Jump to content
dstar

Holiday Special

Recommended Posts

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Favreau megcsinálja az új Hollyday Specialt? 

https://variety.com/2019/tv/news/jon-favreau-star-wars-life-day-1203405427/

Egy jó ideje lehet már róla hallani, hogy meg akarja csinálni, ráadásul a "Holiday Special"-ben felbukkant Gormaanda séf már hivatalosan is a Kánon része.

Az emberek azt mondták, hogy a PT tönkretette a Star Warst. Hát nem éppen... Az emberek azt mondják, hogy a ST (különösen a TLJ) tönkretette a gyerekkorukat. Hát nem éppen...

Kérdem: ez nem tette tönkre a szeretett univerzumukat? :lol2: Mert... jesus christ... mi ez a... dolog? :?

• Like 1
  • Vicces 4

50 perccel korábban, Bence1997 írta:

Mert... jesus christ... mi ez a... dolog? :?

ez a legjobb dolog ami valaha készülhetett. Persze csak ha Itchy-t kérdezed. :D 

12 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

ez a legjobb dolog ami valaha készülhetett. Persze csak ha Itchy-t kérdezed. :D 

Csak hogy tisztázzuk: még mindig nem láttam ezt a csodát. ;) Csak láttam tegnap 2-3 jelenetet belőle. De már az is sok volt. Korábban nem tudtam hova tenni ezt az alkotást. Gondoltam én sok mindenre, de amit láttam belőle... :lol:

Olyanok készítették ezt a filmet akiknek halványlila gőzük se volt, hogy mi is az a Star Wars. Persze 1977-ben ez még megbocsájtható. 

22 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Olyanok készítették ezt a filmet akiknek halványlila gőzük se volt, hogy mi is az a Star Wars

Ő "film"? Hát szerintem a filmkészítésről sem volt fogalmuk. 

2020. 01. 05. - 12:12, Bence1997 írta:

Csak láttam tegnap 2-3 jelenetet belőle.

"Hülye" hater. :lol: Egyébként Bence, van török Star Wars is. Ajánlom, hogy nézd meg. Én láttam mindkettőt, mármint. a HS-t, és török SW-t. Meg különben is idén nem jön SW film, ezek meg ízig-vérig azok. 

• Meglepő 1
  • Vicces 1

5 órával ezelőtt, Adrián írta:

Ő "film"? Hát szerintem a filmkészítésről sem volt fogalmuk. 

Amit láttam belőle, hááát... egyáltalán csoda, hogy a kamerával "jól" bántak. :D

5 órával ezelőtt, Adrián írta:

"Hülye" hater. :lol: Egyébként Bence, van török Star Wars is. Ajánlom, hogy nézd meg. Én láttam mindkettőt, mármint. a HS-t, és török SW-t. Meg különben is idén nem jön SW film, ezek meg ízig-vérig azok. 

Adrián, köszönöm a javaslatokat, de kedvesen visszautasítom. Azért egy bizonyos minőséget fenntartok. :D

16 perccel korábban, Bence1997 írta:

Amit láttam belőle, hááát... egyáltalán csoda, hogy a kamerával "jól" bántak. :D

Nem bántak vele jól.

19 perccel korábban, Bence1997 írta:

Adrián, köszönöm a javaslatokat, de kedvesen visszautasítom. Azért egy bizonyos minőséget fenntartok. :D

Ja, ezek a magas elvárások, aztán, ha nem felel meg neki, a film instant sz*r. A török SW-nak, van magyar felirata, valami mazochista lefordította, úgyhogy a történetről nem maradsz le, de ez egy nagyon intelligens film, gyakorlatilag, mintha a filmet, a Török Nolan rendezte volna, úgyhogy sokszor meg kell nézned, hogy ne legyenek benned kétségek.

Bence amúgy szereted az Indiana Jones filmeket?

39 perccel korábban, Adrián írta:

Nem bántak vele jól.

Igen, ezért írtam a jólt idézőjelbe. :D

40 perccel korábban, Adrián írta:

Ja, ezek a magas elvárások, aztán, ha nem felel meg neki, a film instant sz*r. A török SW-nak, van magyar felirata, valami mazochista lefordította, úgyhogy a történetről nem maradsz le, de ez egy nagyon intelligens film, gyakorlatilag, mintha a filmet, a Török Nolan rendezte volna, úgyhogy sokszor meg kell nézned, hogy ne legyenek benned kétségek.

Már bocs, de egyrészt, nem néztem utána, hogy mi ez a török SW, másrészt azt hittem, hogy hasonlít a HS -höz, mivel hasonló kontextusba hoztad szóba. :) Lehet lecsekkolom.

Az IJ filmekkel én úgy állok, hogy láttam a 4 közül a többségét, a legutóbbin még jót is szórakoztam, de különösebben nem érdekelnek annyira. De elismerem kultúrtörténeti jelentőségét a filmeknek. :)

2020. 01. 06. - 20:33, Bence1997 írta:

Már bocs, de egyrészt, nem néztem utána, hogy mi ez a török SW, másrészt azt hittem, hogy hasonlít a HS -höz, mivel hasonló kontextusba hoztad szóba. :) Lehet lecsekkolom.

Szarkazmusban nyomta Adrián. :lol:

26 perccel korábban, Donát írta:

Szarkazmusban nyomta Adrián. :lol:

Igen, idővel rájöttem. :oops: