleg nagy tett volt.

 

Vajon mit hoznak ki a 4. részből?

Lehet, hogy tényleg "cirkusz" lesz?

Hosszú hét lesz...

Nagyon izgalmas! Még talán nem vártam ennyire részt mint ezt az utolsót (talán a Liar of Grievous -hoz fogható a várakozásom). És tudod mi teszi ezt? Csupa olyan szereplő van előtérben, akik nem szerepelnek a filmekben tehát bármi megtörténhet velük.

 

A parancs megtagadás az főbenjáró bűn egy hadseregben, akár jól sült el, akár nem. A hadbíróságon múlik, hogy figyelembe vesz-e felmentő körülményeket.

Ráadásul lehet statárium is, szóval tárgyalás se kell....

 

Ez az epizód is jó volt nagyon, csak az a baj, hogy Krell miatt, hogy mi fog még kiderülni és hogy zárják le az egész sztorit, az utolsó rész fogja eldönteni, hogy egy kimagasló történetszálat láttunk, vagy olyasmit, ami csak összezavarja az embert a 66-os parancs fényében. Nagyon remélem, hogy az előbbi. :)

Miért kell most lezárni a konfliktust? Még van hátra 60 rész. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez is jó rész volt,tovább vitte a színvonalat :) Kezdem megkedvelni az ilyen részeket :)

Az EPI.-es utalás és alatta a zene nagyon tetszett,már ment is a pirospont érte :D

Az utánpótlóhajó megsemmisítése veszélyes hadművelet volt. Hardcase,béke poraidra. A halála előtti pár mondata számomra nagyon megható volt.

A parancsmegtagadás súlyos bűn,de kivégzés? Na ne már... Rex nem halhat meg,mert még nem halhat meg,na.

Ennyi.

Várom az utolsó részt,remélem nem fog elszabadulni a pokol (bár jobban belegondolva,már el is szabadult).

Összességében 10/8 :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rex nem halhat meg,mert még nem halhat meg,na.

Nem is őt akarják kivégezni, hanem Fivest és Jesse-t.

 

Csak az olvassa el aki látta a jelenetet a következő részből

 

Rex csak akkor lesz bajban ha megtagadja a kivégző osztag felállítására kiadott parancsot

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért kell most lezárni a konfliktust? Még van hátra 60 rész. :D

Nem így értettem. :P Válaszokat várok, hogy miért kerültek ilyen helyzetbe, ami segíthet megemészteni azt, hogy ennyire különböző klónok létezhetnek. Ez utóbbi oka pedig valószínűleg az, amit írtál, vagyis génhibák, amelyek egyre gyakoribbak lehetnek, ahogy megyünk előre az időben, hiszen Jango-tól már nem tudnak új mintákat venni.

 

 

A parancsmegtagadás súlyos bűn,de kivégzés? Na ne már...

Ezen a statáriumon én is meglepődtem. Valahogy nem gondoltam volna, hogy ez a Galaxisban is így működik.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.