Ody Mandrell összes hozzászólása
-
Kedvenc karaktered
Ody Mandrell sincs, szóval.... Egyébként ez nagyon régi szavazás, még 2005-ben indult. Tényleg nem ártana frissíteni.
-
Kedvenc karaktered
Pedig ott a lehetőség: "valaki más"
-
Kedvenc karaktered
Azt hittem Kleya Marki a kedvenced.
-
Sorozatok
@Odumin ledaráltam a Silo két évadját. Nekem nagyon bejött, már az eleje beszippantott. Rég kötött le ennyire sorozat.
-
Évadértékelés
Fogadni mertem volna rá.
-
Évadértékelés
Megszabad kérdezni ki volt az?
-
A The Acolyte sorozat
Nekünk az csak jó ha nyereséges, mert újabb SW sorozatok jöhetnek. Hiába a kevesebb perc, de azok az SW és a Marvel között oszlanak el. Ha ezek nem lennének akkor be is lehetne hinteni sóval az egészet.
-
2. évad trailer
Asszem Bence tartja számon mikor szoktak jönni az első előzetesek, de én is minimum a Superbowl-on számítok rá! Annál nagyobb reklám nem kell.
-
A The Acolyte sorozat
Lehet, hogy egy negatív tendencia első jeleit látjuk. Az Andornál eldől mi a helyzet: vagy ezen sorozatok iránt nem volt nagy érdeklődés, vagy mélyrehatóbb nézettségi problémáról van szó.
-
A The Acolyte sorozat
Ez inkább a Disney+ problémája, nem az Acolyte-é. Lehet ha a Netflix-en jön ki, dupla annyian nézik.
-
Éves legjobbak - Díjazottak Listája
Aki még nem szavazott és szeretne, még holnap estig megteheti.
- Aliens és Predator
-
Star Wars Celebration Japan - Chiba 2025
Lehetséges, nem tudom. Még van három hónap. Mondjuk egy Natalie Portman nagyot szólna.
-
Star Wars Celebration Japan - Chiba 2025
Eddig elég gyenge a felhozatal. Jacintot kivéve a bejelentett vendégek már sokszor voltak Celeben, akikért nem feltétlen éri meg elutazni a világ másik végébe. Hiányzik egy nagy durranás, akire úgy az ember igazán felkapná a fejét.
-
HD formátum és a házimozirendszerek
Tudod nekem Onkyo volt és nagyon szerettem a hangzását. Ha akkoriban lett volna, azt veszem. Persze ez nem azt jelenti, hogy ne lennék megelégedve a Denonnanl. Jó ez is.
-
Számítástechnika
Azóta volt szerelőnél, az sdd ment tönkre, ezért nem bootolt be.
-
HD formátum és a házimozirendszerek
Érhető. Az árát elírtam. Nem 400 hanem 300.
-
Egyéb fontos
Isten éltessen sokáig, @Frenkie bácsi!
-
Az Új Jedi Rend és a galaxis kapcsolata
Djarin ráadásul bőven meghal még Grogu fiatal korában. Kérdés utána mi lesz vele. Örülnék ha valahogy Rey és a Jedik közé keveredne.
-
Fiction factory - Donát
Kicsit uncsi volt. Haladtam volna tovább a fő szállal.
-
Az Új Jedi Rend és a galaxis kapcsolata
Grogu?
-
Az Új Jedi Rend és a galaxis kapcsolata
Ez hatalmas feladat egy embernek! Meglátjuk 15 év alatt hova jutott, vagy jutottak. Inkább az utóbbi mert egy Jedi hosszútávon kevés ekkora munkához. Az is érdekes kérdés, hogy mennyiben hasonlítanak majd az elődökre. Pl. lesz-e Jedi tanács, vagy szigorú megkötések a kötődés terén, hogy csak kettő fontos dogmát említsek.
-
Az Új Jedi Rend és a galaxis kapcsolata
Az se lehet véletlen, hogy 15 év telik el a TROS óta. Itt kellett történnie valami nagy jelentőségű dolognak. De ezt majd meglátjuk, mi volt az. Egyébként Rey korai kalandozásait Finnel karöltve is el tudom képzelni. Miközben tanítja barátját, közösen fedezik fel az Erő rejtett titkait a galaxisban.
-
Az Új Jedi Rend és a galaxis kapcsolata
Ezzel együtt a Jedik Palpatine által rosszhíre is kikophatott. Kérdés mennyire kellett megküzdenie az előítéletekkel Rey alakulatának. Nem számítok erre. Szerintem egy vadiúj status quo lesz a galaxisban.
-
Az Új Jedi Rend és a galaxis kapcsolata
Már ha az a célja ami az elődjeinek. De az is elképzelhető, hogy tanult a múlt hibáiból és nem is akar olyan rendfenntartó Jedi Rendet létrehozni, mint a korábbiak. Lehet, hogy visszatér a gyökerekhez ami jelenthet egy befelé fordulást is, kutatva pl. az Erő misztériumait. Valahogy úgy képzelem el ahogy pl. a Jedik brendoki missziója alapból kinézett (a konfliktust leszámítva). Lehet, hogy Luke is ilyen rendet szeretett volna amúgy...