Ugrás a kommentre
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Star Wars SAGA Fórum és Hírportál

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.
A fórum támogatása

Ody Mandrell

Admin
  • Csatlakozott:

  • Utolsó látogatás:

Ody Mandrell összes hozzászólása

  1. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
    Ody Mandrell sincs, szóval.... Egyébként ez nagyon régi szavazás, még 2005-ben indult. Tényleg nem ártana frissíteni.
  2. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
    Pedig ott a lehetőség: "valaki más"
  3. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
    Azt hittem Kleya Marki a kedvenced.
  4. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    @Odumin ledaráltam a Silo két évadját. Nekem nagyon bejött, már az eleje beszippantott. Rég kötött le ennyire sorozat.
  5. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Skeleton Crew - 1. évad
    Fogadni mertem volna rá.
  6. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Skeleton Crew - 1. évad
    Megszabad kérdezni ki volt az?
  7. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: The Acolyte
    Nekünk az csak jó ha nyereséges, mert újabb SW sorozatok jöhetnek. Hiába a kevesebb perc, de azok az SW és a Marvel között oszlanak el. Ha ezek nem lennének akkor be is lehetne hinteni sóval az egészet.
  8. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Andor
    Asszem Bence tartja számon mikor szoktak jönni az első előzetesek, de én is minimum a Superbowl-on számítok rá! Annál nagyobb reklám nem kell.
  9. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: The Acolyte
    Lehet, hogy egy negatív tendencia első jeleit látjuk. Az Andornál eldől mi a helyzet: vagy ezen sorozatok iránt nem volt nagy érdeklődés, vagy mélyrehatóbb nézettségi problémáról van szó.
  10. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: The Acolyte
    Ez inkább a Disney+ problémája, nem az Acolyte-é. Lehet ha a Netflix-en jön ki, dupla annyian nézik.
  11. Aki még nem szavazott és szeretne, még holnap estig megteheti.
  12. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Mennyit érhet egy első kiadású Ripley Háborúja könyv? Ezt még a Valhalla adta ki.
  13. Lehetséges, nem tudom. Még van három hónap. Mondjuk egy Natalie Portman nagyot szólna.
  14. Eddig elég gyenge a felhozatal. Jacintot kivéve a bejelentett vendégek már sokszor voltak Celeben, akikért nem feltétlen éri meg elutazni a világ másik végébe. Hiányzik egy nagy durranás, akire úgy az ember igazán felkapná a fejét.
  15. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Tudod nekem Onkyo volt és nagyon szerettem a hangzását. Ha akkoriban lett volna, azt veszem. Persze ez nem azt jelenti, hogy ne lennék megelégedve a Denonnanl. Jó ez is.
  16. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Azóta volt szerelőnél, az sdd ment tönkre, ezért nem bootolt be.
  17. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Érhető. Az árát elírtam. Nem 400 hanem 300.
  18. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Isten éltessen sokáig, @Frenkie bácsi!
  19. Djarin ráadásul bőven meghal még Grogu fiatal korában. Kérdés utána mi lesz vele. Örülnék ha valahogy Rey és a Jedik közé keveredne.
  20. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Fan aktivitás
    Kicsit uncsi volt. Haladtam volna tovább a fő szállal.
  21. Grogu?
  22. Ez hatalmas feladat egy embernek! Meglátjuk 15 év alatt hova jutott, vagy jutottak. Inkább az utóbbi mert egy Jedi hosszútávon kevés ekkora munkához. Az is érdekes kérdés, hogy mennyiben hasonlítanak majd az elődökre. Pl. lesz-e Jedi tanács, vagy szigorú megkötések a kötődés terén, hogy csak kettő fontos dogmát említsek.
  23. Az se lehet véletlen, hogy 15 év telik el a TROS óta. Itt kellett történnie valami nagy jelentőségű dolognak. De ezt majd meglátjuk, mi volt az. Egyébként Rey korai kalandozásait Finnel karöltve is el tudom képzelni. Miközben tanítja barátját, közösen fedezik fel az Erő rejtett titkait a galaxisban.
  24. Ezzel együtt a Jedik Palpatine által rosszhíre is kikophatott. Kérdés mennyire kellett megküzdenie az előítéletekkel Rey alakulatának. Nem számítok erre. Szerintem egy vadiúj status quo lesz a galaxisban.
  25. Már ha az a célja ami az elődjeinek. De az is elképzelhető, hogy tanult a múlt hibáiból és nem is akar olyan rendfenntartó Jedi Rendet létrehozni, mint a korábbiak. Lehet, hogy visszatér a gyökerekhez ami jelenthet egy befelé fordulást is, kutatva pl. az Erő misztériumait. Valahogy úgy képzelem el ahogy pl. a Jedik brendoki missziója alapból kinézett (a konfliktust leszámítva). Lehet, hogy Luke is ilyen rendet szeretett volna amúgy...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.

Account

Navigation

Keresés

Keresés

Böngésző push értesítéseinek konfigurálása

Chrome (Android)
  1. Koppints a címsáv melletti lakat ikonra.
  2. Koppints az Engedélyek → Értesítések lehetőségre.
  3. Módosítsd a beállításokat.
Chrome (Desktop)
  1. Kattints a lakat ikonra a címsorban.
  2. Válaszd a Webhelybeállítások lehetőséget.
  3. Keresd meg az Értesítések elemet, és módosítsd a beállításokat.