Ugrás a kommentre

4x09 - Plan of Dissent


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ody: Szerintem Krell a háború előtt sem lehetett minta Jedi...

Erről csak spekulálni lehet, amit nem szeretnék. :) Mindenesetre én jobb szeretném azt gondolni, hogy a háború tette ennyire érzéketlenné.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem sem kihatással, pontosan Donát példái miatt. Krell korábbi ténykedései sem hatottak a klónokra, márpedig eléggé valószínű, hogy ő is a háború eleje óta harcol, és mint kiderült, a klónok már a megérkezése előtt ismerték a halálozási arányt a csapataiban (az más kérdés, hogy eddig nem tudhatták, ez miért is van).

A másik, hogy még legrosszabb esettben is csak egy zászlóaljról van szó, illetve már arról sem, mert sokan meghaltak közülük. Még ha komoly hatások is lépnek fel más Jedikkel szemben - amit én erősen kétlek, mert még ezekben a részekben is hangsúlyozta (azt hiszem pont Fives), hogy mi a különbség a többi Jedi és Krell között -, az akkor is csak erre a zászlóaljra korlátozódik, nem az egész Köztársasági Nagy Hadseregre. Nagyon szélsőséges esetben az 501-es légióra, de annál nem tovább.

 

Erről csak spekulálni lehet, amit nem szeretnék. :) Mindenesetre én jobb szeretném azt gondolni, hogy a háború tette ennyire érzéketlenné.

Tény, hogy csak spekulálni lehet, de a kisördög tuti benne volt. Ez nem egy hirtelen jött jellemhiba, ennek már korábban is benne kellett lennie, és a háború kihozta belőle. Békeidőben amúgy valószínűleg a Jedi Tanács is jobban figyelte a lovagjai ténykedését, így ha már akkor így viselkedett volna, azt hamar kiszűrik. Szerintem a háború előtt is agresszívabb volt, mint egy megszokott Jedi. Szerintem ezt jól jelképezi a fénykardhoz való hozzáállása. Nem egyszerűen egy fénykardot csinált, hanem mindjárt két dupla élű kardot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismét egy nagyszerű rész, kicsit lassabb mint az eddigiek de 2 pörgős rész után ilyenre is szükség van.

Hardcase halála elszomorított, szívesen láttam volna ARC trooperként Fives mellett.

Krell továbbra is irritáló, remélem fájdalmas halála lesz :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Szuoer lett a folytatás. Én is éreztem az EP1 feelinget a végére. A parancmegtagadás is érdekes megvilágításba terelte a sztorit. A kivégzés tényleg túlzás ezért, főleg, úgy, hogy győzelmet is arattak.

10/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...
  • 2 évvel később...

Hihetetlen, hogy ebben a kérdéskörben mennyire egy állásponton vagyunk Dzséjttel. :D:)

 

RIP Hardcase.:(

 

Nagyon tetszett az umbarai holokivetítő, bár szerintem ez gyengébb technológia, mint ami a Köztársaságnak van. Egyébként arról lehet tudni, hogy Umbara a háború előtt tagja volt a Köztársaságnak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel volt szenátoruk, ezért szerintem igen. Meg aztán Sly Moore-ról se feledkezzünk meg.

Pontyosan! Azt sajnálom is, hogy Sly Moore-t ilyen látványosan kiahagyták a TCW-ből, pedig az ep2-3-ban ott van végig Palpatine mellett, szóval valószínűleg ő is tud a kis terveiről.

Mee Deechi szenátor halála a Senate Murdersben pedig szerintem pont az egyik ok, amiért az Umbara átpártolt a Konföderáció oldalára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.