Ugrás a kommentre

4x21 - Brothers


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Amikor vége lett kiszaladt egy "b*zmeg ne már" suttogás a számon. :D

 

Nos igen, eszembe is jutott, hogy a Brothers megítélésén sokat segített volna, ha együtt jön a Revenge-el.

Ezt így látatlanban ki merem jelenteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Opress nyomozásának a legvégénél kapcsolódunk be, amikor már nagyon közel jár ahhoz a nyomhoz amit oly' régóta keres. Pikantériája a dolognak, hogy ezt a nyomot Coruscanton fedezi fel.

Az a Stobar volt, nem a Coruscant, hasonló volt a kettő, de közük sincs egymáshoz. :) Engem is megtévesztett. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először is Savage nem Coruscantról ment Lotho Minorra, hanem egy Stobar nevű Permevidéki bolygóról.

Másodszor, a Lotho Minor tényleg hangulatos, de hogy kreatív azt nem mondanám. Egy az egyben megkaptuk a Raxus Prime-ot más névvel és más bujkáló erőhasználóval.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, Maul összerakásáig mindenképp el kellett volna jutni.

Én nem Maultól vártam a magyarázatot, hanem Talzintól, vagy egy egyszerű visszajátszásból, mint Ventress múltjánál volt.

Igen a szemétbolygó jó volt, engem a Raxus Prime-ra emlékeztett a TFU-ból, de méginkább A Katona c. Kurt Russel filmre.

Talán Maul túlélését is ez a film ihlette:

Egy tetemnek hitt test megy a szemétbe majd egy szemétbolygóra kerül, majd kiderül: Mégis él!

 

Pár csorbát még kiköszörülhet az utolsó rész, de valóban többet vártam. Az első 15 perc szinte felesleges volt. Az ott történtek elfértek volna a felvezető szövegben kis túlzással.

Amúgy is rövid volt 20 perc 21 mp az egész, ha ebből levágjuk a 40 mp bevezetőt, akkor 20 perc sem volt. 22 perc körülinek kéne lenni, és jól tudjuk, milyen sok tud lenni két perc.

Kövezzetek meg de én Maulnak adtam volna. A múltjának, vagy az összerakásának, mindegy de valami hiányzott.

Sajnos nem Csoli. :) Nem lesz itt semmiféle katarzis. Látom sokan azt várták, de ez most nem arról szól. Találgattunk, hogy ez most mi lesz de már most látszik, hogy egy mélyen a TCW -be ágyazódó szál.

 

Kövezzetek meg de nekem bejött a rész :D Már elején a piros Clone Wars felirat is jelezte hogy itt bizony elkezdődött valami. Nagyon tetszett ahogy végigmentek a főbb szereplőkön, hogy ők is érzik Mault. Jedi Templomnál nagyon feelinges volt az eső, ahogy folynak le az ablakon, és Yoda ücsörög a félhomályban. Nekem speckó bejött ez a tökölés, számítottam rá hogy nem egyből az lesz hogy megtalálja Mault oszt' mennek Obi ellen, hanem felvezetés szerű lesz.

Ezt adom! Nagyon jól leírtad. Nyilván nem hihettük, hogy 22 percben arról fog szónokolni Maul, hogy miként került abba a helyzetbe amiben láttuk. DE!! Erre magyarázatot kell adniuk, mert így ez nem jó.

 

A piros The Clone Wars logó meglepett és kellőképpen hangulatos volt. Megadta az alaphangulatot ehhez a részhez. Nem volt rossz az, hogy a többi szereplő szemszögéből is bemutatják, ahogy megérzik Darth Maul visszatérését, csak nem értem, hogy miért pont most. Semmi sem változott, Darth Maul azóta is ott élt a Lotho Minoron, ugyanúgy bosszúra szomjazott, még akkor is, ha teljesen megbomlott az elméje és attól eltekintve, hogy Savage Opress őt keresi, a körülmények közel sem változtak, ezért egy kicsit indokolatlannak éreztem, hogy hirtelen mindenki megérzi, hogy Darth Maul vissza fog térni.

Az Uralkodó miért érezte meg Luke -ot az EPV -ben? Addig is ugyanúgy létezett a galaxisban. Itt a kontaktus a lényeg barátom. Opress és Maul párosa a végső stációba lépett. Semmi nem akadályozhatta meg, hogy találkozzanak és ez zavart keltett az Erőben. Ilyen egyszerű. :)

 

De sajnos negatívumok is vannak szép számmal. Tetszik vagy sem, az, hogy egy halottnak hitt gonosz szereplő feltámad, és kentaurként visszatér, sajnos egyáltalán nem eredeti ötlet, sokkal inkább - hát mondjuk ki - gagyi.

Ezt én is így érzem, és ezért is írtam azt, hogy erre kell valami magyarázat majd a jövőben. Viszont ah nem kapunk, az eléggé kínos lesz.

