Ugrás a kommentre

George Lucas


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

KApcsolgatok a tévében az ismeretterjesztő műsorok között, erre George Lucas mosolyog rám a képernyőről. A "Sci-fi megmentette az életemet" című műsor mai adásában az egész rész a Star Warsszal foglalkozott (foglalkozik, 13:50-ig tart).

Mondott valami érdekeset? :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 4 héttel később...

Itt a cgi -re akartak utalni. Míg régen csak modellek vannak körülötte, ma már csak egy zöld háttér. Persze ez méretes hülyeség, de ez nyilván nem érdekelte a kreátorokat. ;)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt a cgi -re akartak utalni. Míg régen csak modellek vannak körülötte, ma már csak egy zöld háttér. Persze ez méretes hülyeség, de ez nyilván nem érdekelte a kreátorokat. ;)

Pedig ha beállítanák az ep1-2-3-hoz készült modellek közé, egyetlen fénykép elég sem lenne...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy tudatlan emberke írása, aki azt hitte most megmondta a nagy igazságot - közben jól leégette magát. A cikkben 1977 -ről zagyvál, holott a kép alá 1983 van írva. Talán nem ismeri a számokat? Az SW GYU ilyetén való párhuzamba állítása pedig teljesen LOL!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a cikk azt részletezi miért szomorkodjunk rajta ;)

http://www.filmpont.hu/index.php?option=co...is&Itemid=2

 

Várom Ody meg a többiek véleményét ;)

Tartok tőle, hogy ennek a gyereknek az Avatar nézése közben fitymaszakadása lesz. Majd aztán jól megaszondhatja, hogy milyen gány a CGI. Máskülönben meg díszletek az előzménytrilógiánál is voltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tartok tőle, hogy ennek a gyereknek az Avatar nézése közben fitymaszakadása lesz. Majd aztán jól megaszondhatja, hogy milyen gány a CGI. Máskülönben meg díszletek az előzménytrilógiánál is voltak.

Csak az EPII ben több makett van mint az egész 4-5-6 -ban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

George Lucas akkor és most kép.

Elgondolkodtató kép :)

Nekem megvan ez a 1983-as fotó egy akkori újságból kivágva, amikor is egy ilyen kép igazi ínyencségnek számított. :) Nagyon tetszettek ezek a makettek, ekkor tudatosult bennem, hogy ezeket ilyen kicsiben készítik el, miközben a filmben olyan élethű nagyságban láthatóak.

Egyébként nekem nincs bajom a CGI-vel, jó, hogy van, mert sokat hozzátesz a látványfilmek látványvilágához, de ezekkel a makettekkel elbíbelődni mégiscsak más műfaj. Ennek megvan a maga külön hangulata. :P

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a cikk azt részletezi miért szomorkodjunk rajta :P

http://www.filmpont.hu/index.php?option=co...is&Itemid=2

 

Várom Ody meg a többiek véleményét :)

Tök jó, kitörölték a hozzászólásom. Lehet nem kellett volna bizonyítanom seperc alatt, hogy a cikk írója idióta? :) Kíváncsi vagyok, Ody-é megmarad-e.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy érdemes lenne átnyálazni a DVD-ket, belinkeltem pár díszlet képet, amit találtam a google-lel (köztük a mos espai arénát, meg Palpatine irodáját), meg felsoroltam még, hogy hány díszlet, makett és maszk készült el, ami így kapásból eszembe jutott (volt pár), plusz találtam egy szép kék háttér előtt feszítő Peter Jackson képet:

denied_halo_peter_jackson_working_on_different_sci_485x316.jpg

És én is feldobtam az 1983-as problematikát :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.