Ugrás a kommentre

Számítástechnika


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

Az nem jó, ha továbbítod a már meglévő levelet?

Egy levélre válaszként kell írnom valamit, amihez csatolnom kéne a másik levelet. Végül szimplán bemásoltam a tartalmat a válaszlevélbe csatolás helyett, hátha úgy megfelelő lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Lehet hogy nagyon egyértelműt kérdezek, de ha egy rakás személyes file-t letöröltem a gépről és utána csinálok a Ccleanerrel egy egyszeres felülírást, akkor utána maga a szabad terület már nem lesz több mint amennyi a törlés után volt, ugye? Esetleg arra van esély, hogy a sérülés miatt törölhetetlen roncs file-ok egy részétől is megváljak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet hogy nagyon egyértelműt kérdezek, de ha egy rakás személyes file-t letöröltem a gépről és utána csinálok a Ccleanerrel egy egyszeres felülírást, akkor utána maga a szabad terület már nem lesz több mint amennyi a törlés után volt, ugye? Esetleg arra van esély, hogy a sérülés miatt törölhetetlen roncs file-ok egy részétől is megváljak?

 

 

Nem lesz több. A roncsfile-okra meg formatálás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magyarországon lesz a legdrágább az iPhone 7

 

Sehol a világon nem lesz olyan drága a frissen bemutatott iPhone 7, mint Magyarországon....

http://index.hu/tech/2016/09/10/magyarorszagon_lesz_messze_a_legdragabb_az_iphone_7/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

 

Szánalmas... :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Kinek hogy tetszik az Acer Predator 21X "laptop"? :)

Állítólag asztali még a hivatalosan be nem jelentett 7. generációs proci van benne, és 2 db asztali gtx 1080. Az, hogy most tényleg asztali proci és kari lesz benne, nem tudom, az általam olvasott honlapokon nem láttam, de a TheVR csatornán mondta a csávó.

Ha igaz akkor az Acernél gyakorlatilag egy igen erős asztali PC-t összetömörítettek egy laptoppá. Bár szerintem 2 db 1080 teljesen felesleges 2560X1080-ra (sőt, az egy darab is) de ha már ennyire megy a megalománia, akkor legalább 3440X1440-es lehetne a kijelző. Bár egy gtx 1080 is röhejesen könnyen megbirkóznia 3440X1440-el; de hát ha csúcskategóriáról beszélünk, akkor gyakorlatilag nincs felső határ.

De gondolom a net tele lesz tesztel ha kijön a laptop, én nagyon várom. Bár szerintem növesztenem kell még 3 vesét hogy megvehessem. :D

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ocsmány és overkill. Tipikusan olyan termék lesz mint az iPhone: megmutathatod, hogy neked ilyenre is tellik. Már egy 1080 kielégít minden mai igényt (hacsak nem render-parkot akarsz a laposodból csinálni). Arról nem is beszélve hogy egy ilyen úgy fogyaszt, mint egy űrrepülő, a táp valószínűleg akkora, mint egy mélynyomó, és aksiról nem hiszem, hogy 1,5 óránál tovább bírja. Kíváncsi vagyok hogyan oldják meg a hőelvezetést, mert ha valahogy mégis sikerül kimaxolni mindkét videókártyát, akkor valószínűleg a burkolaton már tojást is lehet sütni.

 

Vannak értelmes gamer laptopok. Ez nem az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Van olyan fórumtag, aki Nokia/Microsoft telefont használ Windows Phone 10 OS-el?

 

Kinéztem a Lumia 650 telefont, és láttam, hogy azon már ez van(jelenlegi Lumia telefonomon nem frissithető erre, igy nincs a rendszerrel tapasztalatom).

Kérdéseim, hogy bug mentes-e már a rendszer, nem fagyogat be? Azok az app-ok mind megvannak rá, amik a 8.1-re is voltak?

További tapasztalatokat is szivesen fogadok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Árukeresőn keresgéltem laptopokat, és találtam ezt mindenhol közel 200 ezer forint, de itt csak 20ezer. Megrendeltem, és a visszaigazoló emailben is ez az összeg szerepel. Akkor kötelesek lesznek kiszállitani ennyiért?? Nagyon jó kis specifikációja van, nekem meg pont kellett egy új laptop. :D

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Árukeresőn keresgéltem laptopokat, és találtam ezt mindenhol közel 200 ezer forint, de itt csak 20ezer. Megrendeltem, és a visszaigazoló emailben is ez az összeg szerepel. Akkor kötelesek lesznek kiszállitani ennyiért?? Nagyon jó kis specifikációja van, nekem meg pont kellett egy új laptop. :D

LOL. :D

Én is megrendeltem egyet, kíváncsi vagyok, mi lesz ebből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mozillánál olyan problémám jelentkezik, hogy mikor görgetek lefele egy képnél vagy videónál elcsúsznak az oldalak és jó pár görgetéssel lejjebb is ugyanolyan, majd a vége felé ismét jó, de az elcsúszott részben így nem látom a tartalmat valaki tudna esetleg megoldást. készítettem egy print screent, hogy szemléltesse a dolgot.

mozilla.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.