Ugrás a kommentre

"Nahát! Hiszen őt ismerem!"


Rog

Ajánlott hozzászólás

Jaja. A szemeiről "Esztebán" (:D) Spielberg bátya ugrott be elsőre. Bár le kellett ellenőriznem hogy eltaláltam-e.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 4 héttel később...
2019. 05. 26. - 13:38, JakeSully írta:

Igen, ők azok szép megfejtés.

Azért az számomra legalább is hihetetlen, hogy Roman Polanski felesége volt akkortájt a világ egyik legszebb nője. 

Tudhatott valamit a lengyel rendező.

 

 

Igazi természetes szépség volt meg kell hagyni. Ma már ritka az ilyen. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az összeállítás csak egy sima "Leesett hogy már máshol is láttam." típusú összegzés. Szóval semmi extra.

 

 

Van a "Pánisör" második szezonjában ez a John "Zarándok Jani" Pilgrim nevezetű rosszfiú akit én a "Pádre".névvel szoktam illetni.

 

Ibhjj0R.jpg

 


No őt a sori meglesése után a Vészhelyzet egyik részében szúrtam ki. Akkor is rosszalkodott. Túszokat ejtett az egyik kezelőben.

 

00NdTXM.jpg

 

 

Aztán a Gylikos elmék egyik hekusának szerepében ismertem rá. Ő már egy elég szimpi pacák. Meg is kedveltem.

 

5IRxDD9.jpg

 


Tegnap utánanéztem hogy a "Pánisör" letudása előtt is láttam-e és kiderült hogy a Törvénytisztelő polgár egyik mocsadékát is ő játszotta. Jó csúnya véget ért mert magára haragította Geri Butler-t.

 

Sa30ZWz.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...

A Megtorló sori második szezonjában szereplő főnök néne is ismerős korábbról.

 

g5fEEBO.jpg

 

 

Én két régebbi muviban láttam még.

 

Spoiler

A mélység titka (Lindsey)


jrFuv7T.jpg

 

 

Robin Hood, a tolvajok fejedelme (Marian)


668HRFG.jpg

 

 

 

No ezt is jó sokáig halogattam. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

A második Motel muviban szereplő alábbi csajszi alakítója itt a fórumon néhányunknak egy nagyon klassz soriból bezony ismerős...

 

BTm9VRw.jpg

 

 

 

mint a Lucifer-es detektív néni.


2iTFeWU.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Kapóra jött a topik címe. Már csak azért is, mert én is épp így kiáltottam fel pár napja, mikor kondizni voltam. A teremben mindig az M4 sport megy, lenémítva. Épp egy fickót mutogattak, aki a kamera előtt beszélt, azt hittem a Galaxis Őrzőiből Draxról nézek egy werkfilmet, mondván, hogy biztos korábban sportoló volt - amilyen kigyúrt nagy melák, simán elhinném, hogy előtte pankrátor volt vagy mit tudom én.

 

A dolog ott lett gyanús, mikor a diósgyőri birkozó egyesületet kezdték el mutogatni, és kénytelen voltam rájönni, hogy ez a fickó nem Drax, hanem egy magyar olimpikon, nevesül Repka Attila, aki kinézetével máris szerzett magának egy hatalmas rajongót. :lol: 

 

Image result for repka attila"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem. Az Daisy a Chaos Walking című új muvijából. Az MCU-s pókgyerekkel játszik benne. Egyből beugrott mert anno egy komment erejéig kitértem arra a témára és az alábbi képet mellékeltem hozzá.

 

cjwqOdg.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.