Ugrás a kommentre

4x19 - Massacre


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Mi ezen a spoiler? Semmi nem utal arra, hogy meghalt.

Nem tudom...nekem minden arra utalt, hogy meghalt. Egyébként sose tudni, hogy pl. Donát majd miképpen látja a végét. Neki lehet, hogy ez új infó lesz.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan már, önszántából anyagtalanná vált, hogy elkerülje a lövedékeket. Aki ilyen trükköket tud, hogy védőpajzsot emel maga köré, Erő villámra emlékeztető energiákat eresztget magából, a Galaxis másik feléből meggyilkol valakit, szerintem annak egy ilyen trükk semmi. Werebazs is megmondta, hogy nem találták el, azt meg nem értem, hogy miért mondod, hogy eljátszotta a halálát Ventressnek, hiszen semmi ilyesmit nem tett, egész egyszerűen csak... Otthagyta őt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan már, önszántából anyagtalanná vált, hogy elkerülje a lövedékeket. Aki ilyen trükköket tud, hogy védőpajzsot emel maga köré, Erő villámra emlékeztető energiákat eresztget magából, a Galaxis másik feléből meggyilkol valakit, szerintem annak egy ilyen trükk semmi. Werebazs is megmondta, hogy nem találták el, azt meg nem értem, hogy miért mondod, hogy eljátszotta a halálát Ventressnek, hiszen semmi ilyesmit nem tett, egész egyszerűen csak... Otthagyta őt.

Egyrészt nem ölt meg senkit a galaxis másik végéből, csak majdnem. :P Ventressel teljesen olyan volt a szitu mint aki búcsúzik. Ennek a történetnek vége, kezdjen magával valamit majd elillan. Ventress meg olyan jajveszékelésbe kezd, minit aki máris gyászol. Ezek mind arra mutatnak, hogy Talzin meghalt. Persze lehet, hogy ez nem így van de ezt majd később tudjuk meg biztosra. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyrészt nem ölt meg senkit a galaxis másik végéből, csak majdnem. :P Ventressel teljesen olyan volt a szitu mint aki búcsúzik. Ennek a történetnek vége, kezdjen magával valamit majd elillan. Ventress meg olyan jajveszékelésbe kezd, minit aki máris gyászol. Ezek mind arra mutatnak, hogy Talzin meghalt. Persze lehet, hogy ez nem így van de ezt majd később tudjuk meg biztosra. :)

Na ez egy teljesen olyan jelenet, amit többféleképpen lehet értelmezni. Valóban elbúcsúzik, egy történet vége, satöbbi, ezekkel egyet is értek, de ez nem jelenti azonnal Talzin halálát. Talzin felszívódott, Ventresst pedig számos trauma érte már élete során... Elveszik az anyjától, megölik a gazdáját, a mesterét, a következő mestere elárulja őt, Savage elárulja őt, Talzin magára hagyja... Szegény lány, egyszerűen ebben a Galaxisban nincs hely a számára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt vannak a screenshot-ok a szóban forgó jelenetről. Tisztán látszik, hogy jóval Talzin mellett szállnak el a lézersugarak. Ez persze nem jelenti, hogy nem halt meg, de az biztos, hogy nem a droidok végeztek vele.

Mozgásban jobban látszik. :D Továbbra se értem, hogy miért nem jelent meg akkor Ventress előtt testi valójában, ha nem sérült meg.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiváló rész volt, nekem nagyon tetszett. Méltó folytatása az előző évados Nightsisters-trilógiának. Egyáltalán nem volt olyan érzésem, hogy a mágiával, misztikummal és fantasy elemekkel átestek volna a ló túloldalára. Ez igenis a Star Wars része, nem lóg ki ebből az univerzumból. Az más kérdés, hogy érthető okokból ritkábban kerül terítékre, így eleinte furcsának hathat a sok gyakorlatilag szimpla sci-fi beütésű epizód után. Így megeshet, hogy egyeseknek ezt nehezebben veszi be a gyomra, nálam szerencsére nem ez történt, a sztori pedig végig érdekes maradt.