 

Tartom a véleményem. És szerintem szépen, érthetően le is írtam, amit fontosnak éreztem. Ennek ellenére mindenki azt gondol, amit akar. Nekem ez a megltásom :D Az általad említett 15 perc is tetszett. Lassú volt? Igen. Azt láttuk túlnyomórészt, ahogy Opress a fivére után kutat? Igen. Néhány snitt erejéig egyéb karakterek aktuális helyzetét is láthattuk? Igen. Unalmas volt? Egyáltalán nem! szvsz

Én is nagyon jól szórakoztam rajta. Amint látom, talán a legjobban. Biztos azért volt, mert nagyon keveset vártam tőle. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a Stobar volt, nem a Coruscant, hasonló volt a kettő, de közük sincs egymáshoz. :) Engem is megtévesztett. :)

Láttam időközben. :) Erre majd külön is figyelek a következő megtekintéseknél. :)

 

Másodszor, a Lotho Minor tényleg hangulatos, de hogy kreatív azt nem mondanám. Egy az egyben megkaptuk a Raxus Prime-ot más névvel és más bujkáló erőhasználóval.

Neked. Már ezerszer leírtam, hogy nem érdekel az EU, így nem is figyelem. Ergo nekem a Lotho Minor nagyszerű volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Uralkodó miért érezte meg Luke -ot az EPV -ben? Addig is ugyanúgy létezett a galaxisban. Itt a kontaktus a lényeg barátom. Opress és Maul párosa a végső stációba lépett. Semmi nem akadályozhatta meg, hogy találkozzanak és ez zavart keltett az Erőben. Ilyen egyszerű. :)

Viszont akkor tájt kezdődött meg Luke Jedi kiképzése a Dagobah-n, nem? :) De értem, hogy mire akarsz kilyukadni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Én is nagyon jól szórakoztam rajta. Amint látom, talán a legjobban. Biztos azért volt, mert nagyon keveset vártam tőle. :)

 

Örülök neki nagyon! :) Jó hozzáállás, tekintve, hogy a korábbi, már hetekkel ezelőtt leírt véleményedet olvasva meglepett a rugalmas hozzáállásod. De én is rájöttem, hogy sokkal ésszerűbb ha nem rugózom az "apróságokon", hanem megpróbálom élvezni a látottakat :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont akkor tájt kezdődött meg Luke Jedi kiképzése a Dagobah-n, nem? :) De értem, hogy mire akarsz kilyukadni. :)

Nem. Az utána volt. Már akkor hatalmas zavar támadt az Erőben amikor Luke találkozott Yodával. Ezt érezte meg az Uralkodó és Vader.

 

Örülök neki nagyon! :)

Szerintem szuper rész volt, Mault leszámítva. :) Róla majd akkor mondok véleményt, ha teljes lesz a sztorija. Örültem, hogy egyezett a véleményünk Riddick testvérem. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neked. Már ezerszer leírtam, hogy nem érdekel az EU, így nem is figyelem. Ergo nekem a Lotho Minor nagyszerű volt.

Attól függetlenül hogy neked új, még a SW univerzumon belül sem számít eredetinek.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök neki nagyon! :) Jó hozzáállás, tekintve, hogy a korábbi, már hetekkel ezelőtt leírt véleményedet olvasva meglepett a rugalmas hozzáállásod. De én is rájöttem, hogy sokkal ésszerűbb ha nem rugózom az "apróságokon", hanem megpróbálom élvezni a látottakat :)

Tetszett! :D Azért mert volt egy prekoncepcióm, hogy sz*r, nem fogom befikázni. :)

 

Attól függetlenül hogy neked új, még a SW univerzumon belül sem számít eredetinek.

Már bocs' de ez hol érdekel engem? :) Én nem úgy nézem az SW-t, hogy másnak mi az elképzelése róla, hanem, hogy nekem mi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem láttad felirattal?? Ne habozz. :D Egyébként ez a Maul -os dolog, ha kicsit eltávolodom akkor még mindig rohadt gagyi így önmagában...de....nem akarok eltávolodni. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem láttad felirattal?? Ne habozz. :D Egyébként ez a Maul -os dolog, ha kicsit eltávolodom akkor még mindig rohadt gagyi így önmagában...de....nem akarok eltávolodni. :D

Akkor ezek szerint csak nekem tetszettek Darth Maul új lábai. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egyből a két lábas Mault vártam. Ez a skorpiókirályos verzió valahogy nem jött be. :)

Én a korábban kiderült hírek fényében már tudtam, hogy ilyen lesz, de azt nem tudtam, hogy ennyire pókszerű lesz majd, potrohhal, meg minden. Szerintem jópofa volt, hogy alig tudott megállni rajta, mert csak egy ilyen tákolmány volt az egész. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De gondolom ti is észrevettétek, hogy Talzin anya részről részre egyre sunyibb. Főleg ebben az egy jelenetben látszik, hogy valami nagyon nagy dolog van készülőben és még mindig nem tudjuk, hogy mire megy ki a játék. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tetszett a rész, pedig mikor felröppentek a Maul-ról szóló pletykák majdnem abbahagytam a sorozatot. :lol:

Szerencsére a folytatás mellett tettem le a voksom, így nem maradtam ki ebből a remek részből. :D

 

Na szóval...először is a rész negatívumai.

Opress nyomozása túl hamar véget ért, elég lett volna, ha csak a rész végén talál rá a bolygóra.

A másik ami zavart, hogy nem láttuk Palpus reakcióját.

A bárban lehettek volna változatosabbak a vendégek.

 

Asszem ennyi a negatívum a részbe, a pozitívumokat nem sorolom fel, mert nem szeretek sokat írni.

Egy pozitívumot mégis megemlítenék, az pedig őrült Maul egyik mondata.

"Through victory, my chains are broken" Ez a sith kód egyik sora, amiért hatalmas piros pont a készítőknek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.