Ugrás a kommentre

Holiday Special


dstar

Ajánlott hozzászólás

Az ötlet az angol felirattal nagyon jó.

Az jutott eszembe, hogy valószínűleg mindenki dvd-n akarja majd, hogy asztali lejátszón is menjen a dolog, így mpeg-ben kellene megcsinálni.

Bár nem tudom lehet-e a feliratot konvertálni?

 

Megcsinálhatjuk avi-ban is, majd a kész feliratot ráégetjük, és az avi-t DVD-vé konvertáljuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a progival van gondom, hanem a gépemmel, ugyanis kilehelte a lelkét.

A másik az idő, házfelújításban vagyok, így nem nagyon érek rá.

Én felajánlanám az én verziómat, csak az a kérdés, hogyan juttatnám el hozzád/hozzátok?

Van olyan tárhely, ahová felfér 718 mega?

Ja, és meg is kellene vágni, mert a film után van egy ep4 és ep5 bemutató is, amit fel lehetne majd tenni extrának a lemezre. :P

Valahogy meg kellene csinálni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem esküszöm meg rá, hogy ha megjelenne nem venném meg, mert tényleg érdekesség és mégis csak az SW része, bármilyen sz*r is. És egyszer mindenképpen meg szeretném nézni... majd... a távoli jövőben... a nagyon távoli jövőben...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ezt sosem adják ki. Lucas csak a lóvéért nem adja a nevét egy ilyen kritikán aluli filmhez, főleg, ha figyelembe vesszük, hogy a classic-ot hogy a szívén viseli. (többszörösen felújított, digitálisan újrakevert hang, kép stb.)

Ezt rögtön a bemutatása után visszavonatta, megjegyzem nem ok nélkül, és ha újra kiadná, a fanatikus rajongókon kívül újra csak negatív kritikákat kapna. Egy átlak popkornmozi közönség fel se fogná, hogy "most mi ez?".

Másik kérdés, hogy milyen állapotban lehet a master szalag, mert 97 körül a classic állítólag valami pincében porosodott, és már akkor sürgős felújításra szorult. Ehhez sztem hozzá se nyúltak azóta.

Szóval, szerintem.

(én megvenném ;) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

tudom, hogy már egy jó kis idő eltelt a felirat projekt óta, de ha esetleg még mindig fontolgatjátok a dolgot, akkor valaki elküldhetné nekem a forgatókönyvet, mert az angol nyelvizsgámmal szívesen neki ugranék, amint van rá időm. Megjegyzem, nem tervezem a megnézését, de ha mondjuk az én fordításom vírítana alatta, lehet, hogy meggondolnám :). Várom a mielőbbi reakciókat.

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

tudom, hogy már egy jó kis idő eltelt a felirat projekt óta, de ha esetleg még mindig fontolgatjátok a dolgot, akkor valaki elküldhetné nekem a forgatókönyvet, mert az angol nyelvizsgámmal szívesen neki ugranék, amint van rá időm. Megjegyzem, nem tervezem a megnézését, de ha mondjuk az én fordításom vírítana alatta, lehet, hogy meggondolnám :). Várom a mielőbbi reakciókat.

 

Donát.

 

Lentebb belinkeltem a forgatókönyvet.

Jó lenne, ha megcsinálnád...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt le tudom menteni valahogy, mert megpróbáltam txt-be, és akkor egy csomó hülye jelölést kapott a szöveg, olvashatatlan. Valaki tudna javasolni valamit? Ha nem, megoldom így is, de azért örülnék, ha le tudnám menteni...

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.