Jump to content

A The Clone Wars animációs sorozat

Ody Mandrell
 Share

Recommended Posts

Úgy éreztem itt az ideje megnyitni ezt a topicot, hisz az első concept képet (ami egyébként nem biztos, hogy a fent említett sorozatból van, de nagyon valószínű) már közzé is tette az sw.com. Jól néz ki, és mintha ezek a klónok már rohamosztagos egyenruhát viselnének. Jól látom?

screenshot_157076.jpg

Edited by Ody Mandrell

Az SW.hu azt modja, hogy játékból van.

"A theforce.net a computerandvideogames.com egy cikkére hivatkozva úgy véli, talán mégsem a készülő animációs sorozat, hanem egy 2007-ben debütáló nagyszabású videojáték látványterve a minap bemutatott grafika."

Nekem is nagyon tetszik a kép! De azért remélem hogy inkább a sorozatból van, mint a játékból!

És szerintem is már rohamosztagos ruciban vannak!

Szuper! Remélem jön majd több is!

:):D:):)

Egy concept, tehát bármiből lehet. :) Én azért tippelek mégis a sorozatra, mert egy videójáték nem lehet olyan nagy szenzáció sztem...

Egyébként tényleg jó, hogy újra beindul ez az időszak. :) Vajon Tibur szuperkém mikor tűnik fel?

Az is lehet, hogy nem kell különválasztani a dolgot. Egy concept-et nem csak egy dologhoz lehet használni.

Ne feledjük a filmből kimaradt tervek sokszor kerültek játékokba például.

Sőt "élő" példa a kerekes lépegető előd, az ep3-ban.

Vajon Tibur szuperkém mikor tűnik fel?

Épp írni akartam, hogy már csak egy szuperkémre lesz szükségünk :clap2:

A kép valóban tetszetős, a katonák viszont nekem az ep3-as páncélosoknak tűnnek.

A kép leginkább a két trilógia közötti időt idézi szerintem... legalábbis a klón és a rohamosztagos páncél közötti átmenet miatt. Viszont a sorozatról tudjuk, hogy a Klón-háborúban játszodik... nem hinném, hogy teljesen új páncélokkal fognak előrukkolni, de majd meglátjuk. Jobban örülnék, ha inkább igazodnának a filmekhez...

Egyébként a kép nem is annyira concept-nek, mint inkább reklám-képnek tünik számomra. :clap2:

Igazából a concept képeken nem szokták úgy ábrázolni a karaktereket ahogy ténylegesen a filmben szerepelnek majd.Általában mindig a forgatókönyv elött születnek.

Ja és az epIII concept képein is a többi katona páncélja volt.

Ez bizony nem más mint egy concept art a LucasArts készülő Vaderes játékából :clap2: (sw.hu-n már volt róla hír). Nem sok köze van a 3D-s CW sorozathoz. A játék elvileg egy teljesen újszerű grafikai motort fog használni, amit az új Indiana Jones játékhoz is használnak (aminek nagyon agybeteg trailere van :D ).

A tőbbi concept art megtekinthető itt:

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=139639

...és ahogy a képeken is látszódig, az ep3-4 közötti időszakban játszódik.

Az IGN-en írnak róla többet:

http://xbox360.ign.com/articles/707/707044p1.html

Sőt duplán nem kell szomorkodni, mert akkor egy marha jó játékra van kilátás!

OFF

Jaja ez igaz! Mondjuk akkor be kell addigra szereznem egy bika gépet! :cry:

Az Empire at War is éppen hogy csak elfutott a gépemen...De ment és az a lényeg!

ON

De hát valljuk be, hogy azért jobban örültünk volna ha a sorozatból van már a kép!