 

Érdekes már csak azért is, mert Ventress a 2. kedvenc karakterem a TCW-ben, és nagyon kíváncsi voltam mit hoz össze, mihez kezd a kudarcok után. Mondjuk evidens lépés volt, hogy csatlakozott Talzin klánjához és Éjnővér vált belőle "hivatalosan" is. Egyébként érdekes, hogy Ventress nem az a kimondottan pozitív szereplő (a mozifilmben és az 1. évadban nem is csíptem), itt viszont jobban lehet azonosulni vele, megérteni a döntéseit, érzéseit, esetleg sajnálni is őt. Mert azon kívül, hogy végig neki "drukkoltam" Griveous és csapata ellenében, a végén eléggé megsajnáltam. Nem maradt senkije: a Jedik útját aligha járhatná korábbi tettei után, a Sith-ek elárulták ("meglepő" módon), az Éjnővérek kipusztultak, és Talzin is elhagyta. Pedig - ahogy én látom - Ventress az elejétől fogva nem akart mást, csak tartozni valahova. Mestere halála után akaratlanul is a sötét oldalra lépett, majd Dooku felkarolta, törődött vele, és tulajdonképp lányaként szerette, nevelte... ő pedig tartozhatott valahova, volt értelme a létezésének. Pechére ez is, és az Éjnővéreknél betöltött rövid pályafutása is hasonlóképp balszerencsés véget ért, tényleg nem maradt már semmije, senkije. Kíváncsi vagyok, mihez kezd ezek után... bár a nyitó idézet nem épp ezt a tanítást akarja elmondani, szerintem Ventress-t továbbra is a bosszú fogja hajtani. Talán beáll fejvadásznak, hogy végezhessen Opress-szel, majd ha sikerrel járt újra megpróbálja Dookut is kinyírni? Ami még a karaktert illeti: megjárta a poklok poklát, innen már nem sok rosszabb történhet vele. Szerintem még a halál is megváltás lenne neki, bár nem hiszem, hogy a sorozat végénél előbb megölik őt, persze a pakliban benne van. Úgyhogy Ventress további útját és sorsát továbbra is kíváncsian várom.

 

Talzin... továbbra is az egyik legmisztikusabb karakter a TCW-ben. Lehet, hogy túlzásnak fog hatni, de talán az egész SW-ben is. Ízig-vérig egy misztikus, rejtélyes, kérdések halmaza az egész karakter. A motivációira továbbra is baromi kíváncsi vagyok. Egyértelmű, hogy nem fél Dookutól. Az eddigiek alapján viszont úgy tűnik, a helyére sem pályázik, csupán tovább szeretne (szeretett volna) élni az Éjnővérekkel a Dathomiron. Viszont az is biztos, hogy már-már gyerekeiként kiáll Ventress és Opress mellett, holott a múltkori incidens után ők ketten nincsenek épp baráti viszonyban. Az, hogy Talzin a saját útjára küldte Ventress-t, azt bizonyítja, hogy saját tervei vannak. De, hogy mik... :hmm:

 

Eleinte nem tudtam eldönteni, mi történt Talzinnal, de szerintem nem halt meg. Sőt, biztos vagyok benne. Amikor a B1-esek tüzeltek rá (kikockáztam), sehol egy lézer ütötte nyom a testén. Valószínűleg eltérítette a közelében lévő sugárnyalábokat, majd formát cserélve lelépett. Nyilván számított rá, hogy Grievous-ék előbb-utóbb rátalálnak. Talzintól egyébként sem idegen az ilyen fejlett szintű mágia, így bőven benne van, hogy rendelkezik egy efféle "alakváltó" képességgel.

