Ugrás a kommentre

Számítástechnika


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

2018. 07. 03. - 11:30, Darth Cupsy írta:

Ha RAM-ot akarok venni a PC-mbe akkor, hogy tudom megnézni, hogy az alaplapom milyen RAM-okat bírna el (MHz, összes GB stb.) Valamint az fontos, hogy egyforma RAM-ok legyenek benne?

Az alaplap gyártójának(Asus, Gigabyte stb..) honlapján keress rá az alaplapod tipusára. Ott mindent ki fog írni róla, azt is hogy milyen RAM-ok-at támogat.

 

Nem árt ha azonos frekvenciájú és gyártójú RAM-okat raksz bele. Igaz müködnek a különböző gyártók ramjai egymással de hallottam már hogy néha nem fértek össze. Ha meg különböző frekvenciájút veszel a lassabban fog ketyegni mindkettő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

54 perccel korábban, Frenkie írta:

Ha meg különböző frekvenciájút veszel a lassabban fog ketyegni mindkettő.

Erre voltam leginkább kíváncsi, mert ami most van benne az Corsair 8GB-s 1066 MHz-s és az érdekelt, hogy érdemes-e mellé egy nagyobb frekist venni, de így akkor veszek neki egy ikertesót :D

 

szerk.: na jó most kicsit összezavarodtam a Max bandwidth mögött azt írja, hogy 1066 MHz, de rákersetem típusszám szerint ott meg 2666 MHz-t ír most akkor melyik?

2018-07-04_173826.jpg

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...

Köszi skacok!

 

24 perccel korábban, Darth Sky írta:

Én régen a Gimpet használtam, az nagy vonalakban ugyanazt tudja. De mi a gond a Photoshoppal? :) 

Nincs telepítve és nincs kedvem kínlódni vele. Ikonokat akarok csinálni a fórumhoz. Segíthetsz ha van kedved. :D Írj privátban és elmondom mire gondoltam. Nem nagy cucc. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Segítség! (Már megint.)

Tableten írtam egy hatoldalas fanfictiont, ami valami félreértés miatt az Office felhőjébe lett elmentve. Ide: https://1drv.ms/f/s!AhVdjJAp3BmqgWgE-SH8dbeFMnI_ Automatikus mentés ment folyamatosan.

Írás közben többször bezártam, megnyitottam, volt hogy közben újraindítottam a tabletet, stb. Jó volt. Majd amikor odatettem az utolsó pontot a végére és az egészet bezártam, onnantól kezdve az egészre azt írja, hogy nem nyitható meg a file. Azóta ez van tableten is és laptopon is.

Hogyan lehetne ezt újra olvashatóvá tenni? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy ódivatú vagyok, de nekem ezek a felhőbe mentős dolgok nem túl bizalomgerjesztőek. Krande esete sem győzött meg az ellenkezőjéről (bár az nem szándékos megoldás volt).

A felhő megosztásra kiváló, de én mindent saját gépen/telefonon és mellette külső tárhelyen tárolok alapvetően.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tud valaki egy jó online oldalt, amivel le tudom tölteni a youtube videóknak csak a hangját mp3-ban? Vagy egy programot számítógépre, vagy esetleg letöltős/átkonvertálós módszer is jó. Hosszabb videó esetében az utóbbi lehet működőképes megoldás, nem? 

Vagy esetleg egy olyan alkalmazást, amivel mobilról lehet youtube videókat csak hallgatni elsötétített képernyővel, stb. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Én az MP3Fiber oldalát használom. Könnyű kezelni és jó minőségben dolgozik.

Köszi. Ismerem alapokban, és használtam is, de az utóbbi időkben sokat szórakozott velem, kb. minden 3-4. videót volt hajlandó konvertálni. Hosszabb videót nem is tud, vagy csak én szúrtam el valamit. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Én ezt az oldalt szoktam használni, borzasztó egyszerű és nagyon jó!

 

 

  Spoiler elrejtése

 

Sajnos nálam az Avira azt írja, hogy ez egy malware website, és nem is enged tovább :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Pildi írta:

Sajnos nálam az Avira azt írja, hogy ez egy malware website, és nem is enged tovább :(

Ha google-be beírod, hogy:  "youtube to mp3 online converter" akkor kidob egy rakat oldalt, valamelyik csak jó lesz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Ha google-be beírod, hogy:  "youtube to mp3 online converter" akkor kidob egy rakat oldalt, valamelyik csak jó lesz :)

Köszi a tanácsot, de én azt használom, amit Dzséjt ajánlott, csak ki akartam próbálni az Ody által ajánlottat is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Ha google-be beírod, hogy:  "youtube to mp3 online converter" akkor kidob egy rakat oldalt, valamelyik csak jó lesz :)

Részemről megtörtént, nem túl jó eredménnyel, ezért gondoltam, hátha itt valaki tud valamit ajánlani :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, MissKarrde írta:

Részemről megtörtént, nem túl jó eredménnyel, ezért gondoltam, hátha itt valaki tud valamit ajánlani :) 

Amikor az mp3fiber nekem utoljára nem akart működni akkor ezt használtam:

 

https://www.flvto.biz/hu/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.