Ugrás a kommentre

4x15 - Deception


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Na megnéztem, meglepően jó volt. Azt sajnálom, hogy a Ben, mint kódnév eltűnt a magyar verzióból. Moralo Eval hangja jó volt, Cad Bane-t pedig nagyon jól alakítja Forgács Gábor, igazán ráérzett a karakterre. Faragó András is üdítő változatosság volt az epizódban, Grievousen kívül nem is nagyon hallhattuk, pedig egy-két helyen indokolt lett volna őt foglalkoztatni, például Even Piell kapcsán, egy az egyben ugyanaz volt a hangszínük, na mindegy. Bár a karkarodon üvöltésbe kár volt belevinnyogni. Anger Zsolt is jól csinálta, bár helyenként annyira érződött, hogy ez egy megjátszott hang, míg az eredetiben teljesen természetesnek hatott, emiatt itt-ott kizökkentem, de amúgy tetszett. Boba Fett és Bossk is mintha a régi lett volna, ami újabb piros pont.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eval ki volt?

A hangot ismerem, a nevét sajnos nem tudom. Időközben megkérdeztem a bátyámat, hogy ő honnan ismeri, ő rávágta, hogy az Ezüst Nyílból a Cézár. Tudom, ez neked semmit sem mond, aztán eszembe jutott, hogy a LOST-ban is ő volt Jacob. Mindjárt utánanézek...

 

Szerk.: Így elsőre talán Viczián Ottót mondanék, de ebben még nem vagyok biztos, lehet, hogy csak hasonlít a kettő és nem ugyanaz. Sajnos Moralo szinkronhangjának a nevét nem mondták be...

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kedvenc epizódom remek volt magyarul is. Nagy meglepetés volt, hogy Anger Zsolt a hangja Hardeen-nek is, ami végül is pozitívum, csak eléggé kihallatszik, hogy ő a hangja, míg az eredetiben ha nem tudnám ki nem találnám, hogy JAT. Sebaj. Forgács Gábor tényleg kiemelkedő Bane-ként. Czvetkó Sándor is jól hozza Eval-t, nála már csak azt bánom, hogy itt nem jöttem rá, hogy Czvetkó, csak a következő rész végén amikor bemondták a nevét. :oops: Az évad eleji dolgokat figyelembe véve óriási dolog, hogy Timon Barnabás adja Boba hangját. Lám tudnak következetesen is dolgozni. Talán még Bossk hangja is ugyanaz, mint a második évad végén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

:facepalm: Ez is csak most esett le :lol:

Amikor Bane azt mondta, hogy "bármelyik marha le tud szedni egy Jedi-t egy mesterlővész puskával", az Ky Narec-re, Ventress Jedi mesterére utalt, aki pontosan erre a sorsra jutott, és akinek szintén Corey Burton kölcsönözte a hangját (igaz egyetlen nyúlfarknyi mondtata volt) :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.