 

Daka anyó nagyon durva volt. :D Bár a hangja baromira idegesített, a misztikussága neki is meg volt. A zombikban sem érzek semmi kivetnivalót, az én gyomromnak sokkal bevehetőbb, mint pl. a geonosisi példányok. Itt a mágián, a varázslaton volt a hangsúly, és mint az elhangzott, az Erővel semmi sem lehetetlen. Mert azt biztosra veszem, hogy Talzin és Daka ezekkel a mágikus trükkökkel valamilyen szinten használja az Erőt. Úgyhogy sem a zombik, sem Talzin pajzsa és rage-elése nem volt zavaró, sem SW-idegen egy kicsit sem. ;)

 

Grievous is bőven érett már rá, hogy tiszteletét tegye. Az eddigiekhez képest sokkal inkább úgy viselkedett, ahogy azt a hírneve (anti EU-fanoknak ez nem szól :P ) megkövetelte. Dooku hűséges fém-pitbullja, vérbeli droidvezér, ugyanakkor könyörtelen, brutális és gyáva gyilkos. A Ventress-szel folytatott küzdelem után ez utóbbi tulajdonságából adott ismét ízelítőt. Karis-hoz hasonlóan Luce-t is sajnáltam, amikor Ventress segítése közben lőtték le gusztustalan módon. Mellesleg jó, hogy Ventress győzött az 1-1 elleni küzdelem során, még akkor is, ha ez megint Grievous tekintélyét rombolta.

 

Dooku szenvedése nagyon tetszett. Nem vagyok egy szadista típus, de öröm volt nézni! :D Az nagy poén volt, hogy Dooku kapálózott meg ordibált fájdalmában, a testőrdroid meg rezzenéstelenül állt egyhelyben. :lol:

 

A csata baromi látványos volt, Dathomir nagyon szép bolygó. Remek hátteret biztosított a sztori misztikus mivoltának. A defoliator újbóli feltűnése is hangulatos látványelem volt. A csata egy-egy mozzanatán csak néztem, elég brutális volt. Ahogy Grievous kivégzi a zombit, leszúrja az Éjnővéreket... de ezen nincs is mit csodálkozom, hiszen ilyen egy "idétlen gyereksorozat". :P

 

A zenék közül az 1x13-as részben is hallhatót emelném ki, ami az egyik kedvencem. A csata hevében pedig főleg jól passzolt a látottakhoz. Újabb gyönyörű példa arra, hogy Obi-Wan és Anakin nélkül is remekül működik ez a sorozat, még ha nem is hosszútávon.

 

Szóval, remek rész volt (bár Katie-t ismerve ebben nem is nagyon kételkedtem :cool: ), ha a többi 3 is ilyen lesz, Maul ide vagy oda, pazar szórakozás lesz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy a varázslat végleg megsemmisítette a testét.

Egyre inkább Mortis hangulatom van. :D

 

Érdekes már csak azért is, mert Ventress a 2. kedvenc karakterem a TCW-ben, és nagyon kíváncsi voltam mit hoz össze, mihez kezd a kudarcok után. Mondjuk evidens lépés volt, hogy csatlakozott Talzin klánjához és Éjnővér vált belőle "hivatalosan" is. Egyébként érdekes, hogy Ventress nem az a kimondottan pozitív szereplő (a mozifilmben és az 1. évadban nem is csíptem), itt viszont jobban lehet azonosulni vele, megérteni a döntéseit, érzéseit, esetleg sajnálni is őt. Mert azon kívül, hogy végig neki "drukkoltam" Griveous és csapata ellenében, a végén eléggé megsajnáltam. Nem maradt senkije: a Jedik útját aligha járhatná korábbi tettei után, a Sith-ek elárulták ("meglepő" módon), az Éjnővérek kipusztultak, és Talzin is elhagyta. Pedig - ahogy én látom - Ventress az elejétől fogva nem akart mást, csak tartozni valahova. Mestere halála után akaratlanul is a sötét oldalra lépett, majd Dooku felkarolta, törődött vele, és tulajdonképp lányaként szerette, nevelte... ő pedig tartozhatott valahova, volt értelme a létezésének. Pechére ez is, és az Éjnővéreknél betöltött rövid pályafutása is hasonlóképp balszerencsés véget ért, tényleg nem maradt már semmije, senkije.

