Ugrás a kommentre

Holiday Special


dstar

Ajánlott hozzászólás

Nem árulok el nagy titkot hogy én is jelen voltam ezen vetítésen. Megmondom őszintén hogy én ilyen borzalmasan rossz filmet még nem láttam. Persze én is iszogattam előtte, de még úgyis nézhetetlen volt számomra. A megváltást a vége hozta el. :D Ja és természetesen soha többé nem akarom látni egy percét sem.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
  • 10 hónappal később...

Na ez is le van tudva!(most fejeztem be)Életemben először néztem meg.

Az -az igazság,hogy sokkal rosszabbra számítottam....a rajzfilm még jó is volt benne!

De,hogy miért kellett ezt megcsinálni?! :pill:

 

Nem hinném,hogy az életben még egyszer meg akarom majd nézni....

 

(és még hátra van a 2 ewok film....)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 évvel később...
  • 2 héttel később...

Soha életemben nem láttam még ezt a rajongók által olyannyira magasztalt Holiday Specialt, így hát letöltöttem. Nem néztem egyelőre végig, csak belenéztem, és azt a következtetést vontam le, hogy ennek a filmnek a letöltésével lehet, hogy egy súlyos merénylet elkövetésével egyenrangú dolgot tettem. :D 

Egyelőre a két ewokos filmet sem láttam még, azokra is roppant kíváncsi vagyok; bár ezekkel kapcsolatban sem volt még szerencsém túl sok pozitív visszajelzéshez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Épp az imént fejeztem be ezt a másfélórás műremeket. Kellett hozzá vagy 3 óra és egy féldoboz cigi... :D Van egy perverz hobbim. Én szeretem a rendkívül szar filmeket. Főleg az Asylum alkotásait. Bevallom, rég röhögtem és szörnyülködtem ennyit egy film alatt. Nem is tudom melyik volt a legjobb. A varieté jelleg? A real time rendrakás? Vagy a vén fószer Itchy perverzkedése? :D
Ha a TFA-ra vagy a TLJ-re azt mondják a fanyalgók hogy megölte bennük a gyereket. Akkor erre hatványozottan igaz.

Szerkesztve: - RacerX
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, RacerX írta:

Épp az imént fejeztem be ezt a másfélórás műremeket. Kellett hozzá vagy 3 óra és egy féldoboz cigi... :D Van egy perverz hobbim. Én szeretem a rendkívül szar filmeket. Főleg az Asylum alkotásait. Bevallom, rég röhögtem és szörnyülködtem ennyit egy film alatt. Nem is tudom melyik volt a legjobb. A varieté jelleg? A real time rendrakás? Vagy a vén fószer Itchy perverzkedése? :D
Ha a TFA-ra vagy a TLJ-re azt mondják a fanyalgók hogy megölte bennük a gyereket. Akkor erre hatványozottan igaz.

Nálam Han vs. Rohamosztagos a nagy CSELlel mindent visz. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2017. 12. 24. - 21:25, Ody Mandrell írta:

Itchy maszturbálása mindent visz. :lol2:

Az akkor van, amikor ráteszik a fejére azt a fémakármit, és megjelenik előtte az a néger nő? :D Kb. idáig láttam, de nem tűnt úgy, mintha maszturbálna - igaz, ekkor már csak félig-meddig figyeltem a képernyőre. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...
2017. 11. 27. - 21:28, Ody Mandrell írta:

Szerintem ezt még nem láttuk így. :lol2:  1:28-tól. :D

 

 

Belenéztem. Karácsony óta először látom ezt a masztis jelenetet. Nem tudom, mi a fenéért kattintottam rá, most egy ideig megint nem bírom majd kiverni a fejemből a jelenetsort. :lol:

2017. 12. 24. - 20:19, Pildi írta:

caseyjones, azt nem mondta senki, hogy a Holiday Specialt csak bizonyos mennyiségű alkohol és jó barátok társaságában érdemes nézni? :D Mert akkor életre szóló élmény lesz. :lol:

Elgondolkodtam azon, hogy egy vidám, italozós baráti összejövetelen melyik lehet jobb: megnézni a Holiday Specialt, vagy megnézni az Egy új reményt hangalámondásosan? :lol:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 6 hónappal később...
  • 9 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.