Ody Mandrell összes hozzászólása
-
A Skeleton Crew sorozat
Az jobb kérdés, hogy a történések vajon az Ahsoka sorozattal egy időben, vagy közvetlenül utána játszódnak? Mindenesetre az At Attin is jókor kapcsolódik be a galaxis vérkeringésébe. Pont egy nagyobb konfliktus előestéjén.
-
Part 8 - The Jedi, the Witch and the Warlord
Sehogy.
-
Az Andor sorozat
X-en is jönnek az Andor klipek, szóval lassan lesz valami. Valószínűleg a már leadott előzetes jön, de nekem az is jó lesz.
-
2024 Legjobbjai - legjobb idei sorozat
Ez rólam is elmondható a Skeleton Crew kapcsán. Viszont ez nem tudta elhomályosítani el az Acolyte-ot.
-
2024 Legjobbjai - legjobb karakter különdíj
Véget ért a szavazás, itt lehet megosztott első hely.
-
2024 Legjobbjai - legjobb idei sorozat
Tudok konkrétan olyanról itt is, akiben biztos, hogy az újdonság varázsa bejátszott és pl. az Acolyte emléke már kicsit megkopott benne.
-
Éves legjobbak - Díjazottak Listája
Frissült az első poszt a 2024-es nyertesekkel.
-
2024 Legjobbjai - legjobb idei férfi főszereplő
Ez a kettőből az egyik kategória, amit nem a Skeleton Crew húzott be. Külön öröm, hogy a kedvenc Acolyte karakterem lett a nyerő.
-
2024 Legjobbjai - legjobb idei női főszereplő
Simán nyert Omega! KB második helye kisebbfajta meglepetés lenne, de elnézve a sorozat népszerűségét talán mégsem lehet annak nevezni.
-
2024 Legjobbjai - legjobb karakter különdíj
Itt 2022 után ismét megosztott első hely született, SM-33 és Jod Na Nawood közösen örülhetnek. 1. SAM-33, Jod Na Nawood 5-5 3. Sol mester 3 4. Neel, Barriss, Torbin 1-1-1
-
2024 Legjobbjai - legjobb idei sorozat
A szavazás lezárult, a Skeleton Crew nyerte a versenyt. Az is biztos segített rajta, hogy frissebb volt az emlék, de ettől független tényleg nagyon jó lett.
-
Kedvenc karaktered
Ody Mandrell sincs, szóval.... Egyébként ez nagyon régi szavazás, még 2005-ben indult. Tényleg nem ártana frissíteni.
-
Kedvenc karaktered
Pedig ott a lehetőség: "valaki más"
-
Kedvenc karaktered
Azt hittem Kleya Marki a kedvenced.
-
Sorozatok
@Odumin ledaráltam a Silo két évadját. Nekem nagyon bejött, már az eleje beszippantott. Rég kötött le ennyire sorozat.
-
Évadértékelés
Fogadni mertem volna rá.
-
Évadértékelés
Megszabad kérdezni ki volt az?
-
A The Acolyte sorozat
Nekünk az csak jó ha nyereséges, mert újabb SW sorozatok jöhetnek. Hiába a kevesebb perc, de azok az SW és a Marvel között oszlanak el. Ha ezek nem lennének akkor be is lehetne hinteni sóval az egészet.
-
2. évad trailer
Asszem Bence tartja számon mikor szoktak jönni az első előzetesek, de én is minimum a Superbowl-on számítok rá! Annál nagyobb reklám nem kell.
-
A The Acolyte sorozat
Lehet, hogy egy negatív tendencia első jeleit látjuk. Az Andornál eldől mi a helyzet: vagy ezen sorozatok iránt nem volt nagy érdeklődés, vagy mélyrehatóbb nézettségi problémáról van szó.
-
A The Acolyte sorozat
Ez inkább a Disney+ problémája, nem az Acolyte-é. Lehet ha a Netflix-en jön ki, dupla annyian nézik.
-
Éves legjobbak - Díjazottak Listája
Aki még nem szavazott és szeretne, még holnap estig megteheti.
- Aliens és Predator
-
Star Wars Celebration Japan - Chiba 2025
Lehetséges, nem tudom. Még van három hónap. Mondjuk egy Natalie Portman nagyot szólna.
-
Star Wars Celebration Japan - Chiba 2025
Eddig elég gyenge a felhozatal. Jacintot kivéve a bejelentett vendégek már sokszor voltak Celeben, akikért nem feltétlen éri meg elutazni a világ másik végébe. Hiányzik egy nagy durranás, akire úgy az ember igazán felkapná a fejét.