Ezt szépen megfogalmaztad. Ventress tragédiája, hogy amikor végre megállapodott, máris eltörölték a föld színéről egész klánt. Valami borzalmas nemezis vadászik erre a csajra. :(

 

A csata baromi látványos volt, Dathomir nagyon szép bolygó. Remek hátteret biztosított a sztori misztikus mivoltának.

Ráadásul vörösben úszott az egész. Vizuálisan is remekül megkomponált volt az epizód.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, megnéztem én is. Erős epizód volt, bár tény, hogy nem ez az sw domináns arca - szerencsére - teszem hozzá. Az egyedüli, ami nem tetszett, az Dooku lealacsonyítása volt. Azért a nagy Sith lord tehetett volna valamit a sötét oldal óriási erejével a woodozás ellen...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na Dzséjt most megleptél. :D Valamiért biztos voltam benne, hogy nem fog bejönni neked a rész. :D

:) Pedig nekem anno a Dathomiri trilógia is tetszett, főleg a fantasy beütése miatt. Egy jó pár éve nagyon bukom az ilyen jellegű űr-fantasy katyvaszokra, ahol a technológia a mágiával van keverve. Ezért is szeretem nagyon a Star Warsot, mert a témában szinte az egyetlen epikus filmszéria.

 

Szerintem most éppen az hozta ki a sodrából, hogy ki akarja őket irtani. :D Előtte szerintem csak segített Ventressnek a bosszújában. Bár nem csípi a grófot, de azért megvoltak eddig is egymás mellett.

Nekem már anno a Nightsistersben is az volt az érzésem, hogy Talzinnak a bögyében van Dooku, Opress manipulálása után meg majdhogyben egyértelműnek vettem. Eddig meg szerintem csak azért nem próbálta meg megölni, mert nem volt kivel megöletnie (elvégre az éjhugicáit lazán felkoncolta volna a gróf úr), illetve nem tudhatta, hol bújkál. Asajj ezt a két hiányosságot pótolta.

De a részből legalább az is kiderült, miért hangolta Asajj ellen Opress-t. Így csábította vissza - afféle végső lökést adva - az éjnővérek közé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megnéztem még 2-szer a részt, nekem nagyon bejön a hangulata. Bár még nem teljes az évad, eddig ez a kedvenc epizódom ebből a szezonból (igen, az Umbarás részeket is veri). Ha a következő 3 rész is ehhez hasonló lesz... az ismert infók ellenére nem biztos, hogy rossz lesz. Sőt, én egyre bizakodóbb vagyok. ;)

 

 

Lehet, hogy ő volt a Maul él dolog hátterében? Ez is jó magyarázat lenne.

 

 

Van benne valami, bár eléggé más tészta a kettő. Ebben a részben Daka halottakat keltett életre, de mindez csak addig működött, amíg tartotta a kapcsolatot a varázslat segítségével. Maulnál nem erről van szó, ettől függetlenül persze lehet, hogy Daka és Talzin keze van a Sith megmentésében. Ahogy fent írtam, ez után az epizód után egyre bizakodóbb vagyok, hogy ilyen remek körítéssel nem lesz ez a dolog emészthetetlen. Persze nem azokról beszélek, akik úgy ülnek le elé, hogy: "Tök mindegy, mit látok, ez az ötlet sz*r és kész, így az epizód is!"...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először is megkérnék mindenkit, hogy ne spoilerezzen itt! Lehetőleg az adott történetről írjatok, az elkövetkezendő eseményekről pedig a TCW topikba.

 

Azért a nagy Sith lord tehetett volna valamit a sötét oldal óriási erejével a woodozás ellen...

Tett is. Túlélte. :D

 

:) Pedig nekem anno a Dathomiri trilógia is tetszett, főleg a fantasy beütése miatt. Egy jó pár éve nagyon bukom az ilyen jellegű űr-fantasy katyvaszokra, ahol a technológia a mágiával van keverve. Ezért is szeretem nagyon a Star Warsot, mert a témában szinte az egyetlen epikus filmszéria.

Nekem nem nagyon volt ínyemre a fantasy, de így vegyítve nekem is elmegy.

 

Nekem már anno a Nightsistersben is az volt az érzésem, hogy Talzinnak a bögyében van Dooku, Opress manipulálása után meg majdhogyben egyértelműnek vettem. Eddig meg szerintem csak azért nem próbálta meg megölni, mert nem volt kivel megöletnie (elvégre az éjhugicáit lazán felkoncolta volna a gróf úr), illetve nem tudhatta, hol bújkál.

De ha meg akarta volna ölni ahhoz nem kellett tudnia hol van, hisz a hajtincs elég volna a művelethez. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először is megkérnék mindenkit, hogy ne spoilerezzen itt! Lehetőleg az adott történetről írjatok, az elkövetkezendő eseményekről pedig a TCW topikba.

Ez konkrétan kinek szól? Eddig nem volt ez gond. Ahogy Dzséjt javítását sem értem, mert nem 1 nem 2 ember nyíltan beszélt már erről nem is egyszer... akkor nem volt gond. Ja már értem... én írtam, ez minden, amiért nem jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez konkrétan kinek szól? Eddig nem volt ez gond. Ahogy Dzséjt javítását sem értem, mert nem 1 nem 2 ember nyíltan beszélt már erről nem is egyszer... akkor nem volt gond. Ja már értem... én írtam, ez minden, amiért nem jó.

OFF

Ez konkrétan mindenkinek! Oda is írtam. Dzséjt javítása meg csak betetőzése a dolognak. Épp azért is írtam, hogy mindenkinek szól a dolog. De ez itt OFF, így a többi ilyen jellegű beírást törlöm. Tessék e szerint cselekedni. Köszönet.

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Marha jó rész volt. Dooku jól felhúzta magát azon hogy Ventress hazatért. Mondjuk Ventress is érdekes hogy a Dathomirra ment. Tudhatta volna hogy Dooku ott fogja keresni. Talzin anya befogadta és a sors ironiája hogy aznap ki is lett írtva az összes éjnővér.

A csata nagyon tetszett brutális haderővel támadott a gróf. Végre előkerült Grevious, aki mintha most egy kicsit hadvezéri képességeiből is bemutatott volna valamit. A holtak feltámasztása is jó volt, magam is úgy gondolom hogy Daka anyó csak életenergiát adott nekik és nem irányította őket. Milyen durva volt már hogy a zombik egy karlendítéssel lecsaptak egy B1-est. :D

De jó volt Dookut szenvedni látni. Végre a sok önelégült pofavágása helyett, melyeket aljasságai után vágott ő szív.

Grevious is nagyon brutális volt mikor az éljnővéreket kinyírta. Talzin anya meg tuti él, mert még el sem kezdtek lőni rá már elkezdett füstté válni. Hogy miért nem jelent meg Ventress előtt a testében? Szerintem azért mert akkor észlelték volna hogy él Dooku által.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre előkerült Grevious, aki mintha most egy kicsit hadvezéri képességeiből is bemutatott volna valamit. A holtak feltámasztása is jó volt, magam is úgy gondolom hogy Daka anyó csak életenergiát adott nekik és nem irányította őket. Milyen durva volt már hogy a zombik egy karlendítéssel lecsaptak egy B1-est. :D

Grivinek voltak nagyon jó pillanatai. Nekem a kedvencem, amikor félkézzel elkapja a rá támadó lidércet, és összetöri mint a ropit majd megtapossa. :D:cool: Mindenki más betojt volna de nem Grivi. :D

 

Talzin anya meg tuti él, mert még el sem kezdtek lőni rá már elkezdett füstté válni. Hogy miért nem jelent meg Ventress előtt a testében? Szerintem azért mert akkor észlelték volna hogy él Dooku által.

Vagy azt akarta Talzin, hogy halottnak higgyék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is hülyén venné ki magát, hogy egy Talzin kaliberű karakterrel egy utolsó B1-es végezzen... amikor a jóval "hatásosabb" Grievous is ott volt.

 

Az nekem se tiszta, Talzin miért nem folyamodott már korábban ahhoz, hogy ilyen módon szabaduljon meg Dookutól? Ez volt a terve arra az esetre, ha a gróf megtámadja a Dathomirt, így akarta visszavonulásra kényszeríteni? Ezzel az a gond, hogy ha Talzin kivonja a forgalomból Dookut, mielőtt az bármit tehetne, a szakadárok soha az életben nem mennek a Dathomirra kiirtani az Éjnővéreket. Legalábbis nem azzal a céllal, amit itt láthattunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nekem se tiszta, Talzin miért nem folyamodott már korábban ahhoz, hogy ilyen módon szabaduljon meg Dookutól? Ez volt a terve arra az esetre, ha a gróf megtámadja a Dathomirt, így akarta visszavonulásra kényszeríteni? Ezzel az a gond, hogy ha Talzin kivonja a forgalomból Dookut, mielőtt az bármit tehetne, a szakadárok soha az életben nem mennek a Dathomirra kiirtani az Éjnővéreket. Legalábbis nem azzal a céllal, amit itt láthattunk.

Talán azt hitte Talzin, hogy a gróf nem meri lerohanni őket. Az a tincs lehetett egy biztosíték is. Dooku említi Grivinek, hogy nem fél a banyáktól. Egyébként ebben a voodozásban az volt a legdurvább, amikor Talzin "szemen" szúrta a grófot egy tűvel. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez valami borzalom volt.Ez már régen nem az a SW amit szeretek, de még csak nem is ugyan az a TCW, ami négy éve elindult. Opress mágikus feltápolását, meg a láthatatlan Dooku elleni támadást anno még elnéztem valahogy, de ez a sok bolygónyi távolságból vooduzás, meg a holtak feltámasztása már nagyon sok volt. Persze azt is csak úgy lehet, hogy az ellenség konkrét útjelzőt kapjon. Régen Grievous egy ilyen küldetésre max pá magna guarddal ment volna és egyedül henteli le a banyákat most meg egész hadosztályt visz magával aztán azokat is bedarálják, ő meg fénykard párbajban alulmarad Ventressel szemben. Ha ehhez még hozzákapcsolják, hogy Maul tényleg él, akkor a TCW teljesen a béka segge alá süllyed.

 

Hát... öööö... ízé. Egyetértek minden szavaddal. Mintha egy Gyűrűk Ura kaliberű fantasy ízét néztem volna high-tech cuccokkal. Nagyon nem jött be. Részről-részre követtem a 4. évadot, és eddig nagyon tetszik ennek a résznek a kivételével. Majd írok a többi részhez is, csak idő fogytán voltam. Ez viszont nagyon nem jött be. Nem is tudok sok mindent mondani, mert most néztem meg, és sokkolva vagyok. :|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ehhez még hozzákapcsolják, hogy Maul tényleg él, akkor a TCW teljesen a béka segge alá süllyed.

Ha ez megtörténik akkor remélem nem látunk itt többet. Szerintem senkit nem fog érdekelni a fikázásod.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán azt hitte Talzin, hogy a gróf nem meri lerohanni őket. Az a tincs lehetett egy biztosíték is. Dooku említi Grivinek, hogy nem fél a banyáktól. Egyébként ebben a voodozásban az volt a legdurvább, amikor Talzin "szemen" szúrta a grófot egy tűvel. :para:

Akad még egy olyan tippem, hogy Talzin bár nem szívlelte Dookut, nem akarta kezdeményezni a támadást, csak önvédelemből folyamodott a vuduhoz.

 

Te jó ég, csak most olvasom Llew értékelését. Jobban járok, ha erre csak ennyit írok: :ohh:

Nem a negatív kritikával van a baj, de nem először érzem, hogy ez már a ló túloldala...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Grivinek voltak nagyon jó pillanatai. Nekem a kedvencem, amikor félkézzel elkapja a rá támadó lidércet, és összetöri mint a ropit majd megtapossa. :D:cool: Mindenki más betojt volna de nem Grivi. :D

 

 

Vagy azt akarta Talzin, hogy halottnak higgyék.

 

Ja az kemény volt. :D Talzinnal kapcsolatban igazad lehet, kiváncsi leszek mi a megoldás.

 

Llew írását csak most olvastátok? Tőle szerintem ez megszokott.

 

Még annyi hogy azért válaszolok késöbb , mert beírom a részről a véleményemet és elmegyek valami filmet nézni, vagy játszani és azután nézem meg a reakciókat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Llew írását csak most olvastátok? Tőle szerintem ez megszokott.

 

 

 

Én már rég elolvastam, de mivel nem reagált rá senki én sem akartam feleslegesen jártatni a pofámat :P

 

Ha magamból indulok ki... azt a dolgot, amiről általában véve negatív véleményem van (legyen az bármi: könyv, zene, film/sorozat, stb...) nem olvasom, hallgatom vagy nézem, mert csak magamat hergelem és kínzom vele. Llew úgy tűnik teljesen másként gondolja ezt, de hát az ő dolga... mindannyian mások vagyunk :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is furcsa kicsit ez a sok varázslat SW-n belül, de az Éjnővér-jelenség Talzin anyával az élén annyira bejött eddig is, és most is, hogy nem nagyon zavar, főleg mert igen jó történet kapcsolódik hozzá. :) Ezért még a zombikat is elnézem. :P

Nagyon jó epizód volt, totális befejezés helyett (ami lehetett volna, tekintve, hogy az éjnövérek meghaltak mind, Talzin anya pedig eltűnt) rejtéllyel, kérdéssel végződő, amelyek közül az első, hogy mi lesz ezután Ventress-szel? Kifejezetten megkedveltem a nőt már az előző évadban, és most is sikerült tovább árnyalni a jellemét: láthatjuk, hogy micsoda örök újrakezdő, konok, meg nem hátráló ember. Igaz, itt kicsit elveszettnek tűnik a végén, hisz épp most omlott össze az egyetlen biztos menedéke, ahová mindig visszatalált szükség esetén, és hagyta el a védelmezője, de én biztos vagyok benne, hogy tovább küzdi majd magát az akadályokon, ahogy eddig is tette. Kár, hogy ifjúkorában rosszra fordult a sorsa és sötét utakra tévedt, szebb emlékek és tapasztalatok hatására rendes emberke lehetett volna belőle, aki a hűséget mindennél többre becsüli - ez most is látszik, ahogy Oppress pálfrdulásáról beszél, de elég csak arra gondolni, hogy előzőleg Dooku árulása miatt jött a Dathomir-ra segítségért.

 

Talzin anya a másik kedvencem az egész nagy Éjnővér-történetben. Nemcsak hogy boszorkány, de elég magas szinten űzi eme mesterséget. Szerintem nem halt meg, egyszerűen eltűnt, mintha folyékony energiává alakult volna átmenetileg, mintha maga a bolygó rejtette volna magába, mert ennek jött el az ideje. Vissza fog térni, én biztos vagyok benne, erősebben, mint valaha volt. És említettétek, hogy utalás volt már rá, hogy ő több, mint aminek látszik - hát ezt simán el is hiszem. Ördögi egy karakter, és mégis szimpatikus. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.