Ugrás a kommentre

4x21 - Brothers


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

"Through victory, my chains are broken" Ez a sith kód egyik sora, amiért hatalmas piros pont a készítőknek.

 

Lok kicsit furán fordította de lehetett érteni :P

 

De mit is jelent ez konkrétan?

 

Győzelem révén láncaim lehullnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan! Talzin lesz a kulcs. Nagyon figyeltem, de most azt se láttam hol van egyáltalán, olyan homályos volt a háttér.

Ugyanúgy a Dathomiron volt, abban a rejtett barlangban, ahol Asajj Ventresst is felavatták éjnővérré.

 

Always remember I am fear. Always remember I am hunter. Always remember I am filth. Always remember I am nothing.

 

Azért ezek a sorok ütöttek!

Pontosan, ahogy Werebazs mondja. Önmagában semmi különleges, de amit Sam Witwer művel a mikrofon mögött... Fenomenális. Nem tudom, hogy a Sith Kódex felolvasása az ő, vagy az alkotók ötlete volt-e, de nagyon jól mutat az epizódban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, de mi az értelme? :)

Valahogy úgy van a teljes Sith Kódex, hogy a lelki béke hazugság, csak a szenvedély létezik, a szenvedélyből erőt merítek, az erő által hatalmat szerzek, a hatalom által győzelmet aratok, a győzelem által láncaim lehullanak. Ennek egy része el is hangzik, szinte már dogmaszerűen mormolja Maul, mint valami imát. Elég sokféleképpen értelmezhető. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát arra gondolhat, hogy ha legyőzi Obit akkor megszabadul? Nem kell arra addig várni. :D

Akár lehet az is. De érdemes megfigyelni azt, ahogy Maul a feje felé mutat, miközben a láncokról beszél. Érdekes dolgok ezek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is érdekes, hogy mennyit beszélsz a részről, holott nem is tetszett. :P

Szeretni akarom. :D És azóta már megnéztem még kétszer és határozottan pozitívabban állok hozzá. :P Meg hát, ez nem egy akármilyen esemény. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Észrevettétek Dooku körül azt a kismillió Magna Guard -ot? Amióta az éjnővérek megtámadták, azóta van ilyen robot biztosíték mellette. Biztos paranoiás lett az öreg. :D

 

De mire fel?:D Mikor Talzin voodoozott vele és ott gurult a földön mint a lábostető, akkor konkrétan le se sz*rták a droidjai. :)

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Totális mélypont. Eddig lehetett reménykedni, hogy Maul szellem, vagy klón, vagy bármi trükk kapcsán tér vissza. Azonban ez, hogy él ez az előzmény trilógia szembeköpése. Az pedig, hogy valaki valamiért valamikor rácsavarozta a felsőtestét egy póklábú robot alvázra, hogy 10-15 év után előrángassák egy szemétdomb aljáról, ez a gagyinak a legalja. Ez az össze rossz megoldás legbénábbika, akármilyen magyarázat, meg folytatás is jön ezek után.

Mindig én voltam a negatív hang itt a sorozattal szemben, ennek ellenére szerettem. Viszont most a negyedik évad folyamán valahogy egyre inkább előjött, hogy már csak megszokásból nézem. Ezzel a történetszállal pedig eljutottak oda, hogy teljesen lehúzta nálam magát a sorozat. A befejező részt még megnézem, de a következőre évadra már nem biztos, hogy ezek után visszatérek.

Sosem értettem a Lucas hülyeségei elleni fröcsögőket, de Maul ilyetén módon történő visszahozására egyszerűen tényleg nincs mentség.

Remélem nem térsz vissza. Most őszintén. Senki nem kíváncsi a fröcsögésedre. Nem tetszik? A szíved joga. Van ezer hely ahol szidhatod a sorozatot meg Lucas-t. Itt ne tedd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De mire fel?:D Mikor Talzin voodoozott vele és ott gurult a földön mint a lábostető, akkor konkrétan le se sz*rták a droidjai. :)

De ezek a droidok már előtte a képben voltak. Doou nem számított Voodozásra. De ne is OFF -oljunk többet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeretem a TCW-t, talán a legfőbb oka volt, hogy ide regisztráltam, de ez valami borzalmas volt.

Annyi minden volt benne ami nem tetszett, hogy az hihetetlen. A sorozatban most volt a legszembetűnőbb az, hogy egy-egy karaktert milyen nevetséges környezetben szerepeltetnek néha. Derrown szereplése persze lényegtelen, de olyan pitiáner húzás volt őt berakni ide.

Bocsi Embo de ez nettó hülyeség. Amikor "belépünk" a kocsmába, a pultnál legalább három ugyanolyan fajú lény van mint Derrown. Az közel se biztos, hogy őt láttuk a fal mellett, sőt. A wiki irreleváns ebben a témában. Sehol se lett leírva, hogy az a parwan ő lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsi Embo de ez nettó hülyeség. Amikor "belépünk" a kocsmába, a pultnál legalább három ugyanolyan fajú lény van mint Derrown. Az közel se biztos, hogy őt láttuk a fal mellett, sőt. A wiki irreleváns ebben a témában. Sehol se lett leírva, hogy az a parwan ő lenne.

Nem a wikire hagyatkoztunk, hanem a saját szemünkre. A másik három parwan kék volt, ő meg pont ugyanolyan, ugyanazzal a felszereléssel, a karaktermodell biztos, hogy ugyanaz volt, de a maga a szereplő talán nem, nem először van példa ilyesmire a sorozatban. :) Csak miért rakták ilyen feltűnő helyre?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No megnéztem az előző kettővel és 180 fokos fordulat állt be a véleményemben, ez egy nagyszerű felvezető epizód volt! Nagy hülyeség volt, hogy nem adták le egyben a következővel, mert így az a rengeteg feszültség, ami felgyülemlett a rész végére totál elveszik jövő hétre. Gondoltam is rá, hogy meg se nézem, amíg ki nem jött a következő, de akkora függő vagyok, hogy nem bírtam megállni :chainsaw::fuckoff::bumm::chainsaw::fuckoff::bumm:

 

Reggel majd írok bővebben is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reggel majd írok bővebben is :D

Cinematic élmény, azt mondják. :D Várom az írásod. Nem volt ez rossz epizód!

 

Akkor ezek szerint Mault most Sidious és Dooku is megérezte?

Dooku igen, hisz ez benne is volt a részben. Sidious? Talány...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cinematic élmény, azt mondják. :D Várom az írásod. Nem volt ez rossz epizód!

 

 

Dooku igen, hisz ez benne is volt a részben. Sidious? Talány...

Dooku Opresst érzi meg, nem? Maulról nem tesz említést, pedig Yoda beazonosítja a rész végén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dooku Opresst érzi meg, nem? Maulról nem tesz említést, pedig Yoda beazonosítja a rész végén.

Annyit mondott, hogy valami rosszindulatú van felemelkedőben. Mivel Savage-t már pár egy mondattal korábban kielemezte, csak Maul-ra gondolhatott, csak nem tudja beazonosítani őt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsi Embo de ez nettó hülyeség. Amikor "belépünk" a kocsmába, a pultnál legalább három ugyanolyan fajú lény van mint Derrown. Az közel se biztos, hogy őt láttuk a fal mellett, sőt. A wiki irreleváns ebben a témában. Sehol se lett leírva, hogy az a parwan ő lenne.

 

Lehet igazad van, de egyszerű paraszti eszemmel arra gondoltam, ha a parwan ugyanazt a felszerelést viseli, ugyanaz a színe, ugyanolyan fegyvere van( ha jobban megnézed, ott lóg a pisztoly) akkor az bizony Derrown. Szóval hiába, nekem meggyőződésem, hogy ő volt az, és ez a tényező sokat von le a rész értékéből(számomra).

Szerkesztve: - Embo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt mondom, hogy bárcsak ennyi baj lenne. :D A többi parwan is pont olyan volt, csak más színű. De persze lehet, hogy az Dewron. Nem tudom beírjam-e majd a szereplők közé.

 

Amúgy észrevettétek, hogy Maul -nak az egyik szarva letört? Biztos akkor vesztette el, amikor beverte a buksiját zuhanás közben a Theed -i akna falába. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.