Ody Mandrell összes hozzászólása
-
Zene
@csoli1138 megjött, itt van! https://lemezkucko.hu/Filmzene-musical/ludwig-goransson-star-wars-the-mandalorian-and-grogu-2893764
-
Box Office
Szerencsére ezt sokan így gondolták az USA-ban is.
-
7x06 - Deal No Deal
Elég gyenge. De komolyra fordítva, szerintem egy tábornok se tehetne meg ilyet, hogy civilnek ad egy klón légiót csak úgy.
-
Sport
Portugália - Üzbegisztán: 3-0 Anglia - Ghána: 1-0 Panama - Horvátország: 0-3 Kolumbia - Kongói Demokratikus Köztársaság: 2-1
-
Box Office
Nyilván erősebb, de nem is ez volt a lényeg, hanem a mi piacunk.
-
Box Office
Megjöttek a végleges adatok. Apák napja volt a hétvégén, ami meg is látszik a számokon. A Mandalori esett a legkevesebbet az összes film közül, csupán 13%-ot! Foreign is elég jól hasított, így valószínűleg már hétvége előtt meglesz a 330 millió @Bomarr . Domestic hétvége: $4,174,039 -13% Domestic összesen: $172,039,029 Foreign összesen: $156,655,674 Worldwide összesen: $328,694,703
-
Blu-Ray kiadás
Semmiképp ne dobd ki őket, ha más nem, muzeális érték. Én a mai napig átkozom magam, hogy eladtam a klasszikus trilógia első felújított VHS kiadásait. Mert jött az SE, és ugye minek nekem a régi.... Nekem megvan a SAGA díszdoboz ami 4K-s, de egyedülálló filmeket tekintve ez lesz az első ebben a sorban. A Zsivány és a Solo is sima BD-ben van meg.
-
A szereplők
Jó forrásai lehetnek.
-
A szereplők
Ez konkrétan begyütt.
-
Blu-Ray kiadás
Még nincs róla hír, de Disney előfizetés ide vagy oda, mindenképpen meg fogom venni a hivatalos 4K kiadást. Egyrészt mert minden mozi film megvan fizikai adathordozón, másrészt ezt a filmet nem lehetne kihagyni! Egy vizuális orgazmus, még a SAGA filmekkel összehasonlítva is. Tervezi valaki megvenni rajtam kívül?
-
Párhuzamok
- A huttok és a Hutt Űr
-
Bolygók
-
Box Office
További finomságok. Toy Story 5 vs. Mando magyar nyitó hétvége. 98.315.451 Ft (37.386 néző) vs. 189.645.781 Ft (65.716 néző)
-
Box Office
Hétvégi magyar bevétel: 17.974.791 Ft -45% (171.998 néző) Összes magyar bevétel: 484.974.912.- $1.574.364
-
Sport
Argentína - Ausztria: 2-0 Franciaország - Irak: 3-0 Norvégia - Szenegál: 2-0 Jordánia - Algéria: 0-0
-
Vélemények és javaslatok
Továbbra is várjuk a támogatásokat, még bő egy hét van a befizetési határidőig.
-
Box Office
A Solonak 392 millió volt a vége. Igazából nem releváns összehasonlító már az sem. Baromi jó volt a vasárnap nálunk, így csökkentem 45% körülire. Egyébként a Mando nagy valószínűséggel többet hoz a végén, mint Spielberg új sci-fi filmje, az Univerzum őrzőit pedig agyonveri (ez utóbbi egyébként 200 millióból készült). Így tessék nézni ezeket a számokat.
-
Box Office
Igen, 100% hogy meglesz.
-
Box Office
Hétvége domestic becslés: $3,900,000 -19% Összes domestic: $171,764,990 Mozis átlagbevétel emelkedett a múlt héthez képest.
-
Sport
Spanyolország - Szaúd-Arábia 3-0 Belgium - Irán 2-0 Uruguay - Zöld foki-szigetek 2-0 Új-Zéland - Egyiptom 1-2
-
Box Office
Igen látom, de még sose hallottam róla.
-
Box Office
Péntek: $1.100.00 +104% (-16%) Domestic összesen: $168,964,990 Worldwide: $319,431,399 Remek emelkedés pénteken, bár ez még csak becslés. Idehaza kb. 50%-os esés várható a hétvégén, ami nem is rossz az erős versenytársakat nézve.
-
6x10 - The Lost One
Erre mondták anno, hogy Lucas totál hülye volt, és ez rossz írás, meg hasonlók. Ismerős valahonnan?
-
A Maul - Shadow Lord animációs sorozat
Biztos akarnak kezdeni vele valamit, csak az a kérdés, hogy melyik műben tűnhet fel. Felőlem itt is elférne.