Ugrás a kommentre
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Star Wars SAGA Fórum és Hírportál

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.
A fórum támogatása

Yoda József

Arany támogató
  • Csatlakozott:

  • Utolsó látogatás:

Yoda József összes hozzászólása

  1. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Ahsoka
    Ellentmondást nem érzek, inkább csak azt, hogy a mozgóképes megjelenítés egy egysíkú képet ad Thrawnról: azt, hogy ő egy egyszerű, hithű birodalmi, és a birodalom visszaállításán túl nincs más motivációja. Míg a könyvekben ennél jóval több van mögötte.
  2. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Ahsoka
    Ez simán lehetséges, hogy akkoriban ő már nagyban az Ahsokán dolgozott, így nem tudott a Mandóra figyelni Jó volna a Filoni filmben egy ehhez hasonló jelenetet kapni, ahol szépen összegyűlik mindenki egy végső epic csatára Thrawn ellen: Din és Grogu, Boba és gottrája, Bo Katan és Mandalore népe, az ÚK erői, Hera, Ezra, Ahsoka és Sabine... és még ki tudja kik, talán a Skeleton Crew bandája, na meg a Luke-Han-Leia trió. A TROS-ban próbáltak hasonlót, de ott közel se hozta ezt a katartikus élményt.
  3. Hát ha pusztán a látványt nézem, akkor is vannak óriási különbségek, és nekem van ami e tekintetben nem üti meg az átlag sw-t. Mandónál, Obi-Wannál nem egyszer fordult elő, hogy gyakorlatilag leugrott a LED-fal a képernyőről. Grogu ugrabugrálásáról nem is beszélve, ami olyan természetellenesen nézett ki a bábbal. Ott komolyan nem értem miért nem használtak cgi-t. De örülök ha valakit ezek nem tudnak kizökkenteni. Az Ahsoka, Andor viszont nagyon szépek, az igazi mozis SW minőség. Ez kéne hogy legyen a standard napjainkban.
  4. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Skeleton Crew
    Nekem azt sugallja, hogy valami erőhöz köthető dolog lesz, és a leírás is úgy fogalmaz, mintha egy másik galaxisba kerülnének a kölykök. Mindenesetre, ez már érdekesebben hangzik, mint amennyit eddig tudtunk róla. Az biztos, hogy valahogy kapcsolódnia kell a Mandoverse sztorihoz. Meg hogy téged idézzelek, "sz*r ötlet is megvalósítható jól"
  5. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Skeleton Crew
    Mert mi lenne vele a baj?
  6. Én a Mandót szétszedném évadonként. 1. Ahsoka 2. Andor, Mando s2 3. Obi-Wan 4. Mando s1 5. Boba Fett 6. Mando s3
  7. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Skeleton Crew
    Teória a leírás alapján. Spoilerbe, ha esetleg valaki még nem látta az Ahsoka utolsó részét:
  8. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Skeleton Crew
    Itt egy szivárgás az amerikai szerzői jogi hivatalból, miszerint az első epizód várhatóan januárban jelenne meg.
  9. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Ahsoka - 1. évad
    A TLJ óta ez állt a legközelebb a Lucas-féle Star Warshoz. Ilyen az, amikor a Star Wars meséje találkozik az Andor minőségével. Sajnos nekem a Mandalorian 3. évada inkább csalódás volt mind történetileg, mind látványilag (kifejezetten low budget hatást keltett jópár jelenet, amelyek egyébként tök jók lehettek volna), mind a karakterek ívét illetően, de Filoni ezzel a sorival visszalehelte az életet a Mandoverzumba. Jó kezekben van nála ez a franchise, és sokáig fogja még igazgatni ő a messzi messzi galaxis életét Így most azt mondanám, ez lett a kedvenc SW élőszereplős sorozatom, mert bár az Andor nemcsak, mint SW alkotás, de mint általánosságban TV sorozat is egy igen magas és egyedülálló szintet képvisel, addig ez a sorozat rádöbbentett arra, hogy onnan azért hiányzik valami, amitől SW a SW: a mese, ami kortalan, és minden generációnak szól na, ez itt megvolt bőven! (Azért a politikai jelenetekhez bevonhatta volna Gilroyt sajnos ez nem erőssége Filoninak, és erősen lefele lógnak ki a sorozatból) Azt szeretném, ha a jövő SW sorozatai számára ez lenne a standard, amit most Filoni letett az asztalra.
  10. Baylan, illetve Peridea történetszála lehet arra szolgál, hogy felvezessenek egy fenyegetést az ST utáni filmekre? Nekem rémlik valami olyasmi Filonitól, vagy Favreu-tól, hogy nemcsak a sequelt vezetik fel, hanem azon túli dolgokat is. Sokan Abelothot teorizálják amúgy, aki kvázi az Anya volt a legendákban, egyébként nem nagyon ismerem azt a történetet.
  11. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
    Semmi bajom Sebastian Shaw-val, de Hayden = Anakin. Ez nem vitakérdés
  12. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Ahsoka
    Holnap jelenik meg az évad második felének a soundtrackje, benne egy majdnem 6 perces új Thrawn témával! https://filmmusicreporter.com/2023/10/05/ahsoka-volume-2-episodes-5-8-soundtrack-album-details/
  13. Na meg össze lehetne hozni a nagy hármast (Han-Luke-Leia) a moziban. Szerintem kizárt, hogy ezt a ziccert kihagyná a Lucasfilm, pláne azután, hogy ennek hiánya sokaknak nem tetszett a sequelben.
  14. Luke-tól karakteridegen lenne, ha nem segítene egy ilyen helyzetben. Ez még nem a megkeseredett, TLJ-korú Luke.
  15. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Remélem érthető lesz azok számára is, akik semmit nem láttak az első évad óta készült Marvel contentből
  16. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
    Offtopic: hogyan lehet egyszerűen kikerülni a Disney+ beépített védelmét a screenshotok ellen?
  17. Talán a Dicső Anyák?
  18. Egy dolog nem szeretni a sequelt, de ilyen álomvilágban élni egy egészen más dimenzió Biztos azért volt tele a Mandalorian is sequel utalásokkal, mert Legenda lesz belőle
  19. Évadzárónak remek volt. Két dolog nem tetszett: a rész elején az "andalgás", miközben Ahsokáéknak amúgy sietni kellett volna, illetve Sabine erőhasználata. Szerintem az erő nélkül is egy remek karakter volt Rebelsben, totál feleslegesnek érzem belőle is Jedit csinálni a semmiből. Egyébként meg kell mondjam, Baylan sztorija és hogy mi van a Perideán sokkal jobban érdekel, mint a Thrawn vs Új köztársaság. Utóbbinak gyakorlatilag nincs tétje, mert tudjuk, hogy hova vezet. Ez nagy rákfenéje általában annak, amikor már két létező tartalom közé készül valami. Remélem így, hogy Ray Stevensont elvesztettük, nem tudják le valami képregényben a sztoriját, hanem megoldják, hogy a képernyőn lássuk. Animációs sorozatban, vagy recastolva élőszereplősen.
  20. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Skeleton Crew
    @Ody Mandrell Dehogynem:
  21. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Skeleton Crew
    Idén lett volna, de a csúszni fog (valószínűsíthetően a sztrájk miatt)
  22. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Ahsoka - 1. évad
    Egyelőre maradt a Jedi: Survivor nálam, mint az év SW élménye, meglátjuk ez holnap változik-e
  23. Egyrészt, nem lenne ez egyedi alkalom. Ez csak PR. Most azzal nem állhat a kamerák elé, hogy nem, ezt menet közben találtuk ki. Másrészt sokan mások akik a filmen dolgoztak, ennek az ellenkezőjét mondják. Nem, egyáltalán nem következik ez ebből. Ha nincs Palpatine, akkor Snoke nyilván más eredettörténetet kap. Részemről ez a téma ennyi volt, mert kb ugyanazokat a köröket futjuk
  24. A kettő nem zárja ki egymást. Központi témává se feltétlen kellett volna tenni, de egy pár percet rá lehetett volna szánni egy szem mondatnyi idő helyett. De leginkább az lett volna a legjobb, ha vissza se hozzák Mondom ezt úgy, hogy amúgy Ian brillírozik a szerepben, és az összes jelenet amiben ott van, arany de ezen már tényleg kár bánkódni
  25. Igen, épp ez a baj. Mert ha meglépünk egy ilyet, akkor ezt nem így kéne csinálni. Szerintem.

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.

Account

Navigation

Keresés

Keresés

Böngésző push értesítéseinek konfigurálása

Chrome (Android)
  1. Koppints a címsáv melletti lakat ikonra.
  2. Koppints az Engedélyek → Értesítések lehetőségre.
  3. Módosítsd a beállításokat.
Chrome (Desktop)
  1. Kattints a lakat ikonra a címsorban.
  2. Válaszd a Webhelybeállítások lehetőséget.
  3. Keresd meg az Értesítések elemet, és módosítsd a beállításokat.