Ugrás a kommentre

4x19 - Massacre


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Sam Witwer -nek volt egy érdekes szólása a Blu-Ray kiadás erről a szálról szóló kommentárjában. Sokan kérdezték a rész uitán, hogy vajon akkor most Talzin meghalt (itt is felmerült a dolog)? Szerinte talán helyesebb lenne úgy feltenni a kérdést, hogy élt-e valaha is? :D

 

Höhh??

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most így belegondolva biztos vagyok benne, hogy Sam Witwer ferdített egy keveset. Talzin jól láthatóan aggódott a saját biztonsága miatt. Amikor megküzdött a droidok ellen, védőpajzsot emelt maga köré és amikor Grievous megjelent, akkor is jól láthatóan aggódni kezdett, meg is lépett, amilyen gyorsan csak tudott. Tehát Talzint el lehet pusztítani, biztos vagyok benne, hogy élőlény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Erre a részre szinte egyáltalán nem emlékeztem szemben a következővel, amiben benne van Boba Fett is, innen egyedül a Grievous vs. Ventress párbaj maradt meg. Nem emlékszem arra sem anno hogy reagáltam rá, de ez a mágikus vetülete a SW-nak itt már egyszerűen sok volt. Savage Opress kapcsán annyira nem zavart ez, de itt a barlangban kántáló öregasszony, meg Talzin woodoozása (amitől ragyák nőnek Dooku fején :D) sokkal nehezebben voltak befogadhatóak nekem, mint az, hogy Savaget felpumpálják egy izomkolosszussá. Ettől eltekintve a csatát élveztem, az Éjnővérek dizájnja továbbra is nagyon jó, ezek az íjfegyverek pedig nagyon ötletesek voltak, egyébként az epizód képi világához is nagyon jól tettek hozzá a színekkel (maga a Dathomir barnás-vöröses árnyalata, Talzin mágiájának zöldje és az Éjnővérek lila nyilai, keveredve a lövedékek és Ventress fénykardjának piros színével egy remek elegyet alkottak). A halottak feltámasztása egy az egyben a Gyűrűk Urát idézte meg, de a fénykardpárbaj is jó volt, még ha kicsit szűkre szabott is.
Viszont amit még kiemelnék ebből a részből, hogy milyen komoly érzelmi hullámvasúton is megy át Ventress. Úgy gondolom, hogy a TCW-nek Ventress az igazi tragikus hőse. A végén a segélykiáltása remekül összefoglalja az egész sorsát, elszakad a családjától, majd még elveszíti a mesterét is. Aztán Dooku is cserben hagyta, most az Éjnővéreket és Talzint is elveszíti, ráadásul itt gyakorlatilag ő hozta a bajt az egész kolóniára (ennek tükrében különösen erős jelenet, amikor a droidok halomra lövik az erősítés nélkül maradt Éjnővéreket – itt amúgy a droidok legalább nem tűnnek bénának). Ezt feldolgozni és innen újra felépítenie magát nem kis feladat!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Talán érdemes visszaolvasni a topikot ez ügyben. :D 

Akkoriban még pont nem voltam tag, úgyhogy nem is írtam róla (csak az 5. évadtól) arra meg már nem emlékszem, hogy amikor 7 éve megnéztem mit gondoltam róla csak úgy. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

2019. 07. 11. - 14:06, Wilde írta:

de itt a barlangban kántáló öregasszony, meg Talzin woodoozása (amitől ragyák nőnek Dooku fején :D) sokkal nehezebben voltak befogadhatóak nekem, mint az, hogy Savaget felpumpálják egy izomkolosszussá.

Hát ezzel nem vagy egyedül